برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 4233 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل کوچک کردن وکتور در ایلوستراتور

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407

Question مشکل کوچک کردن وکتور در ایلوستراتور

سلام دوستان در ایلوستراتور وقتی وکتورم را کشیدم وقتی کوچیکش میکنم چشم ها و دهانش خراب میشن در ویدیو زیر ببینید !
    https://www.namasha.com/v/ypxT1f9d
    ???????????? ????? ???????????? ???? ?????? ?????? ????????????? ?????????? ???? ????????? ?????????? ????? ????????? ???? ?????? ?????????????????? ???? ??????????????? ?????????? ???? ???????????????? .

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، مشکل در انتخاب و سلکت کردن شما است . اگر قصد دارید از طریق پنجره لایه ها عناصر خود را سلکت کنید باید روی علامت دایره ( تارگت) هر لایه آنها را به حالت سلکت دربیاورید و سپس با استفاده از پنجره ترنسفورم و درج اعداد دلخواه آنرا کوچک یا بزرگ کنید و اگر از طریق موس و سکلشن طول بصورت آزاد قصد تغییر اندازه یک شکل مرکب را دارید همانطوریکه میدانید باید کلید شیفت را هنگام تغییر اندازه فراموش نکنید . به هر حال از این فیلم ارسالی شما خیلی نمیتوان بجز همین موارد ، اظهار نظر دیگری کرد . نکته این است که به هر دلیل احتمالا یک یا چند تا از پوینت های شما ممکن است اتصال کامل نداشته و شکل ها و شیبپ های موجود در محلهای مشکل دار بصورت بسته در نیامده و اتصال کامل صورت نگرفته باشد . لذا بنظر میرسد که باید شما روی این مناطق زوم کنید و پوینتهای خود را بررسی کنید . موفق باشید .

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، مشکل در انتخاب و سلکت کردن شما است . اگر قصد دارید از طریق پنجره لایه ها عناصر خود را سلکت کنید باید روی علامت دایره ( تارگت) هر لایه آنها را به حالت سلکت دربیاورید و سپس با استفاده از پنجره ترنسفورم و درج اعداد دلخواه آنرا کوچک یا بزرگ کنید و اگر از طریق موس و سکلشن طول بصورت آزاد قصد تغییر اندازه یک شکل مرکب را دارید همانطوریکه میدانید باید کلید شیفت را هنگام تغییر اندازه فراموش نکنید . به هر حال از این فیلم ارسالی شما خیلی نمیتوان بجز همین موارد ، اظهار نظر دیگری کرد . نکته این است که به هر دلیل احتمالا یک یا چند تا از پوینت های شما ممکن است اتصال کامل نداشته و شکل ها و شیبپ های موجود در محلهای مشکل دار بصورت بسته در نیامده و اتصال کامل صورت نگرفته باشد . لذا بنظر میرسد که باید شما روی این مناطق زوم کنید و پوینتهای خود را بررسی کنید . موفق باشید .
    وقتی که کاراکتری رو میکشم بعد خط دور براش میذارم وقتی کوچیک میکنم خط دورش خیلی پهنا داره !! جایی هست که خط دور را نازک تر کنم ؟؟
    ???????????? ????? ???????????? ???? ?????? ?????? ????????????? ?????????? ???? ????????? ?????????? ????? ????????? ???? ?????? ?????????????????? ???? ??????????????? ?????????? ???? ???????????????? .

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام
    در نرم افزار ایلاسترتور کل لایه های یا همون Shape تون رو انتخاب کنید سپس از منوی Window گزینه Transform رو انتخاب کنید. پنجره Transform باز میشه در این پنجره تیک گزینه Scale Strokes & Effects رو بگزارید حالا با Resize شیپتون دیگه ابعاد Strok هاش تغییر نمیکنه.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

کلمات کلیدی این موضوع