برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2338 , پاسخ ها : 6
موضوع: درخواست آموزش حرفه ای

درخواست آموزش حرفه ای

سلام خدمت تمام اعضای محترم این سات بخصوص استادد هادیپور که حق استادی برگردنمون دارن واقعا از آموزش های سایت من استفاده میکنم و فکر میکنم تا حدودی کسی که میل به انیمیشن سازی و کلا دنیای 3 دی داره اینجا کلی میتونه استفاده کنه و به خواسته و آرزوش برسه از این بابت سپاسگزارم

من براتون یه زحمت داشتم که اگه انجام بدید واقعا تا حدودی منو به خواستم میرسونین من یه چیز تو سرمه یخورده هم سینما بلدم منتهی خیلی هنوز کار داره من میخواستم یه پروژه مثل گیم آف ترونز بسازم اونم اینه که یه آزدها رو ریگ کنم و تکسچر واقعی با رندر واقعی ازش بگیرم و خودم با موشن ترک در سینما 4 دی وافتر افکت بتونم سوار این اژدها بشم در دنیای واقعی و یه پروازی حالا انجام بدم

ازتون خواهش دارم اگه میشه این کار و انجام بدید تو سینما 4 دی و افتر و آموزشش رو تو سایت بزارید اعم از ریگ اژدها و تکسچر و سوار شدن یه آدم بر روش و پرواز توی یک صحنه واقعی که میدونم برای شمایی که یاد دارید خیلی سخت نیست اگه میشه لطفا این کار رو برام انجام بدید و آموزشش رو بزارید

لطفا اعلام آمادگی نسبت به انجام این آموزش کنید

آپ

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen700 نمایش پست ها
    آپ
    سلام عزیز
    الان باید اعلام آمادگی کنیم؟!
    ازین متنفرم که بزنم تو ذوق کسی اما ببخشید توقع غیر عادی دارید
    اولا آقای هادی پور تا همین جا شم که تکنیکی آموزش توی سایت قرار میده واقعا زحمت میکشه من ندیدم کسی انقدر سخاوت مند سینما فوردی و افتر و نرم افزار های دیگه رو یاد بده و این همه سرویس رایگان قرار بده ....
    آموزش ساختن کار ساده ای نیست تایم میبره شما یه تکنیک رو آموزش بده توی ویدیو میبینی چقدر وقتت رو میگیره حالا بیان همچین پروژه ای که تقریبا بگم اصلا متفاوت هست با کاربرد های تخصصی سینما فوردی رو انجام بدن؟
    به هر حال آقای هادی پورم کار و زندگی داره تا اینجاشم جدا خیلی داره لطف میکنه ببینید دیگران چه مبالغی رو میگیرن برای یاد دادن!!!
    دوما واسه کار های سینمایی توی غرب از سینما فوردی کمتر استفاده میشه بیشتر کارای کوتاه جلوه های ویژه موشن گرافیک و چیزای ازین قبیل فوردی خوبه (که توی ایران بیشتر همین رایج هست) البته فوردی هم مزیت های خودشو داره
    اصلا کارای سینمایی یه روند منحصر بفرد داره که من اخیرا متوجهش شدم چی هست زمین تا آسمون با این کارایی که توی افترو سینما فوردی میزنید فرق داره (مثل تموم استودیو های امریکا)
    و من توی هیچ وب سایت ایرانی ندیدم حتی راجب روندش صحبتی بشه! (البته این نشونه خیلی بدیه حالا بماند چرا)
    سوم آستینتون رو محبت کنید بزنید بالا از مدل سازی شروع کنید حرفه ای شدید برید تکسچر حرفه ای شدید برید ریگ و هر چیزی که لازمه!!
    واسه هر کدوم باید حداقل سی چهل ساعت آموزش ببینید و چند برابرش تمرین کنید!!
    موفقیت همینه چند سال زحمت
    امیدوارم از حرفام برداشت منفی نکنید جدا میخوام کمکی بشه بهتون ...
    توی انجمن هم اینطور رفتار کنید که مثلا بپرسید اصول مدل سازی چیه؟
    چجوری یاد بگیرم از کجا شروع کنم و چیزای ازین قبیل بگید من فلان مشکل رو دارم چجوری حلش کنم .... انجمن اینه

یه چیز بی ربط هم بگم
    از قدیم میدیدم اساتید بزرگ برای شاگردان ویژه که میخواستن انگیزه درست کنن میگفتن به کار های بزرگان واسطوره های این رشته رجوع کن و اول بفهمشون
    منم اینو به کار بستم دوستانه میگم به شما هم ببینیم چرا باید به بزرگان این رشته توجه کنیم
    مخصوصا ایرانی هایی که رفتن اون سمت و فوق العاده هستن
    چیشد که انقدر موفق شدن؟
    چهار تا آموزش فوردی دیدن جوگیر شدن ؟ یا سال ها آموزش آرتیستی دیدن و تلاش کردن؟

خوشبختانه من آدم با حوصله ایم و متاسفانه زیاد تایپ میکنم دیگه ببخشید

موفق باشید

سلام ببخشید پس به اشتباهم پی بردم فهمیدم که کار سختیه ولی تیری بود تو تاریکی گفتم شاید کسی قبول زحمت کرد و آموزشش رو گذاشت ببخشید شما رو هم به زحمت انداختم که اینقدر تایپ کنید چون من آشنا با آموزش نبودم

از نصیحت ها و راهنمایی و دلسوزی شما متشکرم خیلی آقایید همینکه جوابمو دادید دیگه داشتم نا امید میشدم
    بعدم نمیدونم شاید آدم جوگیری باشم که بخوام یه همچین چیزی درست کنم منتهی هدفم از یادگرفتن سینما همینه که یه همچین کارایی انجام بدم شما شاید راست میگید احتمالا آدم جوگیری هستم حوصله و صبر میخواد و زمان که متاسفانه زمان دارم اما نه زیاد چون به جلوه های ویژه علاقه مندم ولی رشتم برق هست نمیدونم چیکار کنم درسو که نمیشه ول کرد خیلی علاقه ندارم که دنبالش کنم مثل همین سینما نمیدونم آموزش بگیرم در مورد برق و تحقیق و پژوهش کنم گیریم ول کنم آیا بجایی میرسم خلاصه اینه که خواستم هر چه زود تر بهش برسم البته تو آموزش اگه اینکارو هم کسی میکرد خیلی چیزا از داخل خود آموزش هم آدم یاد میگیره ولی خوب به قول شما کار سختیه و بیکار نیستن یه همچین آموزش هایی بسازن

حالا شما میگید یه همچین کاری از سینما4 دی برنمیاد؟ فک کنم بر بیاد دست کم نگیرید یه آموزش هایی تو یوتیوب دیدم که میشد کرد ولی شما بیشتر میدونین پیشنهادتون برای یه همچین پروژه ای استفاده از چه نرم افزارهایی هست حالا بگید چیکار کنم از کجا شروع کنم چه نرم افزارهایی واسه این کار خوبع ؟
    ببخشید که کفرتون و بابت درخواست اولیم در آوردم
    ویرایش توسط mohsen700 : 08-08-17 در ساعت 12:33

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    سلام ببخشید پس به اشتباهم پی بردم فهمیدم که کار سختیه ولی تیری بود تو تاریکی گفتم شاید کسی قبول زحمت کرد و آموزشش رو گذاشت ببخشید شما رو هم به زحمت انداختم که اینقدر تایپ کنید چون من آشنا با آموزش نبودم

از نصیحت ها و راهنمایی و دلسوزی شما متشکرم خیلی آقایید همینکه جوابمو دادید دیگه داشتم نا امید میشدم
    بعدم نمیدونم شاید آدم جوگیری باشم که بخوام یه همچین چیزی درست کنم شما ااراست میگید احتمالا آدم جوگیری هستم باید حوصله و صبر داشته باشم و زمان که متاسفانه زمان دارم اما نه زیاد چون به جلوه های ویژه علاقه مندم ولی رشتم برق هست نمیدونم چیکار کنم درسو که نمیشه ول کرد گیریم ول کنم آیا بجایی میرسم خلاصه اینه که خواستم هر چه زود تر بهش برسم البته تو آموزش اگه اینکارو هم کسی میکرد خیلی چیزا از داخل خود آموزش هم آدم یاد میگیره ولی خوب به قول شما کار سختیه و بیکار نیستند یه همچین آموزش هایی بسازن
    حالا شما میگید یه همچین کاری از سینما4 دی برنمیاد؟ فک کنم بر بیاد دست کم نگیرید یه آموزش هایی تو یوتیوب دیدم که میشد کرد ولی شما بیشتر میدونین پیشنهادتون برای یه همچین پروژه ای استفاده از چه نرم افزارهایی هست حالا بگید چیکار کنم از کجا شروع کنم ؟
    ببخشید که کفرتون و بابت درخواست اولیم در آوردم
    دوست عزیز آقا مصطفی نگفتن که با سینما فوردی شدنی نیست
    من نمیدونم شما در چه حد سینما فوردی بلدید ولی باید از مقدماتی شروع کنید و به صورت اصولی کار رو یاد بگیرید
    مدلینگ-تکسچرینگ-ریگینگ-رندرینگ هر کدوم از بحث ها رو باید خوب یاد بگیرید
    اون وقت فکر و ایده های خودتونو اجرا میکینید
    یادگیری این رشته کار یه روز دو روز نیست سال ها باید براش زحمت بکشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    دوست عزیز آقا مصطفی نگفتن که با سینما فوردی شدنی نیست
    من نمیدونم شما در چه حد سینما فوردی بلدید ولی باید از مقدماتی شروع کنید و به صورت اصولی کار رو یاد بگیرید
    مدلینگ-تکسچرینگ-ریگینگ-رندرینگ هر کدوم از بحث ها رو باید خوب یاد بگیرید
    اون وقت فکر و ایده های خودتونو اجرا میکینید
    یادگیری این رشته کار یه روز دو روز نیست سال ها باید براش زحمت بکشید
    سلام من خیلی مقدماتی بلدم یه چیزایی تو هر بخش بلدم اما خیلی کم

به نظر شما من همه ی اینایی که گفتین و یاد بگیرم این چیزی رو که تو ذهنم بود و گفتم میشه خیلی راحت این پروژه را عملی کرد آیا ؟

و سوال دیگه اینکه موشن ترک خود سینما 4 دی خوبه یا حتما باید از دیگه نرم اقزارا استفاده کرد؟

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    سلام من خیلی مقدماتی بلدم یه چیزایی تو هر بخش بلدم اما خیلی کم

به نظر شما من همه ی اینایی که گفتین و یاد بگیرم این چیزی رو که تو ذهنم بود و گفتم میشه خیلی راحت این پروژه را عملی کرد آیا ؟

و سوال دیگه اینکه موشن ترک خود سینما 4 دی خوبه یا حتما باید از دیگه نرم اقزارا استفاده کرد؟
    ساخت چینین پروژه های نیاز به چند نرم افزار داره وساختش کار ساده ای نیست
    شما به فکر این نباش که در آینده میخوای چی بسازی
    فعلا از مقدماتی شروع کن و به صورت جدی و اصولی نرم افزارو خوب یاد بگیر
    ترکینگ سینما فوردی خوبه ولی کافی نیست چون بستگی داره چه ترکینگی بخواید انجام بدید
    ترکینگ های افتر افکت -سینما فوردی - پی اف ترک و موکا رو یاد بگیرید خیلی خوبه

کلمات کلیدی این موضوع