برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 30 از 42 نخستنخست ... 20282930313240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 415

مشاهده : 115873 , پاسخ ها : 414
موضوع: آموزشهاي درخواستي نرم افزار فلش

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0oMelikao0 نمایش پست ها
    نه ببینید من مثل اون اموزش ویدئو گالری قبلی شما چند تا دکمه دارم که با کلیک روی اونها فیلم ها اجرا میشن(مثا همون دکمه های سبز رنگ شما) و درست کار میکنن ولی یه دکمه بازگشت جدا گذاشتم که با کلیک روی اون به فریم قبلی بر میگردم ولی مشکل اینه فیلم ها قطع نیمشن این روش اشتباهه؟؟
    اموزشو گذاشتم ببینید همونه که میخواستین یانه .

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    اموزشو گذاشتم ببینید همونه که میخواستین یانه .
    خیلی ممنونم ندا خانم ولی این رو بلد بودم و همین دکمه رو با این دستور دارم ولی مشکل اینه مثلا من گفتم برگرده به صفحه قبل در فریم1 میره مثه چیزی ک شما درست کردید ولی مشکل اینه فیلم قطع نمیشه و در حال پخشه حتی وقتی تو اون صفحه نیست... شما فرض کنید یه صفحه دیگه شبیه این که 3 دکمه و فیلم دارید و با دکمه بازگشتی که ایجاد کردید میخواید برید به اون صحفه که شبیه اینه ولی باید فیلم ها قطع بشن باید این دکمه بازگشت چه کدی داشته باشه علاوه بر اینی ک گفتید؟ تشکر

ندا خانم من از دو تا کد استفاده کردم و انگار مشکل حل شده وقتی تست کردم تو فریم مورد نظرم اینو گذاشتم import flash.media.SoundMixer; و تو دکمه بازگشت این روSoundMixer.stopAll(); و به راحتی فیلم ها قطع میشن

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0oMelikao0 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم ندا خانم ولی این رو بلد بودم و همین دکمه رو با این دستور دارم ولی مشکل اینه مثلا من گفتم برگرده به صفحه قبل در فریم1 میره مثه چیزی ک شما درست کردید ولی مشکل اینه فیلم قطع نمیشه و در حال پخشه حتی وقتی تو اون صفحه نیست... شما فرض کنید یه صفحه دیگه شبیه این که 3 دکمه و فیلم دارید و با دکمه بازگشتی که ایجاد کردید میخواید برید به اون صحفه که شبیه اینه ولی باید فیلم ها قطع بشن باید این دکمه بازگشت چه کدی داشته باشه علاوه بر اینی ک گفتید؟ تشکر

ولی ویدئو برا من قطع شد دیدین در اموزش مشکلی نداشت

سلام خواهش میکنم
    منظورتون به چه صورته همون که تو اموزش گفتم ؟
    سلام نداخانم ببخشید چند روزی نبود شرمنده
    با عرض معذرت آموزش فهرست کردن دکمه ها آماده کردین برای من....؟

?? ?? ??? ? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ??????? ??? ???? ????? ????? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ??? ? ???? ?? ????? ?? ???? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?????? ??? ???? ???? ???? ????? ?? ???

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها

سلام خواهش میکنم والا من ازتون سوال کردم جواب ندادین پرسیدم فهرست منظورتون به چه صورته میخوایید درون اسکرول باشه بعد روی متن کلیک بشه یه صفحه باز بشه؟

سلام خواهش میکنم والا من ازتون سوال کردم جواب ندادین پرسیدم فهرست منظورتون به چه صورته میخوایید درون اسکرول باشه بعد روی متن کلیک بشه یه صفحه باز بشه؟
    بله داخل اسکرول بار باشه و همچنین زیر شاخه هم داشته باشه و زیرشاخه اش هم قابلیت باز و بسته شدن رو داشته باشه و بعد روی هر کدوم که کلیک میکنیم اون متن مورد نظر باز بشه

?? ?? ??? ? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ??????? ??? ???? ????? ????? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ??? ? ???? ?? ????? ?? ???? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?????? ??? ???? ???? ???? ????? ?? ???

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    سلام آموزشو گذاشتم دوست گرامی

سلام آموزشو گذاشتم دوست گرامی
    سلام سپاس فراوان ممنون از لطف تون

بابت همه راهنمایاتون و اموزشهاتون ممنون خدا خیرتون بده ندا خانم من اموزش کد فول اسکرین کردن فایل اجرایی فلش رو میخوام البته من چند تا کد رو امتحان کردم ولیییییی مشکل اینه ک واسه اجرای فیلم هام از کامپوننت پلیر خود فلش استفاده کردم و با اون دستور فول اسکرینی ک گفتید پلیرم هم فول اسکرین میشه و وقتی نمایش فیلم رو میزنم کلیدش رو صفحه سیاه میشه.. میشه اموزشش رو بذارید طوری ک پلیرم فول نشه ؟ تشکر

صفحه 30 از 42 نخستنخست ... 20282930313240 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع