برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 2872 , پاسخ ها : 1
موضوع: فیلم برداری

فیلم برداری

سلام من زیاد تو فیلمبرداری و ... تجربه ندارم و بلد نیستم و فقط یک نویسنده هستم. یک سوال برام پیش اومد تو روش غیر دیجیتالی دقیقا روی چه چیزی فیلم برداری میکنن؟ هرچی زدم پیدا نشد یعد مقلا میان یه فیلم میسازن که توش مقلا با افتر افکت کار شده و تو سینما پخش می کنن چطوری هست یعنی وقتی دیجیتالی نیست چطوری مثلا پرده سبز رو پاک میکنن و مهمتر چطور فیلم ساخته شده رو برمیگردونند به حالت فیزیکی واقعا هرچی سرچ کردم هیچی پیدا نشد.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    توی روش غیر دیجیتالی هم همچنان از دوربین استفاده میشه، ولی به جای اینکه اطلاعاتِ دیجیتالی در حافظه ای ذخیره بشه، تصاویر روی نگاتیو ذخیره میشه و بعد از ظهورِ نگاتیو روی فیلم، میشه آنها را با یک projector مشاهده کرد.

در مورد فیلم برداری غیر دیجیتالی و سپس انتقال فیلم به افترافکت، توی این روش فیلم برداری به صورت نگاتیو انجام میشه، بعد نگاتیو را ظاهر میکنند روی فیلم، بعد فیلم اسکن میشه و دیجیتالی میشه و سپس ویدیوی دیجیتالی رو به افترافکت یا برنامه های دیجیتالی دیگر منتقل میکنند.

راه های زیادی برای حذفِ پشت صحنه و یا درجِ صحنه ای دیگر در پشتِ یک شخصیت/تصویر دیگر وجود داره، پیشنهاد میکنم تاریخچه chroma key و کمی هم در مورد double exposure مطالعه کنید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

کلمات کلیدی این موضوع