برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 2093 , پاسخ ها : 7
موضوع: بهترین موتور رندر c4d چی هست؟

بهترین موتور رندر c4d چی هست؟

سلام ببخشید
    1.بهترین موتور رندرسینمافوردی cpu based چی هست؟آیا از موتور خود برنامه قویتر هست؟
    2.آیا موتور رندر خود برنامه قوی هست؟فرق بین موتور رندر physical و standard برنامه چی هست؟
    3.آیا میشه از موتور رندر خود برنامه و کارت گرافیک به طور همزمان برای رندر استفاده کرد؟اگه میشه چجوری میشه تنظیم کرد؟
    از ورژن R19 و R23 استفاده میکنم

کسی جوابی نداره واقعا؟؟؟؟!!!!

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    سلام ارنولد و vray بسیار قوی هستن
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

رد شیفت هم خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط magak نمایش پست ها
    سلام ارنولد و vray بسیار قوی هستن
    ممنون آیا متریال های مخصوصی داره؟؟؟
    من موتوری میخوام باشه که cpuمحور باشه

رو c4d سراع vray به نظرم نرید.نه اینکه بد باشه ولی همچین جز انتخاب های اصلی نیست.تقریبا هیچکدوم از فیلم های آموزش خارجی هم ندیدم استفاده کنن
    الان که با ردشیفت همکاری میکنن و اگه قانونی بخرید ردشیفت هم روش هست.من خودم نسخه 2.6 دارم واقعا عالیه.البته gpu base هست ولی بازم مثلا من که گرافیک قوی هم ندارم باز هم عالیه.فعلا نسخه 2.6 روی r20 میتونید داشته باشید.
    مورد بعد octane که البته هم گرونه و هم کرک نمیشه(فکر کنم نسخه پایینش کرک شده باشه)ولی با توجه به فیلم هایی که دیدم به نظرم قوی ترین هست ولی خودم باهاش کار نکردم
    حالا مورد پیشنهادی خودم که واقعا عاشق این موتور رندر هستم keyshot هست.کاملا هم cpu و هم gpu رو جدیدا ساپورت میکنه.مزایاش هم اینه که برای ما کرک شده هست که تا آخرین نسخه فعلا کرک شده.خیلی سریع یاد میگیرید خیلی سریع و واقع گرایانه میشه رندر گرفت.عیبش هم اینه که بدرد رندر انیمیشن نمیخوره.ولی یکبار امتحان کنید مشتری میشید.
    موردهای بعدی هم آرنولد و کرونا هستن که من تجربه ای ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    رو c4d سراع vray به نظرم نرید.نه اینکه بد باشه ولی همچین جز انتخاب های اصلی نیست.تقریبا هیچکدوم از فیلم های آموزش خارجی هم ندیدم استفاده کنن
    الان که با ردشیفت همکاری میکنن و اگه قانونی بخرید ردشیفت هم روش هست.من خودم نسخه 2.6 دارم واقعا عالیه.البته gpu base هست ولی بازم مثلا من که گرافیک قوی هم ندارم باز هم عالیه.فعلا نسخه 2.6 روی r20 میتونید داشته باشید.
    مورد بعد octane که البته هم گرونه و هم کرک نمیشه(فکر کنم نسخه پایینش کرک شده باشه)ولی با توجه به فیلم هایی که دیدم به نظرم قوی ترین هست ولی خودم باهاش کار نکردم
    حالا مورد پیشنهادی خودم که واقعا عاشق این موتور رندر هستم keyshot هست.کاملا هم cpu و هم gpu رو جدیدا ساپورت میکنه.مزایاش هم اینه که برای ما کرک شده هست که تا آخرین نسخه فعلا کرک شده.خیلی سریع یاد میگیرید خیلی سریع و واقع گرایانه میشه رندر گرفت.عیبش هم اینه که بدرد رندر انیمیشن نمیخوره.ولی یکبار امتحان کنید مشتری میشید.
    موردهای بعدی هم آرنولد و کرونا هستن که من تجربه ای ندارم
    نسخه keyshot سینمافوردی و ویندوز چی هست و روی کدوم ورژن نصب کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad_68 نمایش پست ها
    نسخه keyshot سینمافوردی و ویندوز چی هست و روی کدوم ورژن نصب کردید؟
    آخرین نسخه keyshot که 9 هست وکرک هم شده ولی پلاگینش که مستقیم بتونید مدل رو وارد keyshot بکنید روی s22 هست و هنوز برای r23 نیومده.ویندوز هم که 10
    فقط بگم فرق keyshot با بقیه موتورهای رندر اینه که خودش برنامه جدا هست ومثل بقیه نیست که داخل خود c4d نصب بشه

کلمات کلیدی این موضوع