برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2248 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل در باز شدن سینما فوردی r22 و r23

مشکل در باز شدن سینما فوردی r22 و r23

سلام بر اساتید بزرگ
    سینما فورد آر 22 و 23 رو نصب میکنم، موقع بالا اومدن قفل میکنه. بنظرتون مشکل از چیه؟ یه نمونه عکس هم میزارم ببینید.
    کرک هم کردمشون ولی جواب نمیده.
    نام: Cinema 4D.jpg نمایش: 120 اندازه: 406.1 کیلو بایت

منم همین مشکل رو داشتم برای 23 ولی فهمیدم یک اشتباه کوچیک کردم.پاک کردم دوباره از اول نصب کردم و همه مراحل رو درست رفتم و الان بدون مشکل کار میکنه
    اشتباهی هم که کردم این بود که بعد نصب نرفتم تو برنامه و بستمش و فایل کرک رو جایگزین کردم.در صورتی که بعد نصب باید برنامه رو باز کنید بعد یه قسمت اکانت میاد که ارور میده(یا یک همچین چیزی بود)بعدش برنامه رو ببندید و کرک رو جایگزین کنید و دوباره برید تو برنامه

تشکر حمید مشکلم حل شد یه دنیا سپاس

aminmozaffari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    31253
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    منم همین مشکل رو داشتم برای 23 ولی فهمیدم یک اشتباه کوچیک کردم.پاک کردم دوباره از اول نصب کردم و همه مراحل رو درست رفتم و الان بدون مشکل کار میکنه
    اشتباهی هم که کردم این بود که بعد نصب نرفتم تو برنامه و بستمش و فایل کرک رو جایگزین کردم.در صورتی که بعد نصب باید برنامه رو باز کنید بعد یه قسمت اکانت میاد که ارور میده(یا یک همچین چیزی بود)بعدش برنامه رو ببندید و کرک رو جایگزین کنید و دوباره برید تو برنامه
    وای واقعاً نمی‌دونم چطوری باید ازتون تشکر کنم ، منم دقیقاً همین مشکل رو داشتم.
    ??? ??????? ???
    ?? ????? ??? ?? ?????…

.
    .
    ?????? ?????? FX Console V1.0.5 ???? Adobe After Effects:
    http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post191532

کلمات کلیدی این موضوع