برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

مشاهده : 4588 , پاسخ ها : 11
موضوع: سوال درمورد hdri

نقل قول نوشته اصلی توسط MILAD MK نمایش پست ها
    آقا من چند وقت پیش حسابی به وفور تست کردم تا مطمعن بشم
    مشکل از فایل کرک نسخه های 3 به بعده!
    بنده از وقتی نسخه 3.0 اومد تا الان 3.2 روی ورژن های مختلف مکس همشون رو تست و استفاده کردم متاسفانه نتونستم از قابلیت های این پلاگین به خوبی استفاده کنم
    توصیه:
    همون بهتره که با ورژن های 2.4 یا 2.5 کار کنین اول 2.4 بعد در درجه دوم ورژن 2.5 اگر همین پروژه ای رو که با ورژن 3.2 کارش کردین این دفعه اونو با 2.5 یا 2.4 خروجی تست بزنین مطمعنا نظرتون عوض میشه!

سرگذشت بنده با نسخه های کرک شده پلاگین ها در اینجا به طور کل VRAY!!!

من چون ضربشو دو بار خوردم گفتم یک بار یه پروژه خوب رو از دست دادم که واقعا عذاب آور بود برام.
    یه بار دیگه هم تمام زحمتی رو که واسه ی یک خونه ویلایی که همه شو ساخته بودم و به صورت تمام کمال متریال دهی و تکسچر، چیدمان وسیله ها و... داده بودم رو به کل پاک کردم انقد رفت رو اعصابم بنده فکر میکردم خودم ضعیف شدم یا بلد نیستم یه رندرخوب بگیرم آخه چطور یهو اینجوری شد!
    چقدر افت کردم آخه چطور ممکنه و کلی سوالای دیگه تو ذهنتون نقش میبنده ؟؟؟!؟؟؟!؟؟؟
    یعنی پیش خودتون میگید من اینقد سطح ام پایین اومده که نمیتونم حتی یه رندر تست چشم نواز برای دل خودم بگیرم!
    اما بعدا خیلی دیرتر فهمیدم مشکل از اینجاست (استفاده از کرک ناسالم پلاگین)
    --------------------------------------------------------------------------
    تازه از نظر سرعت رندر و کیفیت به دلیل اینکه اینو خوب کرک یا پچ شدن بهتر جواب میدن منظورم ورژن قدیمی 2.4 هستش! اشتباه نکنین! فقط در این صورت این قضیه صادقه! اگه برام مقدور بود حتما از ورژن اصلی رو با لایسنس خریداری میکردم طبیعتا 180 درجه اوضاع فرق میکرد با جدید ترین و آپدیت ترین نسخه+ پشتیبانی شرکت رو هم داشتم!

توی ورژن 3 دوربین Expuos اش دست میخورد هر دفعه رندر میگرفتم یه بار نور هایی که تو صحنه داشتم رو سفید یه بار نور ها به زردی میل میکردن جوری که اگر دو تا خروجی رندر رو کنار هم میزاشتین انگار رنگ نور هاتون رو عوض کردین در این حد! یا وقتی سال میلادی نو شد کرک پلاگین روی سیستم از کار میوفتاد برای همین مجبور میشدیم تاریخ ویندوز سیستم رو همیشه قبل از سال میلادی 2015 بگذاریم! و دیگر دل خونی هااا!
    توی ورژن 3.2 کرک شده ای که ماها استفاده میکنیم الارقم تغییرات و آپدیت خوب و رفع باگ و بهتر شدن و اضافه شدن امکانات بیشتر مثل همین یکی شدن دوربین فیزیکال وی ری با دوربین FREE مکس , ارتباط بهتر با دیگر پلاگین های همین شرکت chavos gp مثل پلاگین فونیکس وغیره و ...
    و موارد دیگه ای که خود دوستان به خوبی مطلع شون هستن جوری که از بهترین ویژگی مثل یکی شدن دوربین فیزیکال با دوربین خود مکس، حالا برای من تبدیل شده بود به منفور ترین ویژگی این پلاگین
    بار ها بار ها هر چی لینک برای ورژن های جدید وی ری بود گشتم دانلود کردم نصب کردم بازم همین بود هیچ کرک درست حسابی پیدا نکردم خلاصه دست از پا درازتر باز به سراغ ورژن های قدیمی تر مثل همین 2.4 ، 2.5 رفتم.
    شاید خنده دار به نظرتون بیاد اما اگر ورژن 2.4 برای مکس 2016 بیاد یا باشه حتما حتما دانلود میکنم و اونو نصب میکنم
    با سلام توصیه می کنم که دوستان قبل از نصب پلاگین وی ری حتما کرک خود برنامه مکس را اپدیت کنند و مشکل را فقط از خود پلاگین ندانند.تصویر پیوستی که در همین پست توسط من قرار داده شده از نسخه 3.2 پلاگین می باشد.ضمنا چون این پلاگین قابلیت های بهتری نسبت به نسخه های قبلی دارد توصیه می کنم که در نصب آن بیشتر توجه کنید.هر چند ممکن است مدتی پس از نصب این پلاگین پیغام خطایی در مورد یک فایل نرم افزار ایجاد شود که با Ok کردن آن برنامه باز خواهد شد.

با سلام خدمت دوستان.عزیزانی که با وی ری 3.2 مشکل دارن و مشکل هم از بخش متریالها می باشد تنها راه حل ممکن این است که شما در ابتدا که پلاگین را نصب کردید امکان استفاده از متریالها به راحتی وجود داره یک پروژه ایجاد کنید و آن را ذخیره کنید.وقتی خواستید پروژه جدیدی ایجاد کنید پروژه از قبل ذخیره شده را باز کنید و مدلسازی را در آن انجام دهید.چون در این پروژه همیشه امکان استفاده از متریالها وجود دارد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12