برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785

درخواست راهنمایی برای ساخت نوشته ای مشابه تصویر

با سلام من میخواهم نوشته ای شبیه به عکس زیر بسازم از چه نرم افزاری میتونم استفاده کنم ؟
    نام: photo_2018-09-16_19-26-46.jpg نمایش: 75 اندازه: 59.7 کیلو بایت
    Everything I want
    I Have !!!

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، این افکت را میتوانید در خیلی از نرم افزارهای مختلف سه بعدی حتی با کمک فتوشاپ تری دی ایجاد کنید . همچنین میتوانید در افتر افکت نیز با کمک پلاگین " ShapeShifter " آنرا بسازید منتها قدری مقدمه دارد و آن اینکه ابتدا بایستی بخش میانی حروف را برش بزنید و بعد از آن یک لایه مت بسازید . بهرحال چون قدری توضیح آن زمانبر است توجه شما را به آموزش کار با پلاگین " ShapeShifter" در ذیل جلب میکنم فقط این توضیح را میدهم که روند کار مثل همین است با این تفاوت که شما میتوانید بجای لوگو یک تایتل ایجاد کنید . و همچنین این افکت را میتوانید با بکارگیری همین مقدمات در المنت تری دی هم بسازید که توجه شما را به آموزش دوم جلب میکنم با این تفاوت که میتوانید پس از حذف بخش میانی تایتل اول ، با کمک " Layer > Auto trace " آنرا دورگیری کنید و سپس به روشی که در آموزش دوم معرفی شده است افکت مورد نظرتان را در المنت تری دی بسازید و د رنهایت کارهای نهایی را در افتر افکت روی آن اِعمال کنید . در پایان باید گفت که روشهای ساخت این نوع افکت به آنچه گفته شد ختم نمیشود بلکه راههای زیادتری هم هست که در حوصله ی این تایپیک نمیگنجد . موفق باشید .

آموزش استفاده از پلاگین ShapeShifter

http://www.video-effects.ir/268-%D8%...B%8C%D9%86-sh/

آموزش ساخت لوگو در المنت تری دی

http://www.video-effects.ir/319-%d8%...%8c%d9%86-ele/
    ویرایش توسط kkhodaey : 09-28-18 در ساعت 01:43

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، این افکت را میتوانید در خیلی از نرم افزارهای مختلف سه بعدی حتی با کمک فتوشاپ تری دی ایجاد کنید . همچنین میتوانید در افتر افکت نیز با کمک پلاگین " ShapeShifter " آنرا بسازید منتها قدری مقدمه دارد و آن اینکه ابتدا بایستی بخش میانی حروف را برش بزنید و بعد از آن یک لایه مت بسازید . بهرحال چون قدری توضیح آن زمانبر است توجه شما را به آموزش کار با پلاگین " ShapeShifter" در ذیل جلب میکنم فقط این توضیح را میدهم که روند کار مثل همین است با این تفاوت که شما میتوانید بجای لوگو یک تایتل ایجاد کنید . و همچنین این افکت را میتوانید با بکارگیری همین مقدمات در المنت تری دی هم بسازید که توجه شما را به آموزش دوم جلب میکنم با این تفاوت که میتوانید پس از حذف بخش میانی تایتل اول ، با کمک " Layer > Auto trace " آنرا دورگیری کنید و سپس به روشی که در آموزش دوم معرفی شده است افکت مورد نظرتان را در المنت تری دی بسازید و د رنهایت کارهای نهایی را در افتر افکت روی آن اِعمال کنید . در پایان باید گفت که روشهای ساخت این نوع افکت به آنچه گفته شد ختم نمیشود بلکه راههای زیادتری هم هست که در حوصله ی این تایپیک نمیگنجد . موفق باشید .

آموزش استفاده از پلاگین ShapeShifter

http://www.video-effects.ir/268-%D8%...B%8C%D9%86-sh/

آموزش ساخت لوگو در المنت تری دی

http://www.video-effects.ir/319-%d8%...%8c%d9%86-ele/
    ممنون از شما بخاطر این پاسخ بلند به نرم افزار فتوشاپ و کورل دراو مسلط هستم و تو ساختش هیچ مشکلی ندارم ولی خب بحث سه بعدی کردنش و این افکت رو درست کردن سواله
    Everything I want
    I Have !!!

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط NewView نمایش پست ها
    ممنون از شما بخاطر این پاسخ بلند به نرم افزار فتوشاپ و کورل دراو مسلط هستم و تو ساختش هیچ مشکلی ندارم ولی خب بحث سه بعدی کردنش و این افکت رو درست کردن سواله
    با سلام ؛
    دوست من ، چون در انجمن سئوالات و پاسخ آنها را دوستان زیاد دیگری هم می بینند و پیگیری میکنند ناچار باید پاسخها هم حتی المقدور کامل یا راضی کننده باشند لذا ناچار و در راستای پاسخ به همین سئوال برای برخی از دوستان که ممکن بود مثل شما به فتوشاپ مسلط نباشند هم توضیحی جزیی برای شروع کار هم دادم که پس از ساخت " مت ها " مابقی کار را در چهار چوب آموزشهای معرفی شده در افترافکت انجام بدهند و تمام بخشهای این افکت را از جمله سه بعدی کردن آنرا با "
    ShapeShifter
    " یا پلاگینهای مشابه اجرا کنند . فقط مانده بود نور پردازی و کار با دوربین که آنهم در آموزشهای معرفی شده نمونه اش موجود بود . موفق باشید .