برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1314 , پاسخ ها : 4
موضوع: کندی حرکت کی فرم ها

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081

Question کندی حرکت کی فرم ها

سلام دوستان

من از وقتی نسخه 2015 افترافکت رو نصب کردم نمیدونم چرا حس میکنم کی فرم ها تو حرکت دادنشون کند هستند! یعنی وقتی کی فرم ها رو ایجاد میکنم علاوه بر این که به صورت تیک دار حرکت میکنند، وقتی با موس حرکتشون میدم و جای که میخوام رهاشون میکنم. اگر موس رو یکم زود حرکت بدم، با اینکه کلیکی روی کی فرم نشده اما کی فرم برای یه لحظه با موس جابجا میشه! این حالت علاوه بر این که تنظیمات کی فرم رو بهم میریزه، حس بدی بهم میده که تاحالا هم چندباری تنظیمات افتر رو به خاطر همین تغییر دارد.
    حالا از دوستان این سوال رو دارم که آیا واسه شما هم حرکت دادن کی فرم ها کند هست؟ تیک میزنه؟ و آیا این که بخوام روون باشه راه حلی داره یا نه؟
    ((من چون نسخه 2014 رو حذف کردم نمیتونم تست کنم که اونجا چطوری بود! اما از دوستانی این نسخه رو دارن میخوام یک امتحانی بکنن رو پروژه های سنگین ببینین آیا حرکت دادن کی فرم ها تیک دار هست یا نه روون حرکت میکنند؟))
    ** یه درخواست هم از استاد هادی پور داشتم که اگر امکانش هست چون تو افتر 2015 بخش تنظیماتش تغییراتی داشته، توضیحاتی در مورد تنظیمات خود نرم افزار حالا یا به صورت متنی و یا فیلم آموزشی ارائه بدند.
    با تشکر از همه دوستان

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445
    رفیق تا اونجایی که میدونم موقع حرکت دادن کی فریم ها تک تک فریم ها توسط سیستم رندر میشه و باز میشه پس باید بهش اجازه بدی این اتفاق بیوفته.
    حالا این که جدیدا اینجور شده قطعا به خاطر ورژنته دیگه.
    ?? ??? ????? ?????? ???? ?? ?? ????? ???? ????? ?? ???? ????...

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    رفیق تا اونجایی که میدونم موقع حرکت دادن کی فریم ها تک تک فریم ها توسط سیستم رندر میشه و باز میشه پس باید بهش اجازه بدی این اتفاق بیوفته.
    حالا این که جدیدا اینجور شده قطعا به خاطر ورژنته دیگه.
    ممنونم از شما ولی من الان که تو فیلم های آموزشی نگاه میکنم میبینم تو نسخه 2014 این رندن موقع حرکت کی فرم اتفاق نمی افتاد! منم موقع حرکت دادن کی فرم نیاز به رندر ندارم؛ شما میدونی چطوری میشه غیر فعالش کرد؟ آیا اصلا میشه؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط AZERILA نمایش پست ها
    ممنونم از شما ولی من الان که تو فیلم های آموزشی نگاه میکنم میبینم تو نسخه 2014 این رندن موقع حرکت کی فرم اتفاق نمی افتاد! منم موقع حرکت دادن کی فرم نیاز به رندر ندارم؛ شما میدونی چطوری میشه غیر فعالش کرد؟ آیا اصلا میشه؟
    سلام عزیز
    نه در ورژن cc 2015 تغییراتی بر روی کیفریم ها انجام نشده
    در ورژن cc 2015 قابلیتی اضافه شده که شما می توانید در حال پخش تایم لاین کیفریم بسازید و یا اون رو جابجا کنید شاید بخاطر این قابلیت باشه که شما همچین حسی دارید

شاید هم بخاطر سنگین شدن سیستم شما است
    Cache های ایجاد شده در قسمت Edit - Preference - Disk Cache رو حذف کنید
    روی گزینه Empty Cache بزنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام عزیز
    نه در ورژن cc 2015 تغییراتی بر روی کیفریم ها انجام نشده
    در ورژن cc 2015 قابلیتی اضافه شده که شما می توانید در حال پخش تایم لاین کیفریم بسازید و یا اون رو جابجا کنید شاید بخاطر این قابلیت باشه که شما همچین حسی دارید

شاید هم بخاطر سنگین شدن سیستم شما است
    Cache های ایجاد شده در قسمت Edit - Preference - Disk Cache رو حذف کنید
    روی گزینه Empty Cache بزنید
    من همه این کارهایی که شما گفتید رو انجام دادم ولی بازم همون شکلیه، جالبه که الان نسخه 2014 رو که نصب کردم مشکلی نداره و خوب روونه! فکر میکنم هرچی هست یا با نسخه ویندوز 7 مشکل داره و یا با سیستم من یک مشکلی داره! حسابی دیگه حوصلم رو سر برد به خاطر همین برگشتم به نسخه 2014

کلمات کلیدی این موضوع