برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1051 , پاسخ ها : 3
موضوع: render

Exclamation render

سلام دوستان ببخشید من یک مشکل تو ی رندر دارم که میخواستم از شما بپرسم.
    یکی بهم بگه که کدام پسوند پسوند mp4 است ؟ (video encoder)
    و یک مشکل بسیار بزرگی که دارم با کدوم پسوند ذخیره کنم که توی گوشیم باز کنه و بتونم تویه اینستاگرام به اشتراک بزارم؟
    لطفن یکی بهم بگی خیلی ممنون از سایت خوبتون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    افترافکت خیلی وقته که دیگه امکان رندر mp4 رو به صورت مستقیم نداره.

برای خروجی گرفتن به فرمت و در استاندارد mp4 یکی از راه های زیر را استفاده کنید:
    1- مدیا انکودر (Adobe Media Encoder) هم نسخه با افترافکت اتان را روی سیستم نصب کنید.
    - در افترافکت از منوی Composition گزینه Add to media encoder... را انتخاب کنید تا پروژه به مدیا انکودر فرستاده بشه
    - در مدیا انکودر از فرمت H.264 برای ساخت mp4 استاندارد شده و پریست های موجود برای بهینه سازی اجرا روی دستگاه یا سرور های خاص استفاده کنید.
    * مشکل این روش اینه که نسخه نرم افزارها باید دقیقاً یکی باشه، آپدیت یا تغییر مسیر نرم افزارها مشکل در ساخت لینک و رندر ایجاد میکنه....

2- استفاده از نرم افزار رندر سازی خارجی.
    - برای اینکار ابتدا رندر را از افترافکت با فرمت AVI و تنظیم Format option به استفاده از کدک None ( و یا فرمت Quicktime با کدک none ) انجام دهید.
    - سپس نرم افزار خارجی را (مثال handbreake) برای فشرده سازی رندر نهایی و ساخت mp4 استفاده کنید.
    * مشکل این روش اینه که خروجی اولیه بسیار حجیم خواهد بود و کمی زمانبر است.

3- پلاگین هایی که کدک به افترافکت اضافه میکنند استفاده کنید، مثلاً AfterCodecs
    - این پلاگین ها معمولاً کدک های خودشون رو در همان بخش رندر افترافکت اضافه میکنند و با استفاده از راهنما و آموزش های آنلاین میتونید ازشون استفاده کنید.
    * مشکل این روش اینه که نصب اولیه و راه اندازی این پلاگین ها معمولاً کمی پیچیده است و با هر نسخه از نرم افزار هم به یک شکل کنار نمیان.

من خودم به شخصه روش دوم رو ترجیه میدم، نرم افزار جانبی هم از ffmpeg استفاده میکنم. ولی handbreake هم گزینه عالی است و کم کاستی نداره.

لینک جانبی: استاندارد ویدیو/عکس های اینستاگرم

خیلی مننون بخاطره اینکه جواب دادی
    ولی حالا اگه من بخام تو اینستاگرام بزارم و حجم خیلی بیشتری هم نداشته باشه بهترین روش چیه با کدوم فرمت بگیرم

مرسی متوجه شدم خیلی ممنون