برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

مشاهده : 11775 , پاسخ ها : 23
موضوع: قیمت میکس عروسی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    وحيد جان شما واسه كارهاي مجلسي مت پینتیگ مي كنيد ؟؟؟؟؟؟ بعد 200 ميگيريد ؟؟؟؟؟ به خودتون ظلم مي كنيد و ارزش كارتون رو پايين مياريد چرا ؟؟؟؟؟؟

پسرخوب این چه کاریه؟یا واقعا کارت خوب نیست!یا به خودت اعتماد نداری! یا حالیت نیست داری چکار میکنی؟مرد حسابی با این کارت داری بازار دیگران رو خراب میکنی،من نمیدونم این چه تاریخی هست که نوشتی اما من الان در سال ۹۹، ۸۰۰هزار تا ۱۲۰۰۰۰۰ هزار تومان پول میکس فیلم عروسی میگیرم! البته صفر تا صد کار رو دستی انجام میدم حتی اسلایدشوها،کلا با افتر و اسکریپتهای جدید

دوستان توروخدا ارزش کار رو با قیمت پایین گرفتن کم نکنید، یا کار انجام ندید یا اگه انجام میدین توروخدا هم خوب و حرفه ای انجام بدین هم قیمت بالا بگیرید که بازار امثال ماروهم خراب نکنید،ببینید ۷۰ درصد فیلم عروسی با تدوین درست میشه!!تمام ایرادهای کار با تدوین درست میشه،این کار کمی نیست،اگه همه باهم متحد باشید و قیمت بالا بگیرید خوب میشه،اما با قیمت پایین گرفتن هم کار خودت بی ارزش میکنی هم بازار دیگران خراب میکنی و این درست نیست و دزدی و نامردیه.....

سلام به همگی
    قیمت بستگی به کار داره..اونایی که میگن مشتری ناز میکنه.. همینم نمیشه گرفت.. بنظرم کارشون خوب نیست یا مبتدی هستن.
    از گفته من ناراحت نشید چون سال زیادی دارم کار می زنم و با افراد های زیادی کار کردم
    اخر بگم اگه کارت خوب باشه قیمت دست خودت هست ..کافیه چند تا کار خوب بهش تحویل بدی ..ناراحت این نباشید که قیمت کارتون بالاست طرف می ره
    بارها شده مشتری یکسال رفته کار نیاورده بخاطر قیمت....دوباره برگشته..چرا؟..چون به مشکل خورده..
    شخصا اگه این موارد برام پیش بیاد ..طرف بره وبرگرده دوباره...قیمت اونو بالاتر میگم..
    اخر بگم ..قیمت رو میشه به میزان وقت..کیفیت کار..بازخورد مشتری...برند واسم ..مشخص کرد دنبال این نباشید کی چند میگیره..خودتون فکر کنید ایا صرف داره یا نه
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

یه نکته دیگه ..

میکس برای صدا استفاده میشه
    مونتاژ یا تدوین برای فیلم

???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123