برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

Question مشکل سیاه بودن view port و عدم نمایش فایل و تصویر در آن

سلام
    قسمت view portبرنامه c4d سیاهه و نمی تونم هیچ فایل یا تصویری رو ببینم البته گاهی اوقات با ماکسی مایز یا مینی مایز کردن پنجره می تونم تصویر برای یه لحظه ببینم اما با یه کلیک دوباره سیاه میشه ..البته مشکل به همین جا ختم نمیشه با باز کردن یه فایل ،تصویر دارم اما پیغام زیر رو میده که با ok کردنش برنامه بسته میشه.. .ممنون میشم یکی راهنماییم کنه....
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    شما تو برنامتون یک باگ وجود داره
    از یک جای دیگه نرم افزار رو دانلود کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

من این کار کردم اما بازم همون شکلیه...میشه بیشتر توضیح بدید ..."تو برنامه یک باگ وجود داره" یعنی چی؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    باگ یعنی اشکال
    حتما کرکی که استفاده کردید مشکل داشته
    http://www.video-effects.ir/?p=3324
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

شاید درست کرک نکرده باشی نرم افزارو پاک کن کاملا و دوباره نصبش کن سعی کن درست کرک کنی.
    کلا هر نرم افزاری که درست کرک نشده باشه توی ویوپورتش مشکل پیش میاد منم با این مشکلات مواجه شده بودم.
    ویرایش توسط Rahim.s : 06-02-14 در ساعت 11:50

چندین بار برنامه رو اونم با ستاپ های مختلف نصب کردم ،( برنامه ها رو هم از سایت های مختلف دانلود کردم)حتی چند تا کرک جدید امتحان کردم اما باز همون آش و همون کاسه ....

ببین من قبلا نرم افزار pf track رو نصب کرده بودم اما درست کرکش نکردم به خاطر همین فیلمو می بردم توش ویوپورتش فقط یه صفحه ی سفید نشون می داد چند بار هم از تو سیستم پاکش کردم و دوباره نصب کردم اما بازهم درست نشد از یه جا خونده بودم اگه این نرم افزار یه بار درست کرک نشه برای همیشه ویوپورتش سفید می مونه مجبور شدم ویندوزمو دوباره نصب کنم بعد pf track رو نصب کردم دیدم درست شد.

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    دوست خوبم بنده هم چن روزپیش همین مشکل رو با سینما 4دی 14 داشتم و هر کار میکردم یهو وسط کار همین خطا رو میداد و بعد از او کی کردن این پیغام سینما فوردی وسط کار بسته میشه هنوزم که هنوزه این مشکل رو دارم و نتونستم کاملا حلش کنم ، ولی یه راهی رو امتحان کردم که یکم از پیغامهای خطا رو کم کرد ولی کاملا رفع نشده ، راه حلی که بنده اسفاده کردم اینه که اینبار مسیر نصب نرم افزار رو تغییر داده و توی یه درایو دیگه نصب کردم که تا حدودی رفع شد ولی نه کاملا و امیدوارم که برا شما مفید باشه ،امیدوارم

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    ضمنا یادم رفت بگم که اولش که نرم افزار رو نصب کرده بودم هیچ مشکلی نبود، ولی نمیدونم چطور شد که بعد از چن هفته استفاده اینطور شد حتی نرم افزار رو چندیت بار آنینستال کردم و هر روشی رو امتحان کردم ولی حل نشد ، بعد از کلی جستجو درباره علت اینکار به این نتیجه رسیدم که احتمالا از یکی از پلاگینهایی که نصب کرده بودم شاید باشه

ممنون .....
    دوستان مشکل حل شد، فقط کافی بود که OpenGL در تنظیمات CINEMA 4Ds غیر فعال می کردم ........بازم از راهنمایی هاتون ممنونم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین