برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

مشاهده : 11777 , پاسخ ها : 23
موضوع: قیمت میکس عروسی؟

Exclamation قیمت میکس عروسی؟

سلام برای یه آتلیه دارم میکس فیلم میکنم، قراردادی هم نیست. به نظرتون چقدر بگیرم خوبه؟ اگر جلوه ویژه داشته باشه چطور؟

دوست عزيز من خودم اتليه دارم و به دوستان تدوينگرم از 100 تا 300 پول ميدم و بستگي به تميزي كار داره ....
    البته اين قيمتها واسه مشهد هست شما رو نميدونم كجا كار مي كنيد ولي توي همين رنج قيمتي كه گفتم هست ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

aligazboland آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3102
    خوبه! دستمزدات انسانیه

سلام
    من خودم واسه هر کلیپ عروسی ( باغ و ماشین سواری و آرایشگاه ) کلا هر چیزی به جز تالار
    200 میگیرم
    البته مت پینتیگ و یه سری جلوه ها ی بصری هم استفاده میکنم که همین پلاگینای ساده ی افتره

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم واسه هر کلیپ عروسی ( باغ و ماشین سواری و آرایشگاه ) کلا هر چیزی به جز تالار
    200 میگیرم
    البته مت پینتیگ و یه سری جلوه ها ی بصری هم استفاده میکنم که همین پلاگینای ساده ی افتره
    وحيد جان شما واسه كارهاي مجلسي مت پینتیگ مي كنيد ؟؟؟؟؟؟ بعد 200 ميگيريد ؟؟؟؟؟ به خودتون ظلم مي كنيد و ارزش كارتون رو پايين مياريد چرا ؟؟؟؟؟؟

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    وحید جان من تو کار تدوین عروسی نیستم ولی قیمتی که من دارم خیلی بیشتر از این حرفاست
    یه میکس ساده معمولی رو 300میگیرن...

درسته بچه ها اما من بخاطر اینکه فعلا بتونم با چندتا آتلیه همکاری کنم باید یکمی سختی بکشم
    همین که قرار داد رو ببندم باهاشون بالطبع دستمزدم خیلی بیشتر میشه
    خداروشکر خیلی پیشرفت کردم توی کارم و نمونه کارامو به هر آتلیه نشون میدم سریعا باهام همکاری میکنن
    خوبه والله در ماه میرسم 10 تا کار انجام بدم خداروشکر و فقط شما دوستان مشوق و همیار من بودید

مت پینتینگ هم همه جا که نمیزنم
    مثلا یه سکانس 10 ثانیه ایی که واقعا لازم باشه اونم بخاطر اینکه قدرت کار رو ببینن میزنم
    والله بخدا راست میگید بعضی جاها رفتم طرف فقط فیلمارو کات کرده بود و با یه آهنگ ساین کرده بود 250 میگرفت
    نه اصلاح رنگ
    نه جلوه
    حتی به خودش زحمت نداده بود که اسپید رو هم کم و زیاد کنه

دیگه بعضی اوقات که عروسی هست به منم تلفن میزنن که برم خودمم فیلمبرداری کنم خخخخخ
    یه جنگولک بازیایی در میارم که نگو

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    والا منم با آقا وحید موافقم...
    برای شروع مجبوری کم بگیری که مشتری رو جذب کنی، بعد که کارت بهتر شد و پیشرفت داشتی به اندازه زحمتت دستمزد بگیر...
    منم برای یک فیلم عروسی 300 گرفتم
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    :43:درود بر شما من بد جور دنبال کار میگشتم یه آتلیه آگهی زده من رفتم اونجا طرف گفت 300در ماه حقوق پایته

بعد دیگه بستگی به زرنگی خودت داره پورسانت بگیری !!!حالا پورسانت چه جوری بود مثلا من منشی بودم و آتلیه توی

باغ بزرگ بود که عروسی اونجا برگزار میشد من باید میرفتم هم منشی میبودم هم همه کار انجام میدادم (چون پرسید

با چه برنامه هایی آشنایی داری گفتم تقریبا پریمیر و افتر افکتم بلدم کار کنم گفت ایدویوس گفتم نمیشناسم)

طرف چشش در آومد البته من با بچه ها روابط عمومی خوبی دارم ولی بزرگترها تا حالا امتحان نکردم گفت باید

وقتی عروسی میشه چه عروس عکسارو تو آتلیه ما گرفته باشه چه نگرفته باشه باید میز به میز بری سراغ

خانمها ازشون درخواست کنی بیان توی آتلیه عکس بگیرن:43::43::43::43::43::43::43:من گفتم مگه قبول

میکننن خدایی تا حالا ندیده بودم بعد من با کلی جون کندن میبایستی پورسانتو میگرفتم منم گفتم باید فکرامو

بکنم !!!بعد باغ بد مسیر بود و سخت بود برام که برم بیام برای همین موافقت نکردم طرف گفت شما خوبه بیایید

چون برنامه ها رو میشناسید!!! یعنی بیگاری بود 300 آخه پولی نیست برای بدست آوردن بقیش باید خیلی بدو بدو میکردم!!!:26:

ولی بچه ها توی این مدتی که کار کردم و حالا به این نتیجه رسیدم اینکه طرفا چقد به کار شما اهمیت

میدن بستگی به خود آدم داره آقا امید راست میگن برای کارتون ارزش قائل بشین و دست بالا بگیرین

به قول داداشم که اگه طرف گفت نه توی خونه بشینید بهتره از اینه که بری بیگاری بکنی بعد با حقوق

پایین به نظر من باید از حالا ارزش قائل بشید هیچوقت پایین نیارید ولی خودمون باعث میشیم گاهی

دیگران مارو دست کم بگیرن
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 03-02-14 در ساعت 11:23
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

هيچ اجباري در كار نيست دوست عزيز ...
    خودمون دوست داريم اينجوري كار كنيم و دنبال سر پوش گذاشتن مي گرديم ....
    يه زماني كل خدمات تصويربرداري و عكاسي مجلس ميشد 200 هزارتومان كه نصف اين مبلغ مي رسيد به تدوينگر !!!!!! و حالا متاسفانه 3 ميليون يه مجلس تموم ميشه 200 هزار تومان سهم تدوينگره !!!!!!!!! چرا اينجوري شده ؟؟؟؟؟؟؟ چون دوستان مجبور هستند ؟؟؟؟ چون امثال ما ارزش كارمون رو آورديم پايين !!!!

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین