برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

مشاهده : 3643 , پاسخ ها : 22
موضوع: خرد شدن

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386

Unhappy خرد شدن

سلام دوستان کسی اگه میتونه راهنماییم کنه
    من میخوام تو یه کار میکس مثلا وقتی عروس و دارم نشون میدم سینه ریزش پودر شه و از بین بره یا برعکسش مثلا سینه ریزش حالت پودر شده باشه بیاد جم شه و تشکیل سینه ریزشو بده لطفا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه واقعا بهش نیاز دارم ممنون میشم اگه خواستید بگید یکم کلی تر توضیح بدید .مثلا میدونم شاید بشه از پلاگین پارتیکولار یا....استفاده کرد ولی طرز انجام کارشو بلد نیستم.

لایه سینه ریز باید از لایه عروس جدا باشه اگه عروستون سینه ریز داشته باشه بسختی میشه این کارو انجام داد
    ضمنا از طرح سوالتون پیداست که خیلی با افتر آشنایی ندارید
    باید اول کار با پلاگین هارو بلد باشید بعد به فکر ایده هاتون باشید چون پلاگین ها به تنهایی معجزه نمیکنند

شما باید سینه ریز را جدا وارد کنی با tropecode form به ذره تبدبل کنی و انیمیت دلخواه بدی و باید از افتر خوب بدونی

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    میشه یکم بیشتر راهنماییم کنید ممنون میشم

بسیار خلاصه میگم

سینه ریز بصورت comp جداگانه وارد میکنید و باید خاموش باشد. با ایجاد یک solid جدید form را اضافه میکنید.
    1.در Base form سایز x و y مطابق با comp اصلی که در حال حاضر در آن قرار دارید تنظیم کرده مثلا 720*576
    سایز z را بسته به نوع سینه ریز داره مثلا 10 یا کمتر
    2.در Particle اندازه پارتیکل ها را تنظیم میکنید مثلا همگی 100 (توجه : اگر در اینجا تعداد بیشتر شود از سایز پارتیکل ها باید کم شود)
    3.قسمت Layer map > color and alpha> layer کامپ سینه ریز را نسبت میدهید و RGBA و XY را تنظیم میکنید
    4.در قسمت 1 دوباره بطور دقیق تر تنظیم میکنید
    5.برای حرکت دادن و انیمیت ذرات در قسمت Displace and twist و Fractal field>displase و... با کی فریم دادن میتونید انیمیت دلخواه خود را بسازید. که نیاز به تمرن بسیار دارد . کاملا خلاصه گفتم.

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان سه صلوات بفرستید

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    دمت گرم عزیز لطف کردی میرم امتحان کنم ببینم چکار میکنم به هرحال بابت وقتیی که گذاشتی و جواب دادی ممنونم.

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    روم نمیشد بگم ولی چاره ای نداشتم که عرض کنم: نمیشه یه راهنمای تصویری از این مطلبی که گفته بودید بذارید برام واقعا ممنونتون میشم

شما باید با اصول و قواعد افتر افکت آشنایی داشته باشید . پلاگین tropcode FORM2 باید نصب داشته باشید . با کمی تمرین و پشت کار میتونید راحت ایده خود را بسازید . متاسفانه من دسترسی به آموزش تصویری ندارم شما تمرین کن اگر بتونم و امکانش باشه با printscreen براتون میذارم .

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    من تموم سعی خودمو دارم میکنم اگه این کارو بکنی که حسابی ممنونت میشم درسته زیاد وارد نیستم ولی اونقدام خنگ نیستم کارمو را بنداز دمت گرم

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    آقا به دادم برس جون هرکی دوس داری هر کاری میکنم نمیشه یه چیزی تصویری بذارین بفهمم چکار باید بکنم دیگه.یه تیکه از فیلمی که این کار توش انجام شده رو آماده کردم فقط نمیدونم چجوری بذارمش اینجا که ببینین

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع