برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1481 , پاسخ ها : 6
موضوع: ساخت انیمیشن دوبعدی

ساخت انیمیشن دوبعدی

سلام به همه عزیزان ویدئوافکت

میخواستم ببینم بهترین نرم افزارها برا ساخت انیمیشن دوبعدی چیا هستن

لطفا هرچی نرم افزار برا ساختن انیمیشن دوبعدی سراغ دارید از قویترین برام بنویسید ممنون میشم

سلام دوست عزیز
    معمولا انیمشن 2Dدیجیتال به دو روش Cut Out و دستی(که معادل Cell Animation، Paper Animation و... هست) ساخته میشه که روش Cut Out در ایران بسیار پرطرفداره(به دلیل سرعت بالا و درنهایت ارزان تر شدن کار) حالا منظور شما کدوم یکیشه؟
    نرم افزارهایی مثل Anime studio و Toon Boom studio نرم افزارهای قوی و معروفی در زمینه انیمیشن2D هستن که که پاسخگوی هردو روش میباشند همچنین برای ساختCut out ازAfter Effects و نرم افزارهای3D هم می توان کمک گرفت

من افترافکت رو میپسندم

Toon Boom studio عالیه

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi bahrami نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    معمولا انیمشن 2Dدیجیتال به دو روش Cut Out و دستی(که معادل Cell Animation، Paper Animation و... هست) ساخته میشه که روش Cut Out در ایران بسیار پرطرفداره(به دلیل سرعت بالا و درنهایت ارزان تر شدن کار) حالا منظور شما کدوم یکیشه؟
    نرم افزارهایی مثل Anime studio و Toon Boom studio نرم افزارهای قوی و معروفی در زمینه انیمیشن2D هستن که که پاسخگوی هردو روش میباشند همچنین برای ساختCut out ازAfter Effects و نرم افزارهای3D هم می توان کمک گرفت
    سلام آقای بهرامی عزیز
    من از کجا میتونم آموزشهای نرم افزارهای Anime studio و Toon Boom studio را گیر بیارم ؟
    ?? ??? ??? ?? ?? ???? ???? ?? ????
    ?? ??? ??? ? ????? ???? ?? ??????

سپاس از همه دوستان

سلام به شما آقا محسن
    اگه تو گوگلtoonboom tutorial وAnime studio tutorial رو سرچ کنی به نتیجه میرسی سایت های خودشون داره من حدودا یکی دو سال پیش از سایت خودش گرفتم
    البته تو Youtube هم باید پیدا بشه

کلمات کلیدی این موضوع