برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

آقای هادی پور خیلی فوری در فیلم آموزشی سینما فوردی

سلام آقای هادی پور من طبق آموزش تا اینجا پیش رفتم ولی تو رفلکسم عکس مانیتور و گیتارم افتاده میشه ممنون میشم تصویری بگید چطوری حلش کنم

عکس رو هم ببینید : نام: 54.jpg نمایش: 99 اندازه: 977.8 کیلو بایت

چیکارکنم فقط رفلکت لیوان بیفته نه مابقی اشیاه دیگه ؟؟؟؟

ممنون واقعا که نه اینجا نه واتس آپ جئاب دادین .. خواهش کردم گفتم من سیستم اجاره کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط essi313 نمایش پست ها
    ممنون واقعا که نه اینجا نه واتس آپ جئاب دادین .. خواهش کردم گفتم من سیستم اجاره کردم
    شما باید متریال floor را روی حالت frontal بذارید.عکس هم براتون گذاشتم طبق این عمل کنید
    نام: Untitled-1.jpg نمایش: 83 اندازه: 350.0 کیلو بایت

برای اینکه باز طبیعی تر بشه هم باید نورپردازی کنید یا ambient occlusion رو فعال کنید تا سایه هم ایجاد بشه

درست شد ممنون
    گذاشتم تو پیج اینستام

@eh3an.emami

نقل قول نوشته اصلی توسط essi313 نمایش پست ها
    درست شد ممنون
    گذاشتم تو پیج اینستام

@eh3an.emami
    من رفتم پیجتون و نتیجه نهایی رو دیدم.کار خوب شده بود ولی اگه جسارت نباشه یه 2 تا نصیحت بکنم شاید بعدا بدردتون بخوره
    اولیش رفلکت چایی رو میز بود.از نظر من ببینده اون میز چوبی هست و حتی اگه براق ترین نوع چوب هم که باشه باز امکان نداره اینقدر شدید اشیا روش رفلکت بشن.به اون پایه مانیتور اگه توجه کنید منظورم رو متوجه میشید.یا یه کار بهتر اینکه تو یک لیوان چایی بریزید بذارید اونجا بعد عکس بگیرید با کار خودتون مقایسه کنید
    مورد دوم هم سایه هست که باز خیلی شدید هست و با باقی سایه ها همخوانی نداره
    یکی دو تا نکته دیگه هم هست که یکمقدار پیشرفته تر هست.مثلا برای همچین موردی باید از نورپردازی HDRI حتما استفاده کنید و نکته دیگه هم رندر هست که دیدم زدید 1 ساعت برای همین یک فریم طول کشید ولی هنوز تصویر نویز داره
    خلاصه گفتم شاید تازه کار باشید و این نکات بدردتون بخوره اگه هم جسارت کردم و نظر نمیخواستید که عذرخواهی میکنم

من خیلی ممنونم حتما دقت میکنم ... مشکل بزرگ این بود اینقدر سیستمم داغونه که اصلا نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم .. فقط خروجی زدم طبق آموزش

کلمات کلیدی این موضوع