برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

جناب هادی پور و دوستان عزیز در اجرای این تکنیک کمکم کنید

سلام به هم دوستان عزیزمممنون میشم منو در ساخت این تکنیک راهنمایی کنید

<strong>http://s7.picofile.com/file/83815244...D9%BE.mp4.html

به روز رسانی

دوستان کمک کنید کارم گیره

سلام.واقعیت اصل این کار رو نمیدونم با چ ترفندی درست کرده.
    اما با روش های دستی افتر افکت میتونی درش بیاری.
    تنها جاییی ک یکم کار میبره اونجاییه ک از دست بلند میشه.ک اونم میتونی خیلی راحت

دوست عزیز این کار رو از روش ترکینگ تو افتر انجام دادن، که دو روش داره یا کلا اون شکل رو دست رو با افتر رو دست ترک کردن و یه لایه دیگه رو میاره بیرون، یا رو دست خانم شکل هست و یک عکس از اون شکل هم در افتر اضافه کردن و دقیقا به اون فریم که میرسه ظاهر شده و حرکت های بعدی رو انجام دادن...شما در مورد ترکینگ باید یکم جستجو کنی و کلیات کار دستت میاد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dhamedj نمایش پست ها
    دوست عزیز این کار رو از روش ترکینگ تو افتر انجام دادن، که دو روش داره یا کلا اون شکل رو دست رو با افتر رو دست ترک کردن و یه لایه دیگه رو میاره بیرون، یا رو دست خانم شکل هست و یک عکس از اون شکل هم در افتر اضافه کردن و دقیقا به اون فریم که میرسه ظاهر شده و حرکت های بعدی رو انجام دادن...شما در مورد ترکینگ باید یکم جستجو کنی و کلیات کار دستت میاد.
    موفق باشید

تشکر،
    بله این شکل روی دست عروس توسظط آرایشگاه طراحی شده، من سوالم اینه چطوری اون طرح از روی دست جدا شد؟ و بعد اون دایره دورش شکل گرفت! من اینجارو مشکل دارم، اگه میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید

در مورد سوال اول: یک عکس از همون شکلی که روی دست عروس طراحی شده رو در افتر سه بعدی کردن و بعد با استفاده از تکنیک ترکینگ دست رو ترک کردن و اون عکس رو روی دست عروس دقیقا رو همون طراحی قرار دادن، که البته از لظه بلند شدن اون شکل، عکس رو رو فیلم قرار دادن و بهش کیفریم دادن که بیاد وسط قاب و ...
    درباره سوال دوم: اون دایره ای رو هم که شکل گرفت رو میتونید عکس اون دایره رو پیدا کنید و از طریق ماسک کردن این کار رو انجام بدید.البته راه های زیادی هست که ساده ترینش اینه...امیدوارم به جوابتون رسیده باشید
    موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع