برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081

Question تغییر سایز گروهی لایه ها بدون تغییر در موشن هر لایه

سلام دوستان وقت بخیر
    من یک کامپزیشن دارم تو پروژه افتر افکتم که موقع تنظیم ابعادش حواسم به اندازه دقیقی که لازم دارم نبوده و روی اندازه کوچیکی تنظیم شده. این کامپوزیشن هم پر از شیپ و آیکن که برای موشن گرافی هستش. حالا مشکلی که دارم اینه که ابعاد کامپوزیشن رو اصلاح کردم اما تمام لایه هایی که توش داشتم با همون ابعاد قدیم مونده، نمیشه اونا رو تبدیل به یک پرکامپ کنم چون وقتی بزرگ میشه افت کیفیت شدیدی پیدا میکنه، پس باید هر لایه رو به همون اندازه ای که میخوام بزرگشون کنم و برای بزرگ کردنشون به مشکل خوردم. یعنی وقتی همشون رو سلکت میکنم و با موس بزرگ میکنمشون یا از طریق scale بزرگشون میکنم، تنظیماتی که برای مکان قرارگیریشون انجام دادم بهم میریزه و همه آبجکت ها میره تو هم دیگه یا به عبارت بهتر به همون نسبتی که اول هست بزرگ نمیشن و تنظیمات محل قرارگیریشون در صفحه بهم میریزه. البته این رو هم بگم از قابلیت لینک دادن همه لایه ها به یک لایه خودم استفاده کردم و در این حالت همه لایه ها درست بزرگ میشند ولی باز این مشکلی که داره اینه که مثلا من حدود 30 تا لایه تو این کامپ دارم که هر چندتا به یک لایه لینک شدن و خیلی چندبار کاری داره اینکه باز بخوام همه رو مجدد تنظیم کنم.

حالا میخواستم بپرسم راه حلی داره این مشکل من؟ میشه یک جوری بزرگشون کرد که هم کیفیتشون رو از دست ندند و هم تنظیمات من ثابت بمونه و هم زیاد چندبار کاری نداشته باشه، مثلا اکر اسکریپی برای این کار هست و به من معرفیش کنید خیلی خوب میشه.
    پیشاپیش ممنونم از پاسخگویی شما

fariborz آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14971
    سلام دوست عزیز من فقط میدونم اسکریپتی هست که می تونی باهاش سایز تمامی فایلهات رو به یک اندازه درست کنی . فقط ایم اسکریپت رو بادم رفته . یقینا استاد هادی پور اطلاع دارند.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    کامپ کوچک رو دست نزنید.

1- یک کامپ جدید بسازید به ابعادی که میخواهید خروجی بگیرید.
    2- کامپ کوچک را به داخل آن درگ کنید و رها کنید (مثل یک فوتیج معمولی بندازیدش توی خط زمان کامپ بزرگتر).
    3- حالا Scale این کامپ کوچیکه رو توی خط زمان کامپ بزرگه زیاد کنید و گزینه Continues Rasterization را روشن کنید.

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    ممنونم بابت پاسخ اما این روش همون مشکل کاهش کیفیت رو داره، یعنی وقتی اندازه اصلی آبجکت ها تغییر نکرده، این کار مثل زوم کردن رو عکس یا فیلم هستش، باعث افت کیفیت میشه و چون تبدیل سایز من تقریبا از sd به fhd هستش خیلی تاثیر افت کیفیت شدیدی داره. روش خوبی برای مورادی که نیاز به تغییر سایز کم داره ولی برای کار من مناسب نیست

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط AZERILA نمایش پست ها
    ممنونم بابت پاسخ اما این روش همون مشکل کاهش کیفیت رو داره، یعنی وقتی اندازه اصلی آبجکت ها تغییر نکرده، این کار مثل زوم کردن رو عکس یا فیلم هستش، باعث افت کیفیت میشه و چون تبدیل سایز من تقریبا از sd به fhd هستش خیلی تاثیر افت کیفیت شدیدی داره. روش خوبی برای مورادی که نیاز به تغییر سایز کم داره ولی برای کار من مناسب نیست
    اگه لایه هایی که توی کامپوزیشن کوچکتر دارید پیکسلی باشند، هیچ راهی ندارید. افت کیفیت به همراه خواهد بود.
    اگر لایه های اصلی وکتور هستند یا با shape طراحی کردید، اون گزینه Continues Rasterization رو که روشن کنید کیفیت افت پیدا نمیکنه.