برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1207 , پاسخ ها : 3
موضوع: سوال در مورد شیب لایر

سوال در مورد شیب لایر

سلام
    من نیاز دارم دایره‌هایی که در افتر ترسیم کردم از لحاظ جایگیری در صفحه کاملن با اصول هندسه باشه، یعنی نمی‌خام چشمی جای اون‌ها رو در صحفه تعیین کنم بلکه با اعداد این کار رو بکنم که دقیقن قرینه باشن و نسبت‌های دقیقی داشته باشن
    در ایلستریوتر این کار خیلی ساده است چون زبان این نرم‌افزار زبان ریاضی و هندسه هست اما در افتر کمی متفاوت هست
    اگر کسی راهی رو برای این منظور می‌شناسه ممنون می‌شم با بقیه سهیم بشهنام: Untitled.jpg نمایش: 75 اندازه: 242.3 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    راه های زیادی برای کپی برداری/تکثیر با محاسبات ریاضی وجود داره، ولی بستگی به کاربرد باید مناسبترین راه را انتخاب کنید

1- استفاده از Repeater داخل Shape layer ها (لایه شیء را باز کنید، از گزینه Add یک Repeater به آن اضافه کرده و تنظیمات آن را دستکاری کنید. آموزش استفاده از Repeater براس ساخت هاشور).
    2- پلاگین Cloner+Effector دارای repeater خوب و قوی است که اگر به خوبی به همراه Effector های آن پلاگین استفاده کنید میتونید کارهای جالبی باهاش انجام بدید.
    3- پلاگین DistributeLayers هم قدرت خوبی برای کار با لایه های از پیش ساخته شده داره و میتونید فاصله بین لایه ها را توسط آن با دقت بالایی مدیریت کنید.

راه های متعدد و پلاگین های دیگری هم هست، مثلاً اسکریپت نویسی داخل position و rotation و anchor لایه ها، پلاگین EchoSpace، ....... توی فروم سرچ کنید Repeater مطالب زیادی بالا میاد.
    ولی با توجه به تصویری که قرار دادید و درخواستی که داشتید، فکر کنم همون گزینه 2 بهترین راهکار باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    راه های زیادی برای کپی برداری/تکثیر با محاسبات ریاضی وجود داره، ولی بستگی به کاربرد باید مناسبترین راه را انتخاب کنید

1- استفاده از Repeater داخل Shape layer ها (لایه شیء را باز کنید، از گزینه Add یک Repeater به آن اضافه کرده و تنظیمات آن را دستکاری کنید. آموزش استفاده از Repeater براس ساخت هاشور).
    2- پلاگین Cloner+Effector دارای repeater خوب و قوی است که اگر به خوبی به همراه Effector های آن پلاگین استفاده کنید میتونید کارهای جالبی باهاش انجام بدید.
    3- پلاگین DistributeLayers هم قدرت خوبی برای کار با لایه های از پیش ساخته شده داره و میتونید فاصله بین لایه ها را توسط آن با دقت بالایی مدیریت کنید.

راه های متعدد و پلاگین های دیگری هم هست، مثلاً اسکریپت نویسی داخل position و rotation و anchor لایه ها، پلاگین EchoSpace، ....... توی فروم سرچ کنید Repeater مطالب زیادی بالا میاد.
    ولی با توجه به تصویری که قرار دادید و درخواستی که داشتید، فکر کنم همون گزینه 2 بهترین راهکار باشه.
    ممنون از جواب کامل و مفیدتون
    راستش Repeater خود افتر به کارم نمی‌یاد چون من می‌خام جدا جدا به هر دایره یک حرکت مستقل بدم که در Repaeter امر ممکن نیست
    حالا می‌رم سراغ پلاگین‌هایی که شما معرفی کردید ببینم جوابگو هستن یا خیر
    باز هم ممنون

سلام. برای اینکه میخواهید به هر دایره حرکت مستقل بدید بهتره یک دایره رسم کنید و پریکامپ کنید. و از اون به تعداد مورد نیاز کپی بگیرید. بعد با روتیشن هر کامپ را در زاویه موردنظر قرار بدبد. مثلا برای 8 دایره از صفر تا 360 با فاصله زاویه 45....
    ویرایش توسط sunflowers : 10-24-18 در ساعت 09:30