برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

مشاهده : 14607 , پاسخ ها : 17
موضوع: پیشنهاد و انتقاد از انجمن

پیشنهاد و انتقاد از انجمن

سلام
    3 نکته رو خواستم بگم
    اول اینکه انجمن ، هیچ تاپیکی با این موضوع نداره که کسی پیشنهاد بده و انتقاد کنه
    دوم اینکه ممنون میشم در این باره نظرتون رو بگین و اونم اینکه به نظرم این انجمن از مهم ترین علم پایه ی گرافیک اونم برنامه نویسی رنج میبره (و حداقل بسیار ضعیف عمل کرد تا حالا) . همونطور که میدونیم ، پایه ی کامپیوتر ، یعنی همه چیز و همه ی نرم افزارهای پیشرفته در کامپیوتر به کدنویسی و برنامه نویسی ختم میشن (مثل افترافکت و سینما 4 دی و تری دی مکس و ...) که اگه با برنامه نویسی اش کار بشه ، قدرتش قابل قیاس با کار کردن دستی با اون نرم افزار نیست (البته در برنامه نویسی افترافکت تا حدودی کار شد ولی به نظرم پایه ای و بنیادی نبود که نیاز به کار بنیادی داره و کار بنیادی در کدنویسی و برنامه نویسی انجام نمیشه مگر اینکه از پایه ی علم کامپیوتر شروع کرد)
    سوم اینکه به نظرم کاربران گام بردارن برای استفاده و آموزش نرم افزارهای بازی سازی مثل یونیتی (چون از زبان سی شارپ استفاده میکنه ، نسبت به udk که از ++C استفاده میکنه ، راحت تره) یا حتی udk . چون به نظرم الان و مخصوصا در آینده ، نرم افزارهای بازی سازی هم جذابیت و هم درآمد دارن . توی حوضه ی بازی سازی به نظرم این انجمن عقب تر از انجمن های رقیب عمل میکنه

ممنون میشم هم نظرتون رو بگین و مخصوصا اینکه آروم آروم اقدام کنین در این زمینه

سلام دوسته عزیز.
    شما درست می فرمایید.
    کاش یه قسمت از انجمن رو اختصاص بدن به کد نویسی.
    من تو طراحی وب خیلی خوبم(html,html5,css,css3,Bootstrap,php,mysql رو بلدم) گفتم تو انجمن آموزشامو بزارم.ولی تو انجمن جایی واسه این آموزشا درست نشده.(ینی اصلا وجود نداره)

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود بر شما عزیز
    بله کاملا درست میگید
    شما اگه میتونید آموزش هایی در مورد جاوا اسکریپت برای نوشتن اسکریپت در افتر افکت اماده کنید بسیار عالیه
    یک بخش در انجمن به نام برنامه نویسی آماده میکنیم و شما در اون قسمت آموزش هایی بزارید
    فکر خیلی خوبیه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط ..::AMIR::.. نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز.
    شما درست می فرمایید.
    کاش یه قسمت از انجمن رو اختصاص بدن به کد نویسی.
    من تو طراحی وب خیلی خوبم(html,html5,css,css3,Bootstrap,php,mysql رو بلدم) گفتم تو انجمن آموزشامو بزارم.ولی تو انجمن جایی واسه این آموزشا درست نشده.(ینی اصلا وجود نداره)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما عزیز
    بله کاملا درست میگید
    شما اگه میتونید آموزش هایی در مورد جاوا اسکریپت برای نوشتن اسکریپت در افتر افکت اماده کنید بسیار عالیه
    یک بخش در انجمن به نام برنامه نویسی آماده میکنیم و شما در اون قسمت آموزش هایی بزارید
    فکر خیلی خوبیه

سلام
    ممنون از هر دو
    والا من آموزش جاوا اسکریپت رو زیاد کار نکردم (اون قدری هم که یکی دو سال پیش اونم یه کم کار کردم رو توی انجمن گذاشتم بصورت متنی)
    من بیشتر روی لوا (نرم افزار Autoplay Media Studio) و فعلا روی سی شارپ (که نرم افزار یونیتی از این زبان استفاده میکنه) کار کردم . که آموزش AMS تموم شد و آموزش سی شارپ در حال ساخت و آپلود هست (که هر قسمتی که ساخته و آپلود شه ، در تاپیک قرار میگیره)
    به نظرم اگه بخواین روی نرم افزار بازی سازی یونیتی مانور بدین ، همین زبان سی شارپ یاد گرفته بشه کافی هست . زبان های دیگه (مثل جاوا اسکریپت و پایتون) چون معمولا از سی شارپ آسونتر هستن ، بنابراین با یادگیری سی شارپ فقط کافی هست یه کم روی جاوا اسکریپت (برای افترافکت) و روی پایتون (برای سینما 4 دی) وقت گذاشته شه تا کامل یاد گرفته شه

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها

سلام
    ممنون از هر دو
    والا من آموزش جاوا اسکریپت رو زیاد کار نکردم (اون قدری هم که یکی دو سال پیش اونم یه کم کار کردم رو توی انجمن گذاشتم بصورت متنی)
    من بیشتر روی لوا (نرم افزار Autoplay Media Studio) و فعلا روی سی شارپ (که نرم افزار یونیتی از این زبان استفاده میکنه) کار کردم . که آموزش AMS تموم شد و آموزش سی شارپ در حال ساخت و آپلود هست (که هر قسمتی که ساخته و آپلود شه ، در تاپیک قرار میگیره)
    به نظرم اگه بخواین روی نرم افزار بازی سازی یونیتی مانور بدین ، همین زبان سی شارپ یاد گرفته بشه کافی هست . زبان های دیگه (مثل جاوا اسکریپت و پایتون) چون معمولا از سی شارپ آسونتر هستن ، بنابراین با یادگیری سی شارپ فقط کافی هست یه کم روی جاوا اسکریپت (برای افترافکت) و روی پایتون (برای سینما 4 دی) وقت گذاشته شه تا کامل یاد گرفته شه
    مرسی از تلاش و زحمتتون برای آموزش های سی شارپ.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1

سلام
    ممنون از هر دو
    خیلی ممنون از شما عزیز
    برای پایتون برای Cinema 4d است ولی فکر کنم برای افتر افکت زبان C++ و جاوا لازمه
    حالا شما بتونید زمان C++ رو از مقدماتی و پایه مخصوص افتر افکت آموزش بدید خیلیییی عالیه
    Download and Plugin

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما عزیز
    برای پایتون برای Cinema 4d است ولی فکر کنم برای افتر افکت زبان C++ و جاوا لازمه
    حالا شما بتونید زمان C++ رو از مقدماتی و پایه مخصوص افتر افکت آموزش بدید خیلیییی عالیه
    خواهش میشود
    نه افترافکت ++C نیست . جاوا هم نیست . زبان جاوا اسکریپت هست . زبان جاوا اسکریپت با زبان جاوا فرق داره . جاوا زبان برنامه نویسی هست ولی جاوا اسکریپت جزء زبان های اسکریپای به حساب میاد و به مراتب از جاوا آسونتره
    در کل ، از لحاظ آسونی به سختی در زبان هایی که نرم افزارهای افترافکت و سینما 4 دی و یونیتی و udk ساپورت میکنن ، به نظرم به ترتیب آسونی به سختی اول جاوا اسکریپت (افترافکت) و بعد پایتون (سینما 4 دی) و بعد #C (یونیتی) و بعد هم ++C (برای udk) هست

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    خواهش میشود
    نه افترافکت ++C نیست . جاوا هم نیست . زبان جاوا اسکریپت هست . زبان جاوا اسکریپت با زبان جاوا فرق داره . جاوا زبان برنامه نویسی هست ولی جاوا اسکریپت جزء زبان های اسکریپای به حساب میاد و به مراتب از جاوا آسونتره
    در کل ، از لحاظ آسونی به سختی در زبان هایی که نرم افزارهای افترافکت و سینما 4 دی و یونیتی و udk ساپورت میکنن ، به نظرم به ترتیب آسونی به سختی اول جاوا اسکریپت (افترافکت) و بعد پایتون (سینما 4 دی) و بعد #C (یونیتی) و بعد هم ++C (برای udk) هست
    خوب شما پیشنهادتون چیه دقیق؟
    برای ساخت پلاگین در افتر افکت باید چه زبانی یاد گرفت؟ و شما تا حالا پلاگینی برای این نرم افزار ساختید که آموزش رو بزاریم؟
    Download and Plugin

نقل قول نوشته اصلی توسط hadipour نمایش پست ها
    خوب شما پیشنهادتون چیه دقیق؟
    برای ساخت پلاگین در افتر افکت باید چه زبانی یاد گرفت؟ و شما تا حالا پلاگینی برای این نرم افزار ساختید که آموزش رو بزاریم؟

ساخت پلاگین منظورم نبود
    منظورم خود زبانی که نرم افزار افترافکت ساپورت میکنه هست
    نه من پلاگین برای افترافکت نساختم . البته خودم هم در #c مبتدی هستم ولی معمولا پلاگین ها رو فکر کنم با ++c میسازن (با #c هم شاید شدنی باشه . نمیدونم)
    البته شاید در آینده و چند سال دیگه ، روی حوضه ی پلاگین برای افترافکت فکر کنم ولی فعلا روش فکر نکردم . اما حوضه ی گرافیک (پلاگین ساختن و کلا رسم اشکال) ، علاوه بر علم برنامه نویسی ، معمولا به ریاضی و مخصوصا هندسه هم برمیگرده یعنی کسایی که هندسه ی قویتری داشته باشن ، توی گرافیک قویتر عمل میکنن

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1

ساخت پلاگین منظورم نبود
    منظورم خود زبانی که نرم افزار افترافکت ساپورت میکنه هست
    نه من پلاگین برای افترافکت نساختم . البته خودم هم در #c مبتدی هستم ولی معمولا پلاگین ها رو فکر کنم با ++c میسازن (با #c هم شاید شدنی باشه . نمیدونم)
    البته شاید در آینده و چند سال دیگه ، روی حوضه ی پلاگین برای افترافکت فکر کنم ولی فعلا روش فکر نکردم . اما حوضه ی گرافیک (پلاگین ساختن و کلا رسم اشکال) ، علاوه بر علم برنامه نویسی ، معمولا به ریاضی و مخصوصا هندسه هم برمیگرده یعنی کسایی که هندسه ی قویتری داشته باشن ، توی گرافیک قویتر عمل میکنن
    خوب من یه پیشنهاد براتون دارم که آموزش ساخت پلاگین در افتر افکت که زبان C++ است رو ببینید و یه پلاگین بسازید بعد دوره آموزشی خوبی آماده کنیم

توضیحات : https://www.fxphd.com/details/?idCourse=526
    دانلود اموزش : https://www.filenext.com/d9ttcj3b82d...inDev.zip.html
    Download and Plugin

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع