برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 5461 , پاسخ ها : 11
موضوع: مشکل در اجرای Cineware

مشکل در اجرای Cineware

با سلام
    وقتی میخوام Cineware اجرا کنم با پیغام خطای "After Effect: AEGP Plugin CINEWARE Scenelayer: CINERENDER - connection failure (5027 ::12)" مواجه میشم و افترافکت برای چند ثانیه فریز میشه و بعد از مدتی cineware اجرا میشه و در حین کار باز هم این پیغام خطا رو میده و پروژه رو هم به داخل افترافکت منتقل نمیکنه. اگر راه حلی برای رفع این مشکل دارید لطفا بفرمایید.
    ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    افتر افکت و cinema 4d از طریق ارتباط شبکه ای همکاری میکنند و اون پیغام خطا میگه که پلاگین Cineware مشکلی در ارتباط با Cinema 4D پیدا کرده.

راه های زیر رو تک تک امتحان کنید و در حین آزمایش هر روش اطمینان حاصل کنید که cache و disk cache رو از منوی edit و گزینه purge خالی و تمیز کنید. اگه یکی جواب نداد، بعدی رو امتحان کنید:

1- After effect رو با سطح دسترسی administrator اجرا کنید.
    2- فایل های اجرایی After effect و cinema4d و cinema4d lite رو در فایروال آزاد کنید و اجازه بدید روی شبکه دسترسی بدون محدودیت داشته باشند.
    3- پورت های ارتباطی TCP بین نرم افزارها را تغییر بدید به 5027 و یا 2027 و ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

برای تغییر پورت و یا یافتن نام و آدرس فایل های اجرایی جهت انتقال به فایروال میتونید در افترافکت پروژه ای که یک فایل c4d در آن قرار دارد را باز کرده، لایه c4d را انتخاب کنید و در پنل effect control روی گزینه option لایه افکت cineware کلیک کنید:
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

هر سه روش رو امتحان کردم ولی باز هم مشکل برطرف نشد. و همون پیغام ظاهر میشه. از داخل cinema 4d یک آپدیت هم کردم.
    از طریق این لینک هم تلاش کردم ولی نتیجه ای نداشت.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    من تا حالا به این مشکل بر نخوردم ولی یادمه در ورژن CC 2015 یک خطای AEGP Plugin برای پلاگین ها میومد که نرم افزار رو آپدیت میکردیم درست میشد
    http://forum.video-effects.ir/thread17574.html

Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نرم‌افزار من ورژن 2017 هست که از سایت تهیه کردم. نمیدونم براش آپدیت اومده یا نه.
    راهی هست که این پلاگین رو پاک کرد و از اول ریخت؟ من گشتم برای دانلودش ولی چیزی پیدا نکردم.
    ویرایش توسط rezatorabi : 12-13-16 در ساعت 22:32

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezatorabi نمایش پست ها
    نرم‌افزار من ورژن 2017 هست که از سایت تهیه کردم. نمیدونم براش آپدیت اومده یا نه.
    راهی هست که این پلاگین رو پاک کرد و از اول ریخت؟ من گشتم برای دانلودش ولی چیزی پیدا نکردم.
    بله آپدیت جدید اومده ولی نمیدونم حل کنه یا نه حالا شما تست کنید
    آپدیت جدارو پیدا نکردم اینجا همراه با نرم افزار کامل هست
    http://soft98.ir/multi-media/edit-vi...r-Effects.html

خودتون هم یکم سرچ کنید شاید آپدیت تنهارو پیدا کردید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اون با خود افترافکت نصب میشه. باید افتر افکت رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

اگه بازهم کار نکرد، تا اومدن آپدیت بعدی از نسخه قدیمی تر افترفکت و cinema 4d استفاده کنید (اگه اونها مشکلی نداشتند پیش از این آپدیت).

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    اون با خود افترافکت نصب میشه. باید افتر افکت رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

اگه بازهم کار نکرد، تا اومدن آپدیت بعدی از نسخه قدیمی تر افترفکت و cinema 4d استفاده کنید (اگه اونها مشکلی نداشتند پیش از این آپدیت).
    میشه بگید شما ازچه ورژنی استفاده میکنید واین مشکل رو نداره؟میخوام دانلو دکنم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    میشه بگید شما ازچه ورژنی استفاده میکنید واین مشکل رو نداره؟میخوام دانلو دکنم
    من cc 2014 رو برای کارهام استفاده میکنم ولی اون نسخه که تصویرش رو گزاشتم 2017 بدون آپدیت بود و مشکلی هم نداشت روی سیستم ام (خیلی از کاربران دیگر هم بدون مشکل دارند با 2017 و آپدیت های متفاوتی از اون کار میکنند)

پیشنهادی که دادم برای نصب نسخه قدیمی تر صرفاً در صورتی هست که قبلاً با نسخه های قدیمی مشکلی نداشتید و این نسخه جدید هست که مشکل ساز شده (عدم همخوانی با سخت افزار و یا نرم افزار و سیستم امنیتی رایانه شما).

سلام من با نسخه 14.0.0.27 از سایت soft98 و کرک Adobe.AMT.Emulator.0.9.2 و cinema 4d r17 همین مشکلو دارم ، حتی یه بار چون ویندوزمو 3 سالی داشتم گفتم شاید با نسخه های مختلفی که روش داشتم قاطی کرده ، عوضش کردم بازم این مشکل حل نشد ، دوستانی که مشکلی ندارند در نسخه 2017 ورژنشون , ورژن c4d رو اعلام کنند بیزحمت .
    ویرایش توسط ershad1 : 01-12-17 در ساعت 12:54

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین