برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

مشاهده : 12049 , پاسخ ها : 30
موضوع: نمونه کار مدل سازی شمشیر نوری

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alone Warrior نمایش پست ها
    دو تا کار گرافیک 2 گیگ 30 هزار ؟؟؟ ینی چی ؟؟؟ شوخیه ؟؟؟ ههههه شوخی جالبی بود ... والا - تازه آخه گرافیک داریم تا گرافیک دوست خوبم شما گفتی گرافیک 460 هزار چه معنی میده؟؟؟ بگذارید یه چیزی بگم : کارت گرافیک هزاران نوعه اول که شرکت اینتل از گرافیک هایی که برای لپ تاپ هاش میزنه اصلا خوشم نمیاد اکثر شان از دایرکت ایکس ورژن جدید پشتیبانی میکنن ولی از اوپن جی ال پشتیبانی نمی کنن بعدش AMD میمونه با انویدیا که من انویدیا رو بیشتر دوست دارم ... انویدیا سه نوع معماری اصلی داره که من خیلی ازشون بلد نیستم از این بحث های تخصصی هیچی حالیم نیس ولیتا جایی که بدونم: جی فورس جی تی ایکس داره از همونایی هستن که گیمر ها خیلی دوست دارن و همیشه از اونا استفاده می کنن الانم بعید نیست گرافیک خود شما از این نوع باشه که در بازار مثل مور و ملخ می مونن بعدش سری Quadro هست که من عاشقشم (هر گرافیک کارایی خودش رو داره و خاصیت خاص خودش) ولی مزیت کوادرو بر جی فورس جی تی ایکس اینه که کوادرو ها از هسته های Cuda بالاتری برخوردار هستن که تمامی دوستانی که جلوه های ویژه کار می کنن همیشه از مزایای این کارت ها آگاه بوده و چشم به آنها داشته اند با وجود اینکه برخی جی اف ایکس کاران هم جی تی ایکس رو برگزیدن ولی من عاشق کوادرو ام مخصوصا Quadro K4200 که قیمت اون در حدود 3 میلیون و نیم هست در قیمت یه لپ تاپ خوب که حالا Razer Blade Stealth اومده با استفاده از Razer Core گرافیک های PC را پوشش داده تا کاربران از این گرافیک ها استفاده کنن البته مخصوص گیمر هاست ولی جی اف ایکس کاران هم میتونن نهایت استفاده را ببرن الان در بین جی اف ایکس کاران همه بحث این لپ تاپو می کنن قبلا یه نمونه هایی از Acer و اینا بود ولی به درد نمیخورد حتی الین ویر ام 18 هم فکر کنم داشت اما این کجا و آن کجا با قدرت سر سام آور اتصال توندر بولت 3 ... آها یه چیز یادم رفت : گرافیک Tesla هم داریم که از بهترین گرافیک ها برای GFX کاران اند مثه کوادرو اونام برای رندرینگ و تری دی کارا و اینا حرف اول رو میزنه ولی نمیدونم تفاوتش با کوادرو ها در چیه!!! ... این از سه نوع اما گرافیک فقط بر قیمت نیست ... راستش اینکه توجه باید داشت مثلا اگه انسان لپ تاپ یا مادربورد میخره اینکه: گرافیک به صورت کارت گرافیکه یا چیپ روی تراشه اصلی؟ که حالت آنبورد و اینا جزو حالت دوم به شما میان ... متاسفانه مال من از نوع دو هست ... حالا اینا بایستی توجه داشت که پردازنده گرافیکی مجزا دارن یا از CPU نیرو می گیرن؟ ... حالا باید توجه داشت که کارت گرافیک خودش حافظه جانبی گرافیکی داره یا از RAM کامپیوتر استفاده می کنه؟ ... توجه داشت که مثلا اگر لپ تاپ تک گرافیکه هست که هیچ ولی اگر دو گرافیکه هست باید توجه کرد که ساخت کدوم شرکت هست؟ اینتل؟ AMD ؟ بعد اگه اینتل هست باید تحقیق بشه که آیا این گرافیک از SLI پشتیبانی میکنه؟ یا اگه AMD باید تحقیق بشه که از کراس فایر پشتیبانی میکنه؟ که قدرت هاشونو روی هم گذاشته و هسته های Cuda ترکیب شده و هر گرافیک وظیفه خاصی را گرفته و به دوس خواهد کشید در رندر و اینا خیلی تاثیر داره ... مثلا یکی فقط سایه زنی ، یکی دیفورمر های غیر خطی ، یکی اشکال سیمتریکال ، یکی پولیگونال یا یکی نور ها خلاصه هر یک از این دو کارت یه چیز خاصی رو انجام میدن که راه رو برای اون دیگری آسون تر میکنه و به زبان ساده تر متحد میشن برای هدف واحد ... اگه لپ تاپ دو گرافیکه داشته باشید و اینو نداشته باشه توی بدبختی بزرگی افتادید که غیر ممکنه نداشته باشه .... بعد اینکه آها سوئیچ کردن های اتوماتیک هم در کار های سنگین از قابلیت های گرافیک های خوبه - حالا بایستی اگر فهمیدید که این کارت گرافیک پردازنده گرافیکی مجزا داشت باید فهمید که GPU آن (CPU که فقط خاص کار های گرافیکیه و روی کارت گرافیک اختصاصی داده شده) چه مقدار هست؟ ینی چند مگاهرتز بر ثانیه؟ تازه این تنها ویژگی اش نیس مثلا GDDR چنده؟ یا مثلا تعداد هسته های Cuda آن چه مقدار می باشد؟؟؟ تک GPUئه یا دو GPUئه ؟ و اینکه حالا باید فهمید که آیا از RAM کامپوتر استفاده میکنه با خودش RAM اخصاصی داره؟؟؟ اگه خودش داره باید بفهمیم که سرعت آن چطوره و اینکه: DDR چنده؟؟؟ و سرعت حک و فراخوانی و اینا ... و نیز اینکه BUS آن که اهمیت چندانی در انتخاب گرافیک نداره چون خود شرکت که رم را روی کارت گرافیک داده یه چی داده که خوب مچ بشه ... اینا تنها چیزایی نیست گاهی اوقات در PC فرد میاد به جای یه کوادرو کی 6000 مثلا دو تا گرافیک کی 4200 میگذاره Cuda هاشون رو که روی هم بگذارن خیلی بهتره برای این کارای جلوه های ویژه و اینا ولی در چیزایی مثل Razer Core میسر نیس متاسفانه ... آها یه چیز دیگه بایستی اگر کامپیوتر رو میزی هست که کیس هم مناسب باشه و فت های خوب و سیستم تهویه هوای مناسب داشته باشه حتی دیدم بعضی از این کیس های حرفه ای که دور و بر 400 و اینا هستن از رادیاتور مایع بهره می برن که خود نقطه قوت خوبیست تازه سرعت فن ها هم قابل تنظیمه ... خود گرافیک در بعضی موارد اگه گرافیک های بالایی باشه تا دو اسلات PCI را در کیس اشغال میکنه یا از این گرافیک بالا ها دیدم که فن اختصاصی خودشان را برای خنک کاری دارن چون تجربه نشان داده که درجه حرارت بالا بر روی رندر و اینا تاثیر منفی داره البته دما زیاد سرد هم اصلا خوب نیست ... حالا باید این گرافیک از دایرکت ایکس و اوپن جی ال هم پشتیبانی کنه که بهت توصیه می کنم مقاله رو بخونی ان شاءالله ... بازم میگم اگه دیدن پرت و پلا گفتم دلیلش اینه که تخصص من نیست و من زیاد وارد نیستم فقط چیزایی را که به عقل ناقصم رسید بیان کردم که دوستان هم بهره ای ببرن وگرنه زیاد توی این کارا وارد نیستم...این لینک: http://www.imanvfx.com/4-opengl-vs-d...sadjad-rabiee/ ان شاءالله مطالعه بفرمائید در باره اوپن جی ال و دایرکت ایکس و اینا ... منم برا همین میگم ... ولی جسارت نباشه شما جوری برا گرافیک قیمت میگذارید که انگار پرتقال و کیوی میخریم بازم میگم قصد جسارت نداشتم بنده رو ببخشید فقط محض شوخی گفتم وگرنه قصد و نیت بدی نداشتم ... امیدوارم که توانسته باشم کمکی به دوستان خوبم در ویدئو افکتس کرده باشم ... هر کمکی بود در خدمتم
    سلام خست نباشید دوست من
    بخدا اشتباه از من بود ، واقعا شرمنده ، من میخواستم بنویسم دو تا رم (RAM) دو گیگ دارم که 30 هزار تومان است بجایش نوشتم دو تا کارت گرافیک دو گیگ 30 هزار تومان
    ولی خدایی اگر این غلط املایی را نمیکردم ، این قدر اطلاعات مفید در اختایر من و دوستان عزیز قرار نمی دادید (عجب دنیایی است )
    تو رو خدا دوست عزیزم ، این چه حرفی است که می زنید ، شما دارید شکست نفسی می کنید
    اتفاقا تمام مطالبی که ذکر کردید ، فقط کسانی میگویند که تخصصشان این است ، این اطلاعات از یک آدم معمولی نیست
    ولی واقعا از تمام مطالبی که ذکر کردید ، خیلی استفاده کردم
    یک سوال مهندس : من هم میخواهم گیم را با کیفیت بالا و هم جلوه های ویژه را با قدرت بالا انجام دهم .
    چه نوع کارت گرافیکی باید تهیه کنم ؟
    قیمت اصلا مهم نیست .
    خیلی ها گفتن : تایتان ایکس برای هم گیم و هم جلوه های ویژه خیلی عالی است / جی تی ایکس 980 تی آی برای گیم / تایتان z بلک برای گیم و جلوه های ویژه / کارت های گرافیک Cuda فقط برای جلوه های ویژه .
    مهندس نظرم شما در این باره چی هست ؟
    خیلی شرمنده بابت قلط عملایی
    و خیلی خیلی سپاس گذارم از این اطلاعات مفیدتان
    در پناه خدا

ایول...خیلی خوبه...
    من که هنوز نمیتونم اینو بسازم...

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط BigJake نمایش پست ها
    ایول...خیلی خوبه...
    من که هنوز نمیتونم اینو بسازم...
    سلام خسته نباشید دوست من
    ممنون از لطف شما دوست خوبم
    من هم اوایل همینو میگفتم ، ولی با تمرین و پشت کار تکنیک را یاد گرفتم و توانستم بسازم
    موفق و سلامت باشید
    در پناه خدا

خوبه اینو میتونیم تو فیلم جنگ ستارگان هم از این استفاده میکنن.

خیلی خوبه
    البته عین خودش فک کنم نمیخواستید بشه . مثلا رنگ وسط خط نور تو نمونه اصلی سفید نیست
    موفق باشید

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirZbrush نمایش پست ها
    خوبه اینو میتونیم تو فیلم جنگ ستارگان هم از این استفاده میکنن.
    سلام خسته نباشید دوست من آقای AmirZbrush .
    خیلی ممنون از شما دوست عزیز
    بله درست است ، از این شمشیر ها در فیلم جنگ ستارگان استفاده شده است .
    در پناه خدا

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    خیلی خوبه
    البته عین خودش فک کنم نمیخواستید بشه . مثلا رنگ وسط خط نور تو نمونه اصلی سفید نیست
    موفق باشید
    سلام خسته نباشید دوست من .
    والا یک جورایی بله ، توی فیلم های اصلی دیدم ، وسط لیزر سفید بود
    ممنون از شما دوست خوبم بابت نظرت
    در پناه خدا

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334
    این متن واقعا دردسری شده برا خودش ... دارم از دستش دیوونه میشم ... هیشکی هم کمکم نمیکنه ... مشکل اینه که هر چی کلید اینتر را میزنم وقتی متن را ارسال میکنم یه رشته ی به هم متصل میاد که به درد نمیخوره و باید هر بار که کلید اینتر را زدم سر خط بیاد راستش در ادیتور مشکل نداره ولی و قتی متن را ارسال میکنم سر هم میاد ولی اینجا در ادیتور میتونم اینتر بزنم ولی ارسال نمیشه ... حیف واقعا
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط moharer نمایش پست ها
    سلام خست نباشید دوست من بخدا اشتباه از من بود ، واقعا شرمنده ، من میخواستم بنویسم دو تا رم (RAM) دو گیگ دارم که 30 هزار تومان است بجایش نوشتم دو تا کارت گرافیک دو گیگ 30 هزار تومان ولی خدایی اگر این غلط املایی را نمیکردم ، این قدر اطلاعات مفید در اختایر من و دوستان عزیز قرار نمی دادید (عجب دنیایی است ) تو رو خدا دوست عزیزم ، این چه حرفی است که می زنید ، شما دارید شکست نفسی می کنید اتفاقا تمام مطالبی که ذکر کردید ، فقط کسانی میگویند که تخصصشان این است ، این اطلاعات از یک آدم معمولی نیست ولی واقعا از تمام مطالبی که ذکر کردید ، خیلی استفاده کردم یک سوال مهندس : من هم میخواهم گیم را با کیفیت بالا و هم جلوه های ویژه را با قدرت بالا انجام دهم .چه نوع کارت گرافیکی باید تهیه کنم ؟قیمت اصلا مهم نیست .خیلی ها گفتن : تایتان ایکس برای هم گیم و هم جلوه های ویژه خیلی عالی است / جی تی ایکس 980 تی آی برای گیم / تایتان z بلک برای گیم و جلوه های ویژه / کارت های گرافیک Cuda فقط برای جلوه های ویژه .مهندس نظرم شما در این باره چی هست ؟خیلی شرمنده بابت قلط عملایی و خیلی خیلی سپاس گذارم از این اطلاعات مفیدتان در پناه خدا
    من میگم تایتان ایکس و اینا فقط برای گیمینگ و اینا کاربرد چشمگیر و نهایت قدرت داره ولی با این پولا مثلا میتونی یه چیزای خیلی بهتری تهیه بکنی ... سه دسته هستن این کارتا: 1جی فورس - 2کوادرو - 3تسلا ... که افرادی که معمولا بالای دو کارت گرافیک در سیستم دارن یه تسلا هم میگذارن که شاهکار های رندر و اینا رو به وجود میارن ولی تفاوت اینا در چیه؟؟؟؟ در نوع معماری ... در ظرفیت رم گرافیکی ... در پشتیبانی مثلا از RayTrace و یا مثلا پشتیبانی از OpenGL و DirectX و چه عرض کنم ...در تعداد هسته های Cuda و خیلی چیزای دیگه ... گرافیک های جی فورس و اینها اصلا نوع معماری شون فرق داره با مثلا کوادرو و اینها اونا مخصوص بازی ان ... در لپ تاپ خریدن هم این صدق میکنه که اقا مثلا شما اگه افکت کاری یه لپ تاپ گمینگ نخر اقا ... اگه معماری طراحی تری دی جلوه های ویژه نمیدونم هر چی که باشه این به درد شما نمیخوره و لپ تاپ های ورک استیشن یا استگاه کاری بخر که خیلی هم قدرتمند هستن و بیشترشون با گرافیک کوادرو ...حالا کوادرو خیلی خفنه و برای پردازش های موازی و با تعداد هسته های Cuda بالاتر و در یک کلاک کلی اون مخصوص رندرینگ و طراحان تری دی و افکت کاران و هر کس با گرافیک کامپیوتری و بازیسازی و این چیزا کار داره دیگه این به معنی این نیست که مثلا تو یه گرافیک تایتان ایکس میخری به درد نمیخوره نه ... بلکه به درد میخوره خیلی هم جالبه ولی مساله اینه که به درد کار ما گرافیک های کوادرو بیشتر میاد و ما باید طرف گرافیک های سری کواردو بریم که خیلی به درد ما بیشتر میخوره تا چیزایی مثه جی فورس و اینا ... امیدوارم منظور منو متوجه شده باشی و بد برداشت نفرموده باشی
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Member Website

شماره کاربری
    19334

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط takzang1984 نمایش پست ها
    سلامممنون از توضیحات دوستان گلم .....
    لطف دارین ....

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع