برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

مشاهده : 3979 , پاسخ ها : 18
موضوع: آموزش رایگان آهنگسازی-(اهنگسازی آسان است :) )

mo-hammad آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    12606

آموزش رایگان آهنگسازی-(اهنگسازی آسان است :) )

گروه ما با هدف ایجاد بستری مناسب برای علاقه مندان شروع به کار کرد - همین حالا آهنگسازی را به شیوه ای آسان یاد بگیرد

به راحتی صدا سازی کنید - بررای انیمیشن - بازی - فیلم و تتئاتر - برای خودتان آهنگ بسازید

به صرفه ترین راه برای گروه های کوچک میتونه این باشه خودشون به تکنیک ها لازمه مسلط باشن و بتونن برای پروژشون بهترین فضا رو از لحاظ صدا ایجاد کنند

بهترین راه برای علاقه مندان به آهنگسازی چیه ؟ این که آهنگسازی رو از مقدمات اون و با زبان فارسی شروع کنند

سایت ما تازه یه ماه هست که راه اندازی شده و بعد از بدست آوردن جایگاهی خوب در موتور های جستجو به زودی انجمن رو هم برای ارتباط مستفقیم و پاسخگویی

به مشکلات شما عزیزان راه میندازیم

نخستین آموزش ما رو برای شروع کار در این دنیای هیجان انگیز با نرم افزار بزرگترین تنظیم کننده های جهان شروع کنید
    http://s3.picofile.com/file/8208436226/ismagess.png

برای ورود به سایت کلیک کنید

سلام آقا دمتون گرم...من خودم آهنگسازم ولی به صورت پیشرفته خیلی اطلاعاتی ندارم.خدارو شکرکه شما به دادم رسیدین
    12

mo-hammad آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    12606
    خواهش میکنم - دوست عزیز

تکنیک استفاده از سازهای بادی مجازی در پروژه در سایت و در قسمت آموزش های اف ال استادیو قرار گرفته قرار گرفته
    آموزش مقدماتی اف ال استادیو به زبان فارسی در سه قسمت - که حول محور آشنایی کامل با نرم افزار هست در سایت قرار گرفته - میشه گفت این آموزش به طور کامل پایه شما رو برای آغاز مباحث پیشرفته تر میسازه .

به زودی آموزش مقدماتی flstudio ورژن 12 برای آشنایی با این نرم افزار در ورژن 12 هم در سایت قرار میگیره

آموزش ساخت یک پروژه ی پاپ (با تنظیم خودم) در دست ساخت هست و به زودی منتشر میشه - در این آموزش با مباحث حرفه ای تر و معرفی و استفاده از

سازهای مجازی (VST ها و سمپل ها ) رکورد کردن صدا و ... آشنا خواهید شد.

برنامه های زیادی برای شما داریم پیشنهاد میکنم سایت ما رو بوک مارک کنید و یا آر اس اس سایت ما رو در آر اس اس خوانتون ادد کنید تا از اخبار مطلع بشید

هر چند تصمیم دارم این تاپیک رو با انتشار هر آموزش آپ کنم تا شما هم مطلع بشید

انشاللله دوستان سایت رو با نرات و بازدید ها و انتقادها و پیشنهادهاشون حمایت کنند

یا علی

سلام
    دستتون درد نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mo-hammad نمایش پست ها
    خواهش میکنم - دوست عزیز

تکنیک استفاده از سازهای بادی مجازی در پروژه در سایت و در قسمت آموزش های اف ال استادیو قرار گرفته قرار گرفته
    آموزش مقدماتی اف ال استادیو به زبان فارسی در سه قسمت - که حول محور آشنایی کامل با نرم افزار هست در سایت قرار گرفته - میشه گفت این آموزش به طور کامل پایه شما رو برای آغاز مباحث پیشرفته تر میسازه .

به زودی آموزش مقدماتی flstudio ورژن 12 برای آشنایی با این نرم افزار در ورژن 12 هم در سایت قرار میگیره

آموزش ساخت یک پروژه ی پاپ (با تنظیم خودم) در دست ساخت هست و به زودی منتشر میشه - در این آموزش با مباحث حرفه ای تر و معرفی و استفاده از

سازهای مجازی (VST ها و سمپل ها ) رکورد کردن صدا و ... آشنا خواهید شد.

برنامه های زیادی برای شما داریم پیشنهاد میکنم سایت ما رو بوک مارک کنید و یا آر اس اس سایت ما رو در آر اس اس خوانتون ادد کنید تا از اخبار مطلع بشید

هر چند تصمیم دارم این تاپیک رو با انتشار هر آموزش آپ کنم تا شما هم مطلع بشید

انشاللله دوستان سایت رو با نرات و بازدید ها و انتقادها و پیشنهادهاشون حمایت کنند

یا علی
    خیلی ممنون از شما یه سوالی داشتم میدونم اینجا جاش نیس ولی چند ماهی میشه که درگیرشم..
    من وقتی میخوام روآهنگ صدا ضبط کنم(توی اف ال) نمیتونم رویه صدازودصدای بعدی روضبط کنم یعنی صدا هاقسمت قسمت باشه لی پشت سر هم شنیده بشه.
    اگه آهنگ(نگوعشق پویابیاتی رو گوش کرده باشین)وقتی میگه(چهدلی چه عشقی ازاین حرفا خستم)زودمیگه(چه دوستت دارم هایی که موند رودستم)....
    منم با اف ال نمیتونم اینکار رو بکم برا همین با MAGIX Music Maker 2014صدا رو ضبط میکنم که کیفیت کار خیلی پایین میاد.
    اگه کمکم کنین ممنون میشم.
    12

mo-hammad آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    12606
    بله حتما ویدئویی در مورد ظبط صدا به صورت حرفه ای در اف ال منتشر میکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mo-hammad نمایش پست ها
    بله حتما ویدئویی در مورد ظبط صدا به صورت حرفه ای در اف ال منتشر میکنیم

ممنون واقعا...مطمين باشین تبلیغ سایت رو همه جا میکنم.
    12

mo-hammad آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    12606
    آموزش ظبط صدا در نرم افزار اف ال استادیو آماده شده است ، و امشب آپلود و بر روی سایت قرار خواهد گرفت -( انشاالله)
    همچنان از شما این خواهش رو دارم با نظراتتون در هر بخش از سایت که مورد استفادتون قرار میگیره ما رو همراهی کنید
    یا علی

سپاس...

ایشاله تو کارتون موفق باشین...

mo-hammad آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    12606
    ممنون دوست عزیز :

آهنگ جدید بنده با نام if you forget me

پروژ] آ]نگ نیز قرار داده شد

کلیک کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین