برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

مشاهده : 33900 , پاسخ ها : 25
موضوع: دانلود photoshop cc همراه با کرک

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    این کرکرها را امتحان کردی؟!!! ... اول 2015.9 را امتحان کن اگر جواب نداد "آمتیمو" را امتحان کن ولی باید به این کرکر فایل amtlib.dll داخل محل نصب فتو شاپ را معرفی کنی تا یک فایل به همین نام برایت بسازد . ( اگر به هر نحوی عمل نکرد این فایل ساخته شده را دلیت کن ظاهرش با فایل اصلی تفاوت دارد و دیدنش ساده است مواظب باش فایل آمتیلیب اصلی را دلیت نکنی . اینرا گفتم که مبادا بر روی کرکرهای بعدی که امتحان میکنی تاثیر بگذارد . گرچه امید است با همینها کارتان راه بیافتد) .... اگر چه دوستانی که ویندوز 10 را بسته اند میگویند که با اگثر پلاگین ها هم مشکل دارد ولی بهر حال امتحانش بی ضرر است . درضمن شما باید یک موضوع جدید باز میکردید چون اگر به تاریخ فرمایشات دوستان توجه میکردید میدید که این موضوع متعلق به سال 2014 است . اما بهر حال ، موفق باشی
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط kkhodaey : 08-08-16 در ساعت 02:18

سلام
    من
    Adobe Photoshop CC 2017 رو دانلود کردم اما برای نصب وقتی روی
    Setup کلیک میکنم میگه : no internet connection
    باید چکار کنم؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezakian نمایش پست ها
    سلام
    من
    Adobe Photoshop CC 2017 رو دانلود کردم اما برای نصب وقتی روی
    Setup کلیک میکنم میگه : no internet connection
    باید چکار کنم؟
    سلام
    نرم افزار رو نصب کردید این فایل رو دانلود و نصب کنید خودش کرک میشه
    http://forum.video-effects.ir/thread20944.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام
    سپاس از تاپیک و نظرات مفیدش
    موفق باشید
    B2B ?????

مطلب هشتممهمترین اصول انتخاب کابینت برای آشپزخانه + عکسنکاتی که هنگام انتخاب کابینت باید بدانید
    تصمیم گرفتن برای انتخاب رنگ و سبک کابینت های آشپزخانه جزو تصمیم گیری های دشوار محسوب میشود مخصوصا برای خانم ها. فرقی نمیکند چه شما بخواهید تغییرات جزئی در کابینت های آشپزخانه تان به وجود آورید و یا کلا دکوراسیون آشپزخانه را بخواهید تغییر دهید، دانستن این اصول به شما کمک میکند که بدون نگرانی و با خیال راحت کابینت های آشپزخانه تان را انتخاب کنید.انتخاب کابینت آشپزخانه
    سبک و مدل کابینت آشپزخانه
    یکی از ترفندهایی که به شما کمک میکند راحت تر در مورد مدل و سبک کابینت های آشپزخانه تصمیم بگیرید این است که به کابینت فروشی بروید و از 4 مدل کابینت که خیلی به دل تان مینشیند عکس بگیرید و به خانه برگردید سپس سر فرصت عکس ها را نگاه کنید و درباره آن ها فکر کنید آن هایی که به نظرتان خیلی جدید و شیک نیستند را حذف کنید و در نهایت مدل کابینت ایده آل تان را انتخاب کنید.
    کابینت ها در مدل ها، سبک ها و رنگ های مختلف وجود دارند که انتخاب را برای افراد سخت کرده اند. کابینت ها در انواع ممبران، هایگلاس، ام دی اف، پی وی سی و تمام چوب وجود دارند که یکی از یکی زیباتر هستند.
    بدنه کابینت
    1- درمورد جنس بدنه کابینت باید بگوییم که بهتر است بدنه کابینت با مغز ام دی اف و روکش ملامینه ساخته شود. 2- حواستان باشد که لبه بدنه کابینت حتما نوارکاری شده باشد زیرا باعث میشود نمای کار فوق العاده زیباتر شود، رنگ نوارکاری باید با رنگ کابینت هماهنگی داشته باشد.امروزه کابینت های جدید معمولا بدنه ام دی اف دارند و با نوار PVC ساخته می شوند که کیفیت خوبی دارند و میتوانید با خیال راحت آن ها را خریداری کنید.صفحه کابینت
    صفحه کابینت آشپزخانه بیشترین تماس با آب را دارد و به همین دلیل است که باید تمام قسمت های تشکیل دهنده صفحه ی کابینت مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت داشته باشند.
    صفحه کابینت کورین بهتر است یا کوارتز؟
    • یکی از ویژگی های صفحه کابینت کورین این است که نرم تر از کوارتز است و از نظر آسیب پذیری کوارتز بسیار مقاوم تر است.• در کورین به خاطر فرآوری و نرم بودنش اتصالا قابل دیدن نیست اما در کوارتز اتصالات را در نقاط کور و دور از دید انجام میشود.• کوارتز و کورین از نظر مقاوت در برابر نفوذ آب بسیار ضعیف می باشند و تفاوت زیادی با هم ندارند.• کورین به خاطرنرم و انعطاف پذیر بودنش راحت تر تعمیر و ترمیم میشود اما مقاومت بالای کوارتز در برابر آسیب پذیری باعث می شود اصلا نیاز به تعمیر و ترمیم نداشته باشد.
    کابینت کار
    تعمیرات کابینت
    ویرایش توسط karim1989 : 01-12-19 در ساعت 16:44

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط karim1989 نمایش پست ها
    سوالات فتوشاپیو باید تو کذوم تاپیک بپرسیم من پیدا نکردم
    این مطلب رو بخونید و یاد بگیرید
    http://forum.video-effects.ir/thread3528.html
    Download and Plugin