برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1905 , پاسخ ها : 9
موضوع: رونمایی از Maxon Cinema 4D R16

Effector

Red face رونمایی از Maxon Cinema 4D R16

خبر رونمایی از نرم افزار Cinema 4D نسخه R16 در رویداد سیگراف 2014

روز گذشته خبر مهم دیگری از طرف Maxon منتشر شد که برای کاربران نرم افزار Cinema 4D از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. بالاخره مشخص شد که امسال هم کمپانی Maxon با دستی پر داره به Vancouver کانادا جهت حضور در رویداد Sighraph 2014 میره. این کمپانی قراره از نرم افزار Cinema 4D نسخه R16 رونمایی کنه و ویژگی های جدید این نسخه رو به نمایش بگذاره. میشه گفت که تنها اتفاق مهم در این رویداد از طرف Maxon ارائه پلاگین ربط بین انجین آرنولد و نرم افزار سینمافوردی نیست و درست مثل سال گذشته شاهد انتشار نسخه جدید این نرم افزار خواهیم بود و حالا میریم تا ببینیم که Cinema 4D نسخه R16 چه حرف هایی رو برای گفتن داره.

اما ویژگی های جدید Cinema 4D R16 حتما برای کاربران این نرم افزار جالبه. در نسخه R16 شاهد چندین ویژگی جدید و البته توسعه های بسیار زیادی در بخش های مختلف نرم افزار هستیم. بخش های Rendering ،Animation ،Sculpting ،Modeling و Workflow & Interface دستخوش تحولاتی شدن. ویدئویی رو براتون آماده کردم که یک نمایشی هست از تمامی قابلیت های جدید این نسخه که در ادامه تقدیم حضورتون خواهد شد.

شاید بعنوان مهمترین اتفاقات در این نسخه از Cinema 4D بشه به قابلیت هایی مثل اضافه شدن یک سیستم Matchmoving جدید و قدرتمند با نام Motion Tracking اشاره داشت. این سیستم 3D Camera Tracking قطعا برای کسانی که در زمینه ویژوال افکت فعالیت دارن قابل توجه خواهد بود. یادمون نره که با پشتیبانی انجین آرنولد از سینمافوردی این انتظار میرفت که این نرم افزار بیش از پیش مورد توجه عرصه VFX قرار بگیره و حالا قابلیت Motion Tracking نیز بی ارتباط با این موضوع نخواهد بود.

همچنین اضافه شدن قابلیت Reflectance Channel شاید مهمترین اتفاق بخش Rendering این نسخه از نرم افزار سینمافوردی باشه. این ویژگی در بخش متریالها این امکان رو به کاربران میده تا بتونن یک متریال چندلایه که هر لایه ای از اون دارای خواص Reflection مجزایی هست رو ایجاد کنن. البته این رو هم اضافه کنم که ویژگی های جدید بخش متریال ها و رندرینگ به همینجا ختم نمیشه و در ادامه با مشاهده ویدئو میتونید بیشتر با توسعه های این بخش آشنا بشید.

ویژگی دیگری که میشه بهش اشاره داشت Poly Pen یا Polygon Pen نام داره و مربوط میشه به بخش مدلسازی. قابلیت PolyPen یک ابزار مدلسازی کاملا پویا و جذاب برای دوستداران مدلسازی در این نرم افزار بحساب میاد. همچنین در همین بخش مدلسازی میتونم به توسعه دوباره بخش Sculpting نرم افزار نیز اشاره داشته باشیم که بازهم در این نسخه شاهد اضافه شدن قابلیت های جدید و توسعه های مختلفی در اون هستیم. به گفته Maxon بخش Sculpting نرم افزار Cinema 4D وارد مرحله جدیدی شده و شاید بشه اون رو با نرم افزارهای تخصصی در زمینه Sculpt مقایسش کرد.

قابیلت های جدید و توسعه های بسیار زیادی در این نسخه صورت گرفته و موضوعاتی که در بالا مطرح شد بخش کوچکی از این ویژگی های بودن. خب در این مطلب خبری امکان نام بردن تک تک اونها نیست ولی پیشنهاد میکنم ویدئویی که در اینباره براتون آماده کردیم رو از دست ندید

Download Video
    ویرایش توسط Effector : 08-06-14 در ساعت 11:29

Effector
    امیدوارم بهترین نرم افزار جهان بشه

واوووووو ! اووووووووووووووووف
    به معنای واقعی کلمه :

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    عالیه ممنون از اطلاع رسانیتون دوست عزیز

ali5d آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4356
    خیلی دوست دارم یاد بگیرمش من بین 3دی مکس و مایا و سینما 3دی انتخاب کردمو یاد گرفتم

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    ممنون دوست عزیز مطلب جالبی بود

دوست عزیز ممنون بخاطر پست مفیدت منتظر فعالیت های خوب شما هستیم

Ulcerous Wolf آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9810
    خبر خوبیه اما تازه با هزارتا بدبختی چهارتا پلاگین واسه r15 پیدا کرده بودیم...

حالا دوباره یه سال طول میکشه تا با هزار تا بدبختی دیگه چهارتا پلاگین واسه این ورژن پیدا بشه...
    ??? ??? ??
    ???????????? ??? ?? ?????? ...
    ????? ??? ?????? ???? ??? !

Effector
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ulcerous Wolf نمایش پست ها
    خبر خوبیه اما تازه با هزارتا بدبختی چهارتا پلاگین واسه r15 پیدا کرده بودیم...

حالا دوباره یه سال طول میکشه تا با هزار تا بدبختی دیگه چهارتا پلاگین واسه این ورژن پیدا بشه...
    ممنون از نظرتون
    من 3 ماه بدون پلاگین کار کردم
    مشکلی نبود
    تو R14 من 2 ماهه بی پلاگین سر کردم
    r12 که اصلا 9 GB پلاگین داشت من اصلا هیچی دانلود نکردم
    ولی خبر خوبی هست
    هم این
    هم Arnold

Ulcerous Wolf آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9810
    نقل قول نوشته اصلی توسط Effector نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون
    من 3 ماه بدون پلاگین کار کردم
    مشکلی نبود
    تو R14 من 2 ماهه بی پلاگین سر کردم
    r12 که اصلا 9 GB پلاگین داشت من اصلا هیچی دانلود نکردم
    ولی خبر خوبی هست
    هم این
    هم Arnold
    درسته داشتن پلاگین شرط لازم کار نسیت ولی بودنش بهتر از نبودنشه...
    مثلا یه مجسمه ساز با یه میخ و چکش هم میتونه یه مجسمه بسازه ، اما مجسمه ای که با یه میخ میسازه کجا ، مجسمه ای که با تمام ابزارهای جانبی و کاربردی میسازه کجا...

در مورد آرنولد هم من چون اهل کار انیمیشن و متحرک توی c4d نیستم خیلی به کارم نمیاد

اما در کل مکسون سرعت رشد خوبی داره
    ویرایش توسط Ulcerous Wolf : 08-07-14 در ساعت 23:36
    ??? ??? ??
    ???????????? ??? ?? ?????? ...
    ????? ??? ?????? ???? ??? !