برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 4200 , پاسخ ها : 12
موضوع: درخواست آموزش دوربین 600d

درخواست آموزش دوربین 600d

سلام دوستان من یک دوربین عکاسی جدید خریدم 600d بلد نیستم کار کنم اگر امکان دارد اموزش بدید چطوری کار کنم ممنون میشم

سلام، مبارکتون باشه دوست عزیز. ان شاء الله لحظات خوبی رو باهاش ثبت کنید.

اگه به زبان انگلیسی تا حدودی مسلط هستید از دفترچه راهنمای دوربین استفاده کنید. اگه نه، می تونید دفترچه راهنمای فارسی رو خریداری کنید (حالا اگه واسه دانلود پیدا کردین که چه بهتر).
    البته من نمیدونم سطح اطلاعات عکاسی تون در چه حده. آیا با عکاسی در مودهای Av، Tv ، P و Manual آشنایی دارید؟

راستی با چه لنزی تهیه کردین؟

تشکر لطف دارید راستشو بخواید دوربین دست دوم هست ولی در حد نو هست طرف خرید بود خونه گذاشته بود حالا هم به من داد تا استفاده کنم لنزش 55-18 هست دفتر چه هم ندارد یعنی گم شده من هم هیچی بلد نیستم اگر کمک کنید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط tajik نمایش پست ها
    تشکر لطف دارید راستشو بخواید دوربین دست دوم هست ولی در حد نو هست طرف خرید بود خونه گذاشته بود حالا هم به من داد تا استفاده کنم لنزش 55-18 هست دفتر چه هم ندارد یعنی گم شده من هم هیچی بلد نیستم اگر کمک کنید ممنون میشم
    این لینک دانلود دفترچه راهنمای Canon 600D از سایت رسمی کانن هست:

http://gdlp01.c-wss.com/gds/7/030000..._Manual_EN.pdf

تشکر عزیز اگر امکان دارد فارسی یا کسی تجربه دارد در اختیار ما هم قرار بده ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط tajik نمایش پست ها
    تشکر عزیز اگر امکان دارد فارسی یا کسی تجربه دارد در اختیار ما هم قرار بده ممنون میشم
    دفترچه فارسي رو من نديدم جايي مجاني واسه دانلود گذاشته باشن. از دوستان اگه كسي اطلاع داره ممنون ميشم لينك بده.

در خصوص تجربه عكاسي به نظرم سوالتون خيلي كليه. اگه سوال خاصي مد نظرتونه لطفا با جزئيات بيشتر بفرمائيد، اگه بتونم حتما كمك مي كنم.

ارادت

باز هم تشکر یکی از سوالهام اینکه داخل تنظیمات دوربین با فرمت های مختلف ذخیره میکنه مثلا .jpg- RAW با کدام بهتر هست ؟

مسلما RAW بهتره دوست عزیز
    این دوربین همون Rebel T3i هست؟ که شامل 600d و kiss x5 میشه؟

بعد از raw کدام بهتر هست چون خیلی سنگین هست فرمت raw و پدر دوربین را هم درمیاره اگر بگید ممنون

کسی نیست کمک کند دوستان کجاید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین