برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

مشاهده : 4676 , پاسخ ها : 17
موضوع: آموزش جدید بهمن رئوفی (Path Blur )

آموزش جدید بهمن رئوفی (Path Blur )

آموزش جدید بهمن رئوفی (Path Blur )

چندی پیش ادوبی نسخه های 2014 خودش رو معرفی کرد که توانمندی های بسیار خوبی رو به نرم افزارهاش از جمله فتوشاپ اضافه کرد...
    یکی از این توانمندی های فتوشاپ (Path Blur) بود که در واقع شکل بسیار پیشرفته ای از همان موشن بلور هست و کمک بسیار زیادی به شما میکنه در شبیه سازی حس حرکت در تصاویر و یا یا سوژه هایی که در حالت عادی بدون حرکت عکاسی یا تولید شدن...
    در این آموزش به مفاهیم علمی (Motion Blur) و ساختار، عملکرد و کاربردهای (Path Blur) خواهیم پرداخت.

حجم : 80 مگابایت
    زمان : 42 دقیقه

نام: 10344166_338936299588157_5521308705128895738_o.jpg نمایش: 125 اندازه: 101.6 کیلو بایت

http://www.mediafire.com/download/u9...-Path+Blur.rar

پسورد :
    pathblur
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    لطف كردين آقا اميد ممنون

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    یک جهان سپاس آقا امید ...نام: smiley_dxmo9t453h7v5bg873u4p83qoc5.gif نمایش: 213 اندازه: 2.6 کیلو بایت
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

ممنون امید خان
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

minicam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9935
    ممنون آقا امید
    ????? ????
    ?? ??? ...
    ???? ...
    ???? ???? ???? ????
    ? ?? ...
    ???? ????? ???
    ????? ??????? ?? !
    ?? ?? ?? ...
    ?? ????? ?????? ??.

سلام دوستان
    من به تازگی عضو این انجمن شدم و راستش یه چیز این فروم خیلی برام جالبه. اینکه با وجود دکمه "تشکر" اعضاش با ارسال پست و به صورت نوشتاری از هم تشکر می کنن. اینجوری میشه که بیشتر پست های بسیاری از تاپیک ها میشه تشکر و قربون صدقه رفتن کاربرها از همدیگه تا پرداختن به موضوع اصلی تاپیک!!!
    البته تصمیم گیری با مدیران فرومه و تصمیماتشون محترم

خیلی لطف کردین (این هم جهت آف تاپیک نبودن)!!!!!

ارادت

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگی عضو این انجمن شدم و راستش یه چیز این فروم خیلی برام جالبه. اینکه با وجود دکمه "تشکر" اعضاش با ارسال پست و به صورت نوشتاری از هم تشکر می کنن. اینجوری میشه که بیشتر پست های بسیاری از تاپیک ها میشه تشکر و قربون صدقه رفتن کاربرها از همدیگه تا پرداختن به موضوع اصلی تاپیک!!!

ارادت
    درود بر شما دوست گرامی به انجمن ویدیو افکت خوش آمدید .. بله مدیران خودشون با این کار موافق نیستندو

گاها گفتند به عناوین مختلف که فقط دکمه تشکر رو بزنید ...ولی گاهی فقط دکمه تشکر به تنهایی جوابگوزحمت

دوستان نیست و اعضاء دوست دارند علاوه بر تشکر کامنت هم بزارن در ضمن قربون صدقه رفتن ایرادی داره؟!!!

اینجا ما اعضاء یه خانواده هستیم و دوستان لطف میکنند ارادت خودشون رو به هم نشون میدند... بنظر ما که ایرادی نداره

و نشان دهنده صمیمته .. موفق باشید ...
    ?? ??? ????? ??????!

اگه مدیران این جور تشکر کردن رو مجاز می دونن که صحبتی نیست (هر چند در صورت عدم رعایت کاربران می توان نسبت به حذف پست های نامربوط به موضوع اصلی هم اقدام کرد که این هم باز به تصمیم مدیران بستگی داره).
    اما فکر نکنم وقتی یه کاربر مثلا توی گوگل سرچ کنه "آموزش جدید بهمن رئوفی" و به این فروم برسه، ببینه به عنوان مثال 9 صفحه از 10 صفحه این تاپیک فقط تشکر و قدردانیه. با در نظر گرفتن زمانی که روی مطالعه 10 صفحه تاپیک صرف می کنه.
    واسه روشن شدم مطلب مثالی از خودم میگم. مدتیه قصد خرید یه جارو شارژی رو دارم. درباره این موضوع سرچ کردم و فرومی رو پیدا کردم که کاربرانش 62 صفحه راجع به مزایا و معایب برندهای مختلف پست گذاشته بودن. یه صبح تا ظهر همه 62 صفحه رو با دقت تمام مطالعه کردم و بسیار استفاده کردم.
    مطمئنم در مورد ابعاد فنی موضوع همین تاپیک شما هم می توان بسیار بحث کرد. پس چرا؟؟؟؟؟؟

Member Website

شماره کاربری
    4564
    اگه مدیران این جور تشکر کردن رو مجاز می دونن که صحبتی نیست (هر چند در صورت عدم رعایت کاربران می توان نسبت به حذف پست های نامربوط به موضوع اصلی هم اقدام کرد که این هم باز به تصمیم مدیران بستگی داره).
    اما فکر نکنم وقتی یه کاربر مثلا توی گوگل سرچ کنه "آموزش جدید بهمن رئوفی" و به این فروم برسه، ببینه به عنوان مثال 9 صفحه از 10 صفحه این تاپیک فقط تشکر و قدردانیه. با در نظر گرفتن زمانی که روی مطالعه 10 صفحه تاپیک صرف می کنه.
    واسه روشن شدم مطلب مثالی از خودم میگم. مدتیه قصد خرید یه جارو شارژی رو دارم. درباره این موضوع سرچ کردم و فرومی رو پیدا کردم که کاربرانش 62 صفحه راجع به مزایا و معایب برندهای مختلف پست گذاشته بودن. یه صبح تا ظهر همه 62 صفحه رو با دقت تمام مطالعه کردم و بسیار استفاده کردم.
    مطمئنم در مورد ابعاد فنی موضوع همین تاپیک شما هم می توان بسیار بحث کرد. پس چرا؟؟؟؟؟؟
    ببینید دوست گرامی بارها این مسائل توسط آقای هاتف بزرگوار که تاپیک ایشون درحال حاضر داره تبدیل به چت روم میشه

تذکر داده شده و ایشون و بقیه همکاران بارها تذکر میدن ولی خوب کاربران دوست دارند این کارو انجام بدند تشکر کنند

البته سوالاتی هم که بشه پاسخ داده میشه توی تاپیک همه تاپیکها که فقط تشکر نیست ...شاید خود آموزش گویای همه چیز هست

ما تاپیک هایی برای مطالب تخصصی هم داریم ..

ببخشید الان اینجا داره تبدیل به چت روم میشه اگه بحثی میخواید راجع به این قضیه کنید و یا سوالی دارید توی چت روم

برید من پاسخ میدم شرمنده ام ...
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 07-12-14 در ساعت 18:58
    ?? ??? ????? ??????!

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    سلام دوستان

ارادت
    دوست عزیز شاید شما از یک لحاظی درست میگید اما حالا خودت چندتا پست بگذار بعد که طرف بیاد ازت تشکر کنه و ارادت خودش رو به مطلب شما نشان بده انرژی مضاعف میگیری و سعی میکنی بیشتر کار کنی حتی شده کارهای خیلی ضعیفی گذاشته شده اما دوستا با صبر و حوصله از طرف تشکر کردن و تعریف کردن حالا همون اشخاص بر اثر تشویق و راهنمایی اساتید سایت کارهای خیلی حرفه ای میزنن و پیشرفت کردنن میخام بگم که شما از این جنبه اگه به کار نگاه کنی میبینی که خیلی هم بد نیست هرچند با زیاده روی من هم مخالفم بعدش هم اینجا کلا همه با هم رفیقن این حرفها نیست موفق باشی
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین