برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

مشاهده : 2832 , پاسخ ها : 12
موضوع: تجهیزات 5d iii برای فیلمبرداری

من 6-7 تا عروسی با همین 7d مثل مرد فیلم گرفتم
    مشکلاتی که داره اینه که تو عروسی نور کمه نویز میندازه یا همون فاش سفیدی که میزنه.البته ما جدیدا میریم به نورپرداز میگیم اینو نزن.ولی خوب یه سری تنظیمات رو دوربین اگه انجام بدید و اینکه بدونید نسبت iso و شاتر و دیاف چقدر باشه به نظرم تصویر خیلی خوبی میتونید بگیرید.من الان تو این عروسی های آخر واقعا خودم دارم از کییفیت کار لذت میبرم حالا اگه 5d باشه که اصلا مشکل نویز ندارید چون یکی دیگه از دوربین های ما 5dii هست.میمونه فوکوس دستی که خوب بعد از مدتی عادت میکنید.من الان تمام تصاویرم فوکوس هست ولی باز میتونید از این مانیتور های مخصوص بگیرید که هم سایز بزرگتری دارن و راحت تر میشه فوکوس کرد و هم اینکه خود مانیتور قابلیت فوکوس کشی داره.
    همه اینا رو گفتم ولی واقعا پدر آدم در میاد بخواد یه مجلس 5-6 ساعته رو با dslr فیلم بگیره.شما اگه پول داری حتما دوربین فیلم برداری بخر.البته من تقریبا هر چی فیلم عروسی خارجی دیدم همش با همین dslr فیلم میگیرن.یعنی اینکه میگن نمیشه من اصلا قبول ندارم.ولی خیلی کار سختتر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    من 6-7 تا عروسی با همین 7d مثل مرد فیلم گرفتم مشکلاتی که داره اینه که تو عروسی نور کمه نویز میندازه یا همون فاش سفیدی که میزنه.البته ما جدیدا میریم به نورپرداز میگیم اینو نزن.ولی خوب یه سری تنظیمات رو دوربین اگه انجام بدید و اینکه بدونید نسبت iso و شاتر و دیاف چقدر باشه به نظرم تصویر خیلی خوبی میتونید بگیرید.من الان تو این عروسی های آخر واقعا خودم دارم از کییفیت کار لذت میبرم حالا اگه 5d باشه که اصلا مشکل نویز ندارید چون یکی دیگه از دوربین های ما 5dii هست.میمونه فوکوس دستی که خوب بعد از مدتی عادت میکنید.من الان تمام تصاویرم فوکوس هست ولی باز میتونید از این مانیتور های مخصوص بگیرید که هم سایز بزرگتری دارن و راحت تر میشه فوکوس کرد و هم اینکه خود مانیتور قابلیت فوکوس کشی داره.همه اینا رو گفتم ولی واقعا پدر آدم در میاد بخواد یه مجلس 5-6 ساعته رو با dslr فیلم بگیره.شما اگه پول داری حتما دوربین فیلم برداری بخر.البته من تقریبا هر چی فیلم عروسی خارجی دیدم همش با همین dslr فیلم میگیرن.یعنی اینکه میگن نمیشه من اصلا قبول ندارم.ولی خیلی کار سختتر هست.
    خیلی ممنون که تجربیاتتنو با من سهیم میشینشما تجهیزات خاصی هم استفاده میکنید؟ریگ و ...صدا رو با خود دوربین ضبط میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MHNP نمایش پست ها
    خیلی ممنون که تجربیاتتنو با من سهیم میشینشما تجهیزات خاصی هم استفاده میکنید؟ریگ و ...صدا رو با خود دوربین ضبط میکنید؟
    خواهش میکنم
    تجهزات خاصی که ندارم فقط یه شولدر دارم که 75 تومن خریدمش ولی واقعا لازمه.شولدر های حرفه ای هم هست که بالای 1 تومن قیمت دارن که میشه باهاشون فوکوس کشی کرد.صدا رو با همون 7d میگیرم و مشکلی تا حالا نداشته.چیزی که برایم جالبه 7d من از 5d دوستم صدا رو بهتر میگیره.حالا نمیدونم واقعا همینطور هست یا دوربین اون مشکلی داره.اهان نور هم داریم.حتما باید بخری چون موقع کادو دادن یا وقتی عروس دوماد با مهمونا میخوان دست بدن و اینجور مواقع نور حتما لازمت میشه.دیگه باتری هم 3تا برای هر دوربین کافیه به نظرم.مموری هم که دیگه به اندازه کافی.در کل تجهیزات تو این کار از نون شب واجب تر هست ولی از اون مهمتر خلاقیته. این که متفاوت باشی.من کارای اولم چون پول نداشتیم برای تجهیزات مثلا نور هم نداشتم حتی مموری اضافه هم نداشتیم یعنی همون جا میریختیم تو لپ تاپ و دوباره استفاده میکردیم.ولی تعریف از خودم نباشه ولی حتی یه مشتری ناراضی هم نداشتیم.چون ذوق این کار رو داشتم همش دنبال ایده های جدید و متفاوت بودم.خلاصه تجهزات واجبه ولی همیشه سعی کن مثل بقیه نباشی.من حتی یه فیلم عروسی ایرانی هم برای نمونه ندیدم که ازش بخوام تجربه بگیرم.سعی کن همیشه ساده کار کنی.خلاصه اینا رو فعلا یادم بود ولی اگه سوالی بود در خدمتم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع