برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

مشاهده : 4979 , پاسخ ها : 14
موضوع: buffer خیلی کم در ادیوس

Question buffer خیلی کم در ادیوس

سلام.دوستان خسته نباشید.از دیروز وقتی با ادیوس کار میکردم.یهو buffer ادیوس به مقدار زیادی کاهش پیدا کرد.از (139\138) به (139\10) .در حالی که فضای خالی که براش در نظر گرفتم 50 گیگه و بجز پروژه ادیوس چیزی داخلش نیست.مشکل از کجاست؟خیلی ضروریه.ممنون عزیزان.

Temp های ویندوز خالی کن دوست عزیز

[QUOTE=vfx;59440]Temp های ویندوز خالی کن دوست عزیز[/QUOTE
    ممنون دوست عزیز.ولی حل نشد.

دوست عزیز فیلمی که داری ادیت میکنی hd?

بله دوست عزیز hd هست.ولی قبلا با hd مشکل آنچنانی نداشتم.چطور؟

استاد ها و دوستان عزیز لطفا کمک کنید.ادیوسم اصلا جواب نمیده.سرعتش فوق العاده اوده پایین.

hosseinvfx
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    استاد ها و دوستان عزیز لطفا کمک کنید.ادیوسم اصلا جواب نمیده.سرعتش فوق العاده اوده پایین.
    من از همون اول دیدم پستو ولی چیز خاصی به نظرم نمیرسه ، راستی کلا سرعت کامپیوتر پایین اومده یا فقط ادیوس؟ ویروس نگرفته سیستمت؟ چرا ادیوس رو دوباره نصب نمیکنی؟ ورژن ادیوست چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinvfx نمایش پست ها
    من از همون اول دیدم پستو ولی چیز خاصی به نظرم نمیرسه ، راستی کلا سرعت کامپیوتر پایین اومده یا فقط ادیوس؟ ویروس نگرفته سیستمت؟ چرا ادیوس رو دوباره نصب نمیکنی؟ ورژن ادیوست چیه؟
    ورژن ادیوسم 6.2.نه سیستم سرعتش خوبه ولی ادیوس خیلی کمه.نه ویروس نگرفته.دارم یه مستند رو میکس می کنم.وقتمم خیلی کمه.راه حل چیه.دوتا ویندوز توی دوتا هارد جدا دارم.یکی xp و یکی 7 64 bit به نظرت با کدوم میکس کنم.ویندوز توی کیفیت خروجی تاثیر میذاره؟

اساتید لطفا کمک کنید

hosseinvfx
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    ورژن ادیوسم 6.2.نه سیستم سرعتش خوبه ولی ادیوس خیلی کمه.نه ویروس نگرفته.دارم یه مستند رو میکس می کنم.وقتمم خیلی کمه.راه حل چیه.دوتا ویندوز توی دوتا هارد جدا دارم.یکی xp و یکی 7 64 bit به نظرت با کدوم میکس کنم.ویندوز توی کیفیت خروجی تاثیر میذاره؟
    تا جایی که من اطلاع دارم ادیوس 6.2 نداریم بلکه 6.02 داریم من پیشنهاد میکنم آپدیت 6.08 رو نصب کنی این ورژن سرعت پردازشش واقعا از 6.02 بیشتره
    اما در مورد ویندوز تا جایی مه میدونم تو کیفیت خروجی تاثیر نمیگذاره اما نکاتی دیگه ای در موردش هست ویندوز xp فقط تا 3 گیگ رم رو میشناسه و ازش استفاده می کنه پس اگه از رم 4 استفاده کنی نباید از xp استفاده کنی چون فقط از 3 گیگ آن برای پردازش استفاده می کنه ( رم بیشتر برابر است با سرعت بیشتر )، اما ویندوز سون ، ورژن 32 بیت آن تا 4 گیگ رم رو میشناسه ولی 64 بیت آن بیشتر از 4 گیگ رو هم میشناسه و استفاده میکنه فرق دیگه نسخه 32 بیت و 64 بیت سرعت پردازششون هست که 64 بیت با سرعت بیشتری ( میشه با کمی اغراق گفت تقریبا دو برابر ) پردازش میکنه اطلاعات ؛ مثلا اگر شما 4 گیگ رم دارید اگر بر روی سیستم خودتون ویندوز 64 بیت نصب کنید نسبت به ویندوز 32 بر روی همون سیستم اطلاعات رو سریعتر پردازش میکند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین