برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

سوال(برای کار گرافیکی کامپیوتر pc بهترن یا لپ تاپ)

- تو اینترنت یه جستجوی کوچک انجام دادم به نتیجه مناسب و علمی نرسیدم
    - عموم افراد میگن برا کارهای گرافیکی مثه طراحی و رندر میگن کامپیوترهای pc بهتر از لپ تاپ ها هستند
    چه دلیل علمی برا این توجیه هست..
    - تو اینترنت یه توجیهاتی عمومی و مشابه زیاد پیدا کردم ولی مطلبی که بتونه متقاعدم کنه...
    آخه منم برا خرید موندم کدامیک بهتر است... مسئله این است لپ تاپ یا pc

دوست عزیز برات یه مثال میزنم کارت گرافیک اینودیا که حدود 2 میلیون پولش بود و حداقل از نظر سایز وقتی رو کامپیوتر نصب میکردی بیشتر از نصف کیس رو میگرفت حالا همونو اومدن زدن به لپ تاپ یعنی کوچیکش کردن اندازه یه کف دست به زور میشه حالا خودت مقایسه کن کدومش بهتر جواب میده؟برای کارای گرافیکی pc بهتره شک نکن.
    ????? ??? ?????? ?????
    ???? ??? ????
    ??? ???? ???? ?????
    ?? ?????? ???

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766
    دوست عزیز به نظر خودم طی تجربه ی شخصی برای چنین کارهایی سیستم خونگی بهتره

لپ تاپ برای کارهای بیشتر ضروری وبسته به نداشتن مکان مورد نیاز مورد استفاده قرار میگره و برای کارهای ظریف هستن

شما فکر کن لپ تاپ همش روشن باشه خوب اگه از باطریش زیاد استفاده بشه به مرور زمان خیلی زود خراب میشه

اصلی ترین ویژگی لپ‌تاپ قابلیت حمل آسان (Portable بودن)
    ویژگی دیگر خاصیت کار کردن بدون نیاز به برق مستقیم می‌باشد، لپ‌تاپ می تواند بین یک ساعت و نیم تا ۳ ساعت با باطری کار کند، لذا می‌توانید در مکانهایی مانند اتوبوس، اتومبیل یا در قطار و اماکنی که محدودیت دسترسی به برق شهری دارید استفاده کنید. در واقع لپ‌تاپ برای کسانی که مدام با کامپیوتر سر و کار دارند یک دستگاه ضروریست کما اینکه داشتن یک سیستم خانگی در منزل یا محل کار در کنار لپ‌تاپ نیز می‌تواند راحتی کارهای روزمره شما را تکمیل کند. شکیل و زیبا بودن لپ‌تاپ ها نیز یکی از دلایلی است که کاربران بسیار به آن توجه می کنند و همچنین بسیاری از کاربران برای تظاهر به وضعیت مالی خوب و یا متخصص بودن اقدام به خرید لپ‌تاپ می کنند

کارایی: - یک لپ‌تاپ با قیمت حدود یک میلیون تومان در واقع کارایی یک PC با قیمت حدود پانصد هزار تومان را دارد و شما باید به این نکته توجه کنید که آیا حاضرید به ازای ویژگی‌های لپ‌تاپ این مقدار هزینه اضافی بپردازید؟

واگر شرایط مکانی که بری اینور اونور نداره-وگزینه های بالارو نمیخوای سیستم خونگی بخر که بهترین گزینه است

mehrdad.dance آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    7893
    من خودم لپتاپ خریدم که حدود 4 ملیون پولش شد.مجبور بودم چون سه جای متفاوت کار میکنم.ولی دوستم همین مشخصاتو با سه ملیون گرفت و توی همه کارهاش سریع تر براش عمل میکنه نسبت به من.مثلا رندر من 2 ساعت طول میکشه ولی مال اون 20 دقیقه

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما فقط pcمناسبه این کارهای گرافیکی سنگینه شما با یه لپ تاپه 2تا 3 میلیون تقریبا

به سختی کار میکنید ولی با همون پول میتونید یه pc داشته باشید که به راحتی کار کنید باهاش .... ولی

لپ تاپ به نظر من برای بیزنس و حمل یه سری اسناد و همینطور کارهای سبک و اینترنت و همینطور توی مسافرت

بدرد میخوره ...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

ممنون از بزرگوارانی که قابل دونستند و پاسخ دادند.
    همونطور که تو قسمت اول هم سوال داشتم، تخصصي تر و علمي تر به اين بحث بپردايم. قابل حمل بودن لپ تاپ يا حجم و اندازه ظاهري و... بشتر به جنبه هاي عمومي ميپردازه. مثلا نيماي عزيز که فرموده لپ‌تاپ با قيمت حدود يک ميليون تومان در واقع کارايي يک pc با قيمت حدود پانصد هزار تومان را داره ميشه تخصصي تر بازش کنيد چرا؟
    مثلا از نظر حافظه کش ، يا سرعت هسته پردازشي، يا توان کاري، و حتي زمان کاري، از نظر نوع و ماژول رم ، هم پهناي باند مصرفي، توان پردازشي گرافيکي و..

کلمات کلیدی این موضوع