برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

مشاهده : 3850 , پاسخ ها : 15
موضوع: درخواست آموزش ریگینگ

درخواست آموزش ریگینگ

به نام خدا

ببخشید میشه آموزش ریگینگ مدل در مکس یا روش های دیگری که باهاش میشه حالت مدل رو تغییر داد؟
    ویرایش توسط amir1358 : 04-21-14 در ساعت 15:21

خواهشا جواب بدین

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    دوست عزيز آموزش ريگينگ كاراكتر رو ميخواييد يا چيز ديگه ؟

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

Agent 47
    ببین رفیق کاری که بهت میگم بکن.

شما گزینه ی bones رو از قسمت systems انتخاب کن بعدش مثلا یه box بکش و بعد هرجا میخوای زانو داشته باشه رو bones بذار وقتی که استخوناتو گذاشتی (دقت کن که استخونا باید داخل آبجکتت که همون box هستش باشه) از پنل مدیفایر گزینه ی skin رو انتخاب کن...در قسمت تنظیمات skin یه جاش زده bones و جلوش هم دکمه ی add وجودداره اون دکمه رو بزن،یه کادر واست باز میشه که لیست استخوناتو گذاشته.همه رو انتخاب کن و گزینه sellect رو بزن.
    حالا آبجکتت ریگ شده و میتونی با استفاده از تکون دادن استخون ها آبجکتت رو کنترل کنی.

اگرم متوجه نشدی که قطعا هم با این توضیح افتضاح من نشدی بگو تا برات تصویری بگم

Agent 47
    راستی اینم یادم رفت بگم که واسه کاراکتر هم این کارو میتونی بکنی و هم میتونی به جای گزینه ی bones از biped استفاده کنی که کار ساده ای هستش.. ولی biped یه تنظیماتی داره که باید اصول کافی رو اینجا بنویسم واست...باید انگشت اضافه کنی باید چشم اضافه کنی باید چشماشو حذف کنی اصلا کلا بیچاره میشی.. که بازم میگم اگه دوست داشتی توضیحات اونم میذارم...
    تازه خصوصیت biped اینه که دیگه نمیخواد 405 ساعت راه رفتن انیمیت کنی ،و خودش انیمیت راه رفتن داره،ولی هیچی مثل اینمیت دستی نمیشه.

شاید براتون سوال پیش اومده این Agent 47 چرا اینقدر حرف میزنه؟جوابشم اینه... همینه که هست!!

میشه تصویری توضیح بدی

Agent 47
    بفرما رفیق.به صورت ویدیو ، و با صدا توضیح دادم.. امیدوارم بتونه بهت کمک کنه

نام: url.jpg نمایش: 84 اندازه: 27.7 کیلو بایت
    ویرایش توسط Agent 47 : 04-23-14 در ساعت 22:59

آقای Agent 47 خیلی خیلی خلاصه و خوب بود من میخواستم ریگ کردن یاد بگیرم دیدم نوشته 12 قسمت داره همشو دانلود کردم بعد دیدم داشتم میدیدم هنگ کردم افتادم رو زمین برا همین کلا 3d max رو کنار گذاشتم
    دعا میکنم
    اینم دعا=
    اگه کافی نیست بگو خجالت نکش

ممنون داشی من یه اسکلت کامل دارم میخوام بپرسم میتونم مدل آماده رو روش جاسازی کنم راهی داره؟

Agent 47
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1358 نمایش پست ها
    ممنون داشی من یه اسکلت کامل دارم میخوام بپرسم میتونم مدل آماده رو روش جاسازی کنم راهی داره؟
    بله میشه رفیق با همین ترفندی که گفتم میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط rasouler نمایش پست ها
    آقای Agent 47 خیلی خیلی خلاصه و خوب بود من میخواستم ریگ کردن یاد بگیرم دیدم نوشته 12 قسمت داره همشو دانلود کردم بعد دیدم داشتم میدیدم هنگ کردم افتادم رو زمین برا همین کلا 3d max رو کنار گذاشتم
    دعا میکنم
    اینم دعا=
    اگه کافی نیست بگو خجالت نکش
    قربون دستت دوتا دیگه بذار دمت گرم
    فدات شم کاری نکردم که رفیق بازم اگه مشکلی داشتی بهم بگو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع