برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1964 , پاسخ ها : 4
موضوع: بررسی vray 3

Agent 47

Post بررسی vray 3

سلام خدمت دوستان و استاديد سايت video effect
    راستش من هرچي توي سايت گشتم هيچ اثري از مشخصات و ويژگي هاي اضافه شده به vray 3 رو نديدم و ديدم حيفه اگه نذارم.بالاخره مردم چي ميگن؟

1- بالا رفتن سرعت رندر (Faster Ray Tracing)
    نام: 1.jpg نمایش: 45 اندازه: 305.3 کیلو بایت

اولین و مهم ترین ویژگی vray 3 سرعت رندر زیاد اونه.
    همه ي کاربراي vray با سرعت رندر بسيار پايين vray مشکل داشتند تا اينکه کمپانيChaos Group (سازنده vray) تصميم گرفت که بعد از عمري به سرعت vray سر و ساموني بده. و سرعت رندر vray رو تا 1.5 الي 5 برابر افزايش داد.و یه ایده ی جدید هم این بود که توی نسخه های قبل vray تعداد باکت ها بستگی به تعداد هسته های سی پی بو داشت ولی ایندفه دست کاربره.

2-محيط کاربري جديد (New User Interface)
    نام: 2.jpg نمایش: 38 اندازه: 304.5 کیلو بایت
    هر نرم افزاري داراي يه محيط کاربري هستش که اسمش User Interface هستش که به صورت مخفف بهش ميگن UI.
    موتور VRAY تو UI هم دست خوش تغيراتي شده،به طوري که توي نسخه سوم vray پارامتر ها به سه دسته تقسيم بندي ميشن:
    BASIC:تو اين گزينه پارامتر ها به صورت پايه و مبتدي براي کاربران عرضه ميشه.
    Advanced:تو اين گزينه پارامتر ها پيشرفته تر ميشن ولي حرفه اي نميشن
    Expert : تو اين گزينه پارامتر ها به صورت ريز و درشت از سير تا پياز واسه کاربر قابل تنظيم هستن

3-بهبود کيفيت مو (Improved Hair)

نام: 3.jpg نمایش: 40 اندازه: 229.0 کیلو بایت
    يکي ديگه از ويژگي ها VRAY3 بهبود کيفيت مو يا همون HAIR توي رندر هست.
    توي نسخه جديد VRAY کيفيت رندرر مو ها به بهترين حد رسيد و ميتونين مليون ها مو رو با بهترين کيفيت و با سرعت 5 الي15 برابر بالا نسبت به نسخه هاي پايين تر VRAY رو رندر بگيريد.
    4- پیشرفته شدن فریم بافر (Advanced V-Ray Frame Buffer )
    توی نسخه 3 از سری vray ،امکانات جالبی به پنجره ی رندر vray یا همون frame buffer اضافه شده.
    از جمله این تغییرات میشه به اضافه شدن render history اشاره کرد.
    کادر render history در واقع به ما این امکان رو میده که ما بتونیم یه تاریخچه از رندر هایی که گرفتیم رو برای خودمون داشته باشیم و هروقت خواستیم بتونیم رندر های گذشته رو مرور کنیم.
    از دیگر امکانات frame buffer این اجازه رو به ما میده که بتونیم تو بخش Color Correction رنگ هارو بهتر کنترل کنیم و با استفاده از Color balance ویژگی جدید دیگه ی frame buffer بتونیم رنگ هارو به صورت اتتوماتیک مناسب کنیم...فهمیدین چی گفتم؟
    یکی دیگه از امتیاز های نسخه جدید frame buffer این امکان رو به ما میده که وقتی تنظیمات frame buffer کامل شد برای سری بعد نخوایم 487 ساعت بشینیم رو تنظیماتش کار کنیم.و وقتی تنظیمات رنگ ها و سایه ها و... تموم شد میتونیم اونو با فرمت .cube ذخیره کنیم و برای رندر بعدیمون اونو لود کنیم...

خوب دوستان امیدوارم توضیحات هرچند مختصر من بتونه کمکی کنه واسه استفاده بهتر از vray 3.اینها مهم ترین نکات اضافه شده vray 3 هستند.

Agent 47
    خواهش میکنم به خدا از بس نظر دادین خجالتم میدین.آقا من تشکر نمیخوام فقط بیاین یه نظر بدین چطوره؟بازم ازین مقاله ها بنویسم یا نه بابا پای این مقاله ها زحمت کشیده میشه خوب یکم بها بدین دیگه خوب این کارارو میکنید سری بعد دیگه اطلاعاتمو در اختیارتون نمیذارم والت دیسنی هم همینکارارو کرد از شرکتش اومدم بیرون ای بابا

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    ممنون عزیز...

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

ممنون از اطلاع رسانیت دوست عزیز . استفاده کردم

سلام عزيز...
    ممنون از لطفت زحمت كشيدي...