برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2783 , پاسخ ها : 10
موضوع: طريقه ساخت نور واقعي در پريمير

طريقه ساخت نور واقعي در پريمير

اين ويدئو رو نميشه گفت آموزش هست فقط خواستم توي اين آموزش قدرت پريمير رو نشون بدم ....

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]Ddf8n[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

لينك دانلود طريقه ساخت نور:
    حجم : 15 مگابايت
    زمان : 8 دقيقه

http://uplod.ir/shmzxqbc6v63/11_-_Su....ir%29.mp4.htm
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

بسیار ممنون. الان تا آخرش نگاه کردم تا بتونم یه نظر دقیق بدم. چون خیلی ها می گن ادیوس بهتره یا پریمیر. من از لحاظ قدرت پریمیر رو قوی تر از خیلی از نرم افزارها می دونم و از لحاظ سرعت ادیوس رو. البته نمی شه گفت کدوم نرم افزار بهتره. چون به کاربری که داره از اون استفاده می کنه بستگی داره.
    این آموزش بسیار عالی بود و من به شخصه ازش لذت بردم. به شخصه تا الان بهتر از پریمیر ندیدم. شاید هم بهتر از پریمیر باشه. ولی من تو این چند سالی که کار کردم بهتر ندیدم.

امید جان ممنون.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    بسیار ممنون. الان تا آخرش نگاه کردم تا بتونم یه نظر دقیق بدم. چون خیلی ها می گن ادیوس بهتره یا پریمیر. من از لحاظ قدرت پریمیر رو قوی تر از خیلی از نرم افزارها می دونم و از لحاظ سرعت ادیوس رو. البته نمی شه گفت کدوم نرم افزار بهتره. چون به کاربری که داره از اون استفاده می کنه بستگی داره.
    این آموزش بسیار عالی بود و من به شخصه ازش لذت بردم. به شخصه تا الان بهتر از پریمیر ندیدم. شاید هم بهتر از پریمیر باشه. ولی من تو این چند سالی که کار کردم بهتر ندیدم.

امید جان ممنون.
    محمد عزيز ، من با هر دو اين دو نرم افزار كار كردم ، همينطور كه فرموديد اديوس خيلي سريعتر از پريمير هست ، ولي من به شخصه از موقعي كه پريمير رو شناختم ، به كل اديوس رو كنار گذاشتم چون به نظر من خيلي محدود هست ، البته شايد من اين نرم افزار رو محدود مي بينم و دوستان نظر ديگه اي داشته باشند ....
    در كل با بنز هم مي توني به مقصد برسي با سمند خودمون هم مي تونيم ....

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    محمد عزيز ، من با هر دو اين دو نرم افزار كار كردم ، همينطور كه فرموديد اديوس خيلي سريعتر از پريمير هست ، ولي من به شخصه از موقعي كه پريمير رو شناختم ، به كل اديوس رو كنار گذاشتم چون به نظر من خيلي محدود هست ، البته شايد من اين نرم افزار رو محدود مي بينم و دوستان نظر ديگه اي داشته باشند ....
    در كل با بنز هم مي توني به مقصد برسي با سمند خودمون هم مي تونيم ....

بله... ولی صد در صد بنز بهتر و قدرتمندتره. قدرت پریمیر محدود به خود نرم افزار نیست. و اینکه با نرم افزارهای اَدوبی لینک قویی داره باعث می شه برتری بسیاری نسبت به سایر نرم افزارهای تدوین داشته باشه.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها

بله... ولی صد در صد بنز بهتر و قدرتمندتره. قدرت پریمیر محدود به خود نرم افزار نیست. و اینکه با نرم افزارهای اَدوبی لینک قویی داره باعث می شه برتری بسیاری نسبت به سایر نرم افزارهای تدوین داشته باشه.
    هر نرم افزاري عنوان Pro رو نمي گيره و خيلي خوبه كه با نرم افزاري كار مي كني كه عنوان Pro داره ....

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    ببخشید جسارتا" اساتید منم یه نظر بدم. اون آموزش حذف پرده سبزدر پریمیر که توی قسمت

آموزشهای درخواستی پریمیر بودآقا امید زحمتشو کشیده بودند (من نمیدونم چه گیری داشتم با این پرده سبز)

توی اون آموزش خیلی راحت پرده سبز حذف شد! واسم خیلی جالب بود.از اون موقع

(البته قبلشم پریمیر رو میشناختم خصوصا برای تدوین خیلی قبولش دارم)

عاشق نرم افزار پریمیر شدم ..(واقعا راحت بود اینقد که من یروز کامل هی پرده سبز رو حذف میکردم دوباره

میذاشتم از خوشحالی)
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    داداش واسه اموزش ممنون.منم چند سالی هست ک با پریمری دوستیه خوبی دارم.کندی این نرم افزارو از کیفیت بالای خروجیش میدونم.دیدم ادیوس سرعت بالای برای رندر داره اما کیفیتو اورده پایین.تنها عیبی ک توش دیدم یکی نداشتن پلاگین برای ماسک کامل و دیگری وارد نشدن فیلم با فرمت dvd(vob بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_hich نمایش پست ها
    داداش واسه اموزش ممنون.منم چند سالی هست ک با پریمری دوستیه خوبی دارم.کندی این نرم افزارو از کیفیت بالای خروجیش میدونم.دیدم ادیوس سرعت بالای برای رندر داره اما کیفیتو اورده پایین.تنها عیبی ک توش دیدم یکی نداشتن پلاگین برای ماسک کامل و دیگری وارد نشدن فیلم با فرمت dvd(vob بوده.
    شاهين عزيز در مورد ماسك با شما موافقم عزيز ولي در مورد dvd نه !!!! شركت ادوبي نرم افزار ٍدزخقث رومعرفي كرده براي اين كار و با امكانات بالا و بسيار عالي ، دليل نداره بخواد پريمير رو اين قدر شلوغ كنه ، متاسفانه هيچ آموزشي در مورد اين نرم افزار نداريم و به خاطر همين شناخته شده نيست زياد ...
    ویرایش توسط omid8h : 03-12-14 در ساعت 13:06

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    آموزش بسیار خوبی بود..
    بله منم موافقم که پریمری بهترینه...البته دوستان هم خوب صاحب نظرن...هرکی از دید خوش میبینه...خوب یکی تو صدا و سیماست....یک آتلیه داره
    یک موزیک ویدئو سازه و .... که برای هرکدوم یه نرم افزاری مناسبه...ولی برای همهی اونها از پریمری میشه استفاده کرد ولی برای موزیک ویدئو نمیشه از یه نرم افزاری مثل edius استفاده کرد..
    موفق باشید..

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    ممنون امید جان بله خوب صد در صد باید دلایلی وجود داشته باشه.در کل ما که نگران نیستیم.به لطف شما و دوستان گل انجمن اگه مشکلی هم داشتیم حل شده.اقا ایشالا همیشه موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    شاهين عزيز در مورد ماسك با شما موافقم عزيز ولي در مورد dvd نه !!!! شركت ادوبي نرم افزار ٍدزخقث رومعرفي كرده براي اين كار و با امكانات بالا و بسيار عالي ، دليل نداره بخواد پريمير رو اين قدر شلوغ كنه ، متاسفانه هيچ آموزشي در مورد اين نرم افزار نداريم و به خاطر همين شناخته شده نيست زياد ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع