برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 4703 , پاسخ ها : 9
موضوع: کپچر کردن فیلم hd

کپچر کردن فیلم hd

سلام دوستان من تاحالا با دوربین های mdباکابل1394 کپچر میکردم ولی الان با دوربینhd میخام کپچرکنم ولی 1394کابل hdmiنداره

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    دوست عزیز اسم و مدل دوربینت چیه؟

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    در کل برای کپچر hdکابل 1394رو باید برعکس وصل کنی یعنی سوکت بزرگه ب دوربینت وصل میشه و سوکت کوچیکه ب کارت کپچرت.

دوربینمhd1000
    همون کیفیت اچ دیو بهم میده؟

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    دوست عزیز بستگی داره بخوای با همون کیفیت اچ دی کپچر بگیری یا نه؟ اگه بخوای میتونی دی وی بگیری اگرم نه 1394 اچ دی نمیده تا اونجا که من اطلاع دارم . واسه دی وی گرفتنم باید حالت تبدیل اچ دی به دی وی دوربین و فعال کنی یعنی دوربین اچ دی شمارو تبدیل به دی وی میکنه و میتونی با 1394 مثل قبل خروجب بگیری. به هرحال این چیزی بود که من میدونستم بکارت بیاد یا نه دیگه شرمنده.

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    دوست عزیز باهمون کارتو کابل من این کارو میکنم.فقط تو settinge پنچره captureمودDVرو به HDVتغیر بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroushbikas نمایش پست ها
    دوربینمhd1000
    همون کیفیت اچ دیو بهم میده؟

سلام
    من کارت کپچر 1394 ای لینگ گرفتم فروشنده گفت می تونی فیلمهای avchd رو کپچر کنی
    تنظیماتش تو ادیوس به چه شکله
    ایا سخت افزار خاصی می خواهد

علت اینکه من الان به این پست جواب می دم چون خودم تازه این اشتباه رو کردم و فیلم مراسمی رو HDV ضبط کردم بعد نتونستم با کارت 1394 کپچر کنم به کارت Hd نیاز هست که اون هم قیمتش میلیونی ولی چیزی که می خوام اینجا بگم اینه که دوستان برید طرف دوربین های مموری خور من خودم کار فیلمبرداری مراسم انجام میدم و با دوربین 7D و مموریCF200x تا حالا بیشتر از 30 تا مراسم البته قسمت گلفروشی و مسیر و باغ و کمی هم از خود مراسم رو فیلمبرداری کردم و تا حالا به مشکلی مانند مثلا دوربین هنگ کنه و نمی دونم فیل بپره از این چرندیات که تحویل آدم می دن ندیدم

فیلمبرداری با دوربین عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط New3d نمایش پست ها
    علت اینکه من الان به این پست جواب می دم چون خودم تازه این اشتباه رو کردم و فیلم مراسمی رو HDV ضبط کردم بعد نتونستم با کارت 1394 کپچر کنم به کارت Hd نیاز هست که اون هم قیمتش میلیونی ولی چیزی که می خوام اینجا بگم اینه که دوستان برید طرف دوربین های مموری خور من خودم کار فیلمبرداری مراسم انجام میدم و با دوربین 7D و مموریCF200x تا حالا بیشتر از 30 تا مراسم البته قسمت گلفروشی و مسیر و باغ و کمی هم از خود مراسم رو فیلمبرداری کردم و تا حالا به مشکلی مانند مثلا دوربین هنگ کنه و نمی دونم فیل بپره از این چرندیات که تحویل آدم می دن ندیدم

با سلام ، تا میتونید از دوربین عکاسی برای فیلمبرداری استتفاده نکنید که به شدت عمر دوربین رو کم میکنه هر ثانیه فیلمبرداری به طور متوسط برابر با 30 فریم عکسه

سلام دوستان
    بله حرف شما کاملا صحیحه
    من 7 ساله کار تصویر برداری و مستند رو انجام میدم قبلا با HD1000 کار میکردم همش هنگ میکرد و حدش خراب میشد و خیلی کیفیت خروجیش پایینه با 1394 خروجی میگرفتم ولی یه تنظیماتی همونطور که دوستمون گفت داره که بتونه کمکتون کنه که فیلمو کیفیت بهتر خروجی بگیرین ولی باز هم رزولیشنش تصویرش مثل دوربینای مموری دار یا هارد دار نمیشه و باید از کارت کپچر خوب استفاده کرد که قیمت بالایی داره .
    ولی آخه دوربینای کامپکت عکاسی هم برا کار تصویربرداری مناسب نیستن چون سبک و لرزش زیادی دارن و باید از پایه ثابت یا کرین یا شولدر استفاره کرد که اونم برای زوم و فوکوس اونا ابزار و موتور های متغیر میخواد که بازم هزینه برداره و برای مراسمات مناسب نیستند . ولی من خودم استفاده میکنم کنن 700 دارم و برای مستند و فیلم خیلی عالی هست. من فک میکنم برا مراسمات دوربین های اکسدیکم خیلی عالیه که متاسفانه قیمت زیادی دارن ولی من با دوربین NEX vg10 هم کار کردم هندیکمه مموری میخوره و خیلیم دوربین نرم و عالی برای مراسماتم هست .

کلمات کلیدی این موضوع