برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1886 , پاسخ ها : 8
موضوع: مشکل در اجرای ادیوس

مشکل در اجرای ادیوس

سلام خسته نباشید میگم به همگی
    راستش من چن روز پیش ادیوس م یه مشکلی پیدا کرد که تا میخام بازش کنم ارور میده
    قبلن درست بود اما یه دفه که سیستممو ریست کردم اینجوری شده و هر وقت که بازش میکنم خط load ش تا نزدیک آخرا میره بعدش این ارور رو میده(عکس پایین)
    خاهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه
    نام: Capture.JPG نمایش: 89 اندازه: 40.0 کیلو بایت

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    2 حالت داره...
    1- ویروس
    2- سنگین شدن سیستم
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    ادیوس شما ورزن چنده؟
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

ورژن 6 .با آپدیت 6.08
    من باید چیکار کنم الان؟؟؟

داداش واسه منم اینطور شد هرکاریش کردم درست نشد مجبور شدم ویندوز عوض کنم اما این خطا فک کنم مربوط به این میشه که ورژن net.framework رو باید ارتقا بدی واسه ادیوس 6.08 ورژن 4 اما ادیوس 7 ورژن 4.5 به خاطر همین با این مشکلات روبرو نمیشی.موفق باشی.

خب قبلش درست بود یهو اینطور شده

آره داداش منم تقریبا یه ماه کار کردم شب خاموش کردم صبح اومدم کار کنم دیدم این بلا سرش اومده!

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    برا من هم شد فکر کنم به نظر من از 6.8 به بعد نرم افزار به شکلی به ساید گلس وری وصل میشه من تو 7 دهنم سرویس شد علی رغم داشتن دیواره اتش و محدود کردنش لامصب وصل شد و بلافاصله یهو هنگ کرد و فاتحه دیگه بالا نیامد حالا بدبختی بالاتر این بود که به خاطر بالا بودن ورزن ÷روزهام دیگه به درستی کار نکرد و بیچاره شدم و مجبور شدم از دوباره از اول کار کنم ( اصلا نباید به اینترنت وصل باشی در حال کار کردن با ادیوس) فکر کنم بهترین ورزن در حال حاضر 6.7 به ÷ایین هستش و بالاتر خوب کرک نشده تا نظر دوستان چی باشه
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

دقیقا عباس جان ورژن 7 این نرم افزار اصلا خوب نیست ورژن 6 خوبه.

کلمات کلیدی این موضوع