برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

مشاهده : 3551 , پاسخ ها : 17
موضوع: خواهش می کنم واسم حیاتیه این سوال

خواهش می کنم واسم حیاتیه این سوال

[من فیلم های با کیفیت دوربین ام دی دستم هست که ادیت کردم و باید روی دی وی دی بزنم و همیشه هم اینکارو با نرم افزار ادیوس انجام میدم . اما میدونین که ویقتی میره روی دی وی دی کیفیتش از اینی که توی سیستم هست هم خیلی پایین تر میره آخه فایل ادیت شده 30 گیگابایت حجمشه و یه دی وی دی 4 گیگ فقط جا داره حتی اگه از دی وی دی ناین هم استفاده بشه بازم اون کیفیت خوب رو نمیشه داشت در حالی که شنیدم یه نفر همون فیلمی که دستم من بوده رو با کیفیت بالاتری زده روی دی وی دی . اما نمی دونم چطوری . کسی اطلاع داره به چه روش میشه کیفیت رو نگه داشت تا اونجایی که امکان داره؟؟؟؟ با پروکودر هم تست کردم نشد][/html]

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    عزیز تا حالا ندیدم یه پست با عنوان خوب بزنید دیگه تکرار نشه
    http://forum.video-effects.ir/thread4272.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

دوست عزیز
    اجرای قوانین برای همه الزامی هست . برای اینکه هم گام با هم باشیم .عدم توجه به قوانین باعث عقب ماندگی ما می شودو یک ضعف می باشد
    در مورد سوال شما هم این طور چیزی ممکن نیست به صورت دی وی دی فرمت اما نزدیک کیفیت خوب به صورت دیتا دی وی دی از طرق تبدل فیلم به فرمت mkv می تونه باشه

[havij متوجه شدم چی گفتی اما من میخوام دی وی دی رایت کنم که کیفیتش بالاتر از معمول باشه دقیقا میگی باید چیکار کنم؟][/HTML]

دوستان توضیح دادن که عنوان درستی برای مطالب و سوالاتتون در نظر بگیرد. نرم افزارهای تبدیل قوی تری نصبت به پوروکودر هست. من از ConvertXToDVD استفاده می کن و دز صد کمی از کیفیت رو می گیره. امتحانش کن.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

منم با نظر محمد موافقم نرم افزار ConvertXToDVD خیلی خوبه ورژن 5 این نرم افزار رو دانلود کن البته این نرم افزار قابلیت رایت رو هم داره ولی برای رایتش بهتره از نرم افزارای دیگه استفاده کنی.

دوستان داستان همینه که من میخوام یک فایل با حجم بالا رو به صورت یکجا رایت کنم و افت کیفیت نداشته باشه

با خود نرم افزار ادیوس میشه عزیزم // باید تو تنظیمات رایتت rate رو بذاری رو اخر //ضمنا هر یک ساعت بیشتر نذار تو یک دی وی دی چون ادیوس اتوماتیک میاد تنظیم میکنه باید ریت و ببری بالا

همیه اینارو بلدم عزیزم تازه vcr رایت میکنم اما دنبال یه روش بهترم

دوست عزیز
    شما دی وی دی فرمت می خواهید یا دیتا فرمت روی دی وی دی رایت کنید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع