برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

درخواست راهنمایی در تبدیل کلید های میان بر مایا

سلام دوستان.من به تازگی شروع به یادگیریه مایا کردم و فعلا دارم روو بخش مدلسازیش کار می کنم...چند تا سوال دارم که مهمترین در مورد کار با کلید های کیبورد مایاست.من با تری دی مکس کار می کنم و تقریبا به اون عادت کردم،یعنی کارای معماریم رو روو اون انجام میدم،ولی دوست دارم انیمیشن هم یاد بگیرم و برا همین سراغ مایا رفتم،توو این یه هفته ای که از مایا آموزش دیدم،کاملا با کلید های میان برش عادت کردم و وقتی الان دوباره روو مکس رفتم که یه سری تمرین کنم،دیدم هی کلیدای کیبوردش رو با مایا قاطی می کنم...شما هم همینطور میشین؟چیجوری این همه نرم افزار یاد می گیرین خدایی؟!:d خالا سوالم اینه که مایا بخشی نداره که مثه بخش costumize user interface مکس باشه که بشه کلیدای میانبر رو عوض کرد؟مخصوصا کلیدای موس،مثه pan یا orbit ...اصلا به نظرتون اینکار مفید هست یا بهتره که به تنظیمات کلیدا دست نزنم؟!

سوال دیگم اینه که به نظرتون چقد وقت میبره انیمیشن رو یاد بگیرم؟و اینکه به تظرتون توو بخش مدلسازی با کدوم کار کنم بهتره؟!

راستی،من هر توو تاپیکای مربوط به مایا،بخشی که مربوط به سوال جوابا باشه ندیدم،برا همین اینجا مطرح کردم.غذر خواهی و پیشاپیش تشکر

کسی نیست؟چرا هر فرومی میرم قسمت مربوط به مایاش خاک خورده اس...این همه مایا کار...
    تازه می خواستم چند تا سوال دیگه ام بپرسم!

دوست عزیز این آموزش های سایتو و مشاهده کن شاید بهت کمک بکنه
    http://www.video-effects.ir/?cat=1327&paged=5

این آموزش ها هم میتونه بهت کمک کنه
    http://www.chameleon-drg.com/%D8%B4%...8%A7-maya-2012

دوست من،مرسی از توجه تون...کم کم داشتم نا امید میشدم
    از لطفتون سپاسگذارم ولی من تمامی اون آموزش ها رو دیده داشتم بعلاوه 3 مجموعه دیگه به زبان فارسی که البته تقریبا هر کدومشون رو تا 1/3 دیدم،ولی خوب توو اونا هم تا اینجا که دیدم اشاره نشده...البته این آموزشای فارسی اصلا من رو نگرفت و digital toturs به کمکم اومد اما فعلا که یکی از مجموعه های دیجیتال توتورز رو دارم می بینم توو اونم اشاره نشده...
    نمی دونم چرا توو ایران انقد انجمن و فعالیت برا مایا کمه،ولی فیلم های آموزشی after effect - zbrush - cinema4d بیشتر از مایاست..از چند نفر پرسیدم برنامه ای که توو انیمیشن سازی از همه بهتره چیه،همه گفتن مایا،حالا نمی دونم اشتباهه این راهم یا نه...
    خلاصه اینکه یه چند تا سوال دیگه دارم ولی انجمنی که فعاله مایا باشه پیدا نکردم!

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    سلام
    دوست گرامي اين انجمن هم قوي هست من هم مايا كار كردم سوالي داريد بپرسيدبراي تغيير كليدهاي ميانبر در مايا به اين منو برويد
    windows > settings/preferences > hotkey editor
    اينكه كدام نرم افزار بهتره نميشه گفت سليقه اي هست ولي تري دي مكس زودتر از مايا به بازار آمده و منابع آموزشي بيشتري براش هست و نسبت به مايا راحت تره .مايا نسبت به تري دي مكس قوي تره ولي پيچيده تر از تري دي مكس است
    انتخاب بين آنها بستگي به خودتون داره كه كار با كدام يك از آنها را بلد هستيد و ميتونيد ياد يگيريد