برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 2251 , پاسخ ها : 8
موضوع: راهنمایی از فتوشاپ کاران حرفه ای

راهنمایی از فتوشاپ کاران حرفه ای

با سلام خدمت دوستان
    میشه منو راهنمایی کنین که چه اکشن خاصی (برای فتوشاپ) هست که چنین تاثیری داره و البته میدونم که این عکس با دوربین حرفهای گرفته نشده
    من خودم اکشن فتوشاپ زیاد دارم و تو سایتهی مختلفی هم گشتم ولی همچین اکشن اماده ای ندیدم .
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط anilafter : 01-24-14 در ساعت 00:22

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345
    این تنظیم رنگ به راحتی قابل اجرا بروی هر عکسی است. منظورم اینه که خیلی در قید و بند اکشن نباشید و خودتان سعی کنید اجرا کنید. از منوی فیلتر ابتدا شارپینگ تصویر را بالا ببرید. اما زیاده روی نکنید. سپس با با کالربالانس از زیر شاخه ایمیج با بالا پائین بردن طیف زنگ به گزینه دلخواه خود نائل شوید. البته در این خصوص نیز زیاده روی نکنید که خطرناک است...

با سلام به محمد عزیز من خودم فتوشاپ کارم و تقریبا 10 سالی میشه که با این نرم افزار کار میکنم و تقریبا بهش مسلط هستم و با روشی که شما گفتین به این نتیجه نرسیدم مدتی هست که من فقط روی اکشن های حرفه ای فتوشاپ کار میکنم و به نتایج جالبی رسیدم ولی این عکس افکت و جلوه خاصی داره .گفتم از دوستان حرفه ای تر بپرسم شاید سریعتر به نتیجه رسیدم.
    ویرایش توسط anilafter : 01-24-14 در ساعت 04:08

دوست من اکشن هم یکسری پیش تنظیماته که با ابزارهای خود فتوشاپ ساخته می شه. من با نظر محمد عزیز موافقم. شاید روشی که گفته شد رو تصویر شما تأثیر مفید رو نداشته. ولی با استفاده از ابزارهای فتوشاپ به راحتی می شه به این حد کیفی رسید. در رابطه با نرم افزارهای گرافیکی بهتره از جمله ی مسلط هستم استفاده نکنیم. چون تماماً ایده و ترکیب بر اساس نوع تصویر هستن. ما در مورد اوتوکد یا سیف صحبت نمی کنیم که بر اساس ریاضیات و دانش مهندسی باشه. در مورد گرافیک و هنر صحبت می کنیم که دنیایی بی پایانه.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

سلام این که کاری به اکشن و انجور چیزا نداره
    باید خودت بتونی طوری رنگ بندی کنی که به این حالت در بیاد و یه روش دیگه هم هست میتونی با پلاگین Looks بهترین رنگ بندی ها رو روی عکس اعمال کنی

با سلام
    انگار دوستان به جا ی راهنمایی می خواهند نظرات خودشون رو تحمیل کنن که انجمن جاش نیست اگه من از کلمه مسلط استفاده کردم میخواستم بگم از راههای معمولی نمیشه به این نتیجه رسید و من راههای زیادی رو امتحان کردم من اخیرا آموزشی از یه سایت خارجی رو دیدم که تقریبا 40 تایی اکشن اماده روی فقط یه عکس اعمال میکنه تا نتیجه مشابه بگیره
    لطفا دوستان کمی بیشتر دقیق باشن میتونین این اکشن ها رو مجانی با آموزش اونها از آدرس زیر بگیرین
    ارادتمند شما

http://persiangfx.com/fa/photoshop/a...-photo-master/

نقل قول نوشته اصلی توسط anilafter نمایش پست ها
    با سلام
    انگار دوستان به جا ی راهنمایی می خواهند نظرات خودشون رو تحمیل کنن که انجمن جاش نیست اگه من از کلمه مسلط استفاده کردم میخواستم بگم از راههای معمولی نمیشه به این نتیجه رسید و من راههای زیادی رو امتحان کردم من اخیرا آموزشی از یه سایت خارجی رو دیدم که تقریبا 40 تایی اکشن اماده روی فقط یه عکس اعمال میکنه تا نتیجه مشابه بگیره
    لطفا دوستان کمی بیشتر دقیق باشن میتونین این اکشن ها رو مجانی با آموزش اونها از آدرس زیر بگیرین
    ارادتمند شما

سلام ما فقط می خواستیم کمکت کنیم
    اینای که گفتیم راه هایی بود که ما بلد بودیم

این عکسو با تکنیک hdr ادیت کردن . اصولش به این صورته که چند تا عکس که با نور های مختلف گرفته شده رو با هم ترکیب میکنن .
    نرم افزارای شبیه ساز hdr زیادن . یه سرچ بزن .

نقل قول نوشته اصلی توسط anilafter نمایش پست ها
    با سلام
    ارادتمند شما

دوست عزیز من قصد جسارت نداشتم. و تنها منظورم این بود که در ارتباط با گرافیک و هنر نمی شه به تسلط رسید. چون هنر پایان نداره و شما هر روز با کارها و ساختارهای جدید برای طراحی روبه رو می شید که برای انجامشون باید با استفاده از ابزارهای همیشگی کار رو پیش ببرید و شاید مجبور باشید چندین افکت و فیلتر رو با هم ترکیب کنید تا به نتیجه برسید. و باور داشته باشید چیزی به نام اکشن فقط و فقط پیش تنظیمه که تمامی اون ابزارها در دسترس شما هست. اگر باور ندارید من چندین اکشن براتون آپلود کنم که مربوط به رتوش و تنظیم رنگ و امثال اینهاست که خودم ساختمشون و تنها برای افزایش سرعت ازشون استفاده می کنم.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????