برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1404 , پاسخ ها : 6
موضوع: سوال در باره ی این دوربین های فیلم برداری

سوال در باره ی این دوربین های فیلم برداری

سلام دوستان این دوربین ها رو گرفتم که بهم گفتن hd هستن خوب بعد فکر میکنم نیستن میشه خروجی HD گرفتن اصلا این دوربین ها خوبن یا بدن یکی ی راهنمایی کنه

اشتبااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااه کردی بدم اشتباه کردی

حالا دونه ایی چند گرفتی ؟
    اصلا استفادت چیه ؟
    اینا دی وی هستن فک کنم

نه نگرفتم هنوز واسه کلیپ میخواستم

آخه عزیز من اینارو واسه کلیپ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برو یدونه دس اس ال آر کانن بگیر باهاش کلیپ بساز (7D ..6D...5D mark 2 .3 ) این دوربینا واسه کلیپ خوبن نه این ......
    اینا مال سال 2006 هستن فک کنم یا شایدم کمتر و اون موقع واسه عروسی و این جور چیزا استفاده میشد و زیادم رو بورس نموندن چون دوربینای اچ دی اومدم بازار و اصلا اینا قفل کردن ...نمیدونم الان چطوری ازشون هست ..با دوربین گوشی همراه فیلم بگیری خیلی بهتره تا اینا ...

اصلا یه وقتی نخریشون هااااااااا

شما اهل کدوم شهر هستی دادا ؟

برادر من این دوربین که روش زده md ... دیگه تو عروسی هم ازشون استفاده نمی کنن. این دوربینا مینی دی وی هستن. ته تهش 600تومن قیمتشونه.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

دوست عزیز کسی که به شما گفته این دوربینها اچ دی میگیره یا سواد کافی نداره یا خواسته به شما قالب کنه این دوربینها فرمت اس دی هستند که 3ccd هم هستند یعنی سنسورش سه رنگ اصلی رو میشناسه خوب اینا توی یه دوربین حرفه ای باید باشه اینجا مهم اینه که اینها یکی از دوربینهای خیلی ضعیف هستند که تصویر عادی با کیفیت رو هم به زور میگیرن شما برای استفاده از تکنیک پرده سبز نیاز به دوربینی دارید که اچ دی بگیره و کانال رنگها با تفکیک از هم جدا کنه البته در این مورد حرف زیاد هست اما فقط خواستم کمی روشن بشین که خدایی ناکرده مشکلی پیدا نکنین
    موفق باشین

موفق باشی

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    نام: Panasonic%20HDC-MDH1%20Pic05.jpg نمایش: 41 اندازه: 51.1 کیلو بایتسلام ی دوربین هست کپی این با این فرق ک اون fuul hd میگیره اما این dv.اسمش هست mdh1ی سرچ کنی پیدا میکنی.پاناسونیکه ها.اما اگه برا کار کلیپ لازم داری بی خیال اینا.این جور دوربینا قدرت مانور ندارن.همون دوربینهایی ک دوستان معرفی کردنو بگیر.نام: Panasonic%20HDC-MDH1%20Pic07.jpg نمایش: 35 اندازه: 51.4 کیلو بایت
    ویرایش توسط shahin_hich : 01-24-14 در ساعت 00:40

کلمات کلیدی این موضوع