برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1372 , پاسخ ها : 3
موضوع: درخواست فوری کمک از اساتید.

Post درخواست فوری کمک از اساتید.

سلام بر همه دوستان و اساتید محترم-خواهشی ازتئن داشتم امیدوارم که قبول کنید.خواهش بنده اینه:کسی میتونه عروسک های despicable رو شبه سازی کنه؟به صورتی که حرکت کنن.بنده به عنوان کسی که در 3DMax کاملا مبتدی هستم یا واضح تر بگم اولین بارمه که میخوام با این نرم افزار کار کنم از دوستان خواهشمندم اگر کسی این آموزش رو گذاشت لطفا ریز به ریز کار رو توضیخ بده-ممنون از همه اساتید محترم.نام: 851561_218134091669149_956279588_n.jpg نمایش: 75 اندازه: 73.0 کیلو بایت

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    والله ما عروسک رو میتونیم دستی بسازیم و زیر دوربین حرکش بدیم (راحت تره) ولی توی تری دی مکس نه
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

دوست عزيز شما بايد از اينجا شروع کار کني اول با Loft کار کن و خوب ياد بگير 1 ماه واسه اين ميگم که خوب ياد بگيري بعد از سايت ديجيتال توتورز يه سايت خارجيه آموزش مدل سازي رو دانلود ميکني آموزش هاي البته و اصول مدل سازي رو ياد ميگيري اما من خودم واسه ياد گيري اين اصول از سايت ليندا کمک گرفتم و خوب ياد گرفتم و حالا هم شما روي امضاي من کليک کن.
    دارم از رو آموزش درستش ميکنم اما ميخوام خودم بعدا که خوب ياد گرفتم خودم بسازم و ديگه برم سراغ يه آموزش ديگه که همينطوري خوب ياد بگيرم و ديگه خودم يه مدل ساز حرفه اي بشم.
    حالا اين تجربه هاي من بود ميتوني ازشون استفاده کني ميتوني هم استفاده نکني.
    شما به عنوان يک مبتدي در اين برنامه همون اول نبايد بري بخواي مدل سازي کني بايد اول اوصول و قواعد رو بلد باشي.
    ديگه اين نظر من بود و همونطور که گفتم ميتوني استفاده کني هم نه به ميل خودته.

خیلی ممنون از کمک هاتون مخصوصا شما خانوم کلاغک-کمک بسیار بزرگی کردید میرم به مامانم میگم برام عروسک درست کنه تا زیر دوربین حرکتش بدم.و از شما reza4018 شما کمک بزرگتری کردید -حتما انجامش میدم

کلمات کلیدی این موضوع