برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

یه سوال نه چندان حرفه ای: چندمیگیری انیمیشن بسازی!!!

- امیدوارم این صفحه کمک و بابی باشه برای همه دوستان:

مدت ها تو زمینه تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی (در حد استانی و شهرستانی) مشغول بودم. مدتیه رو مسائل سه بعدی ، انیمیشن... تمرکز کردم.

- اقرار کردم این یه سوال غیر حرفه ای هست اما دغدغه خیلی از ماها هم هست:

- یه انیمیشن 5-6 دقیقه ای با تمام سختی هاش که تمام اساتید از من واردتر هستید( طول زمان پروژه، تعداد نفرات کار، و از همه مهمتر از نظر کیفی و ...)، به عنوان مثلا یه فیلم کوتاه که در حد جشنواره های داخلی و برای تولید یه اداره کل استانی و یا حتی مثلا مرکز صبا و... چقدر میوتنه از نظر مالی تامین کنه و درآمدزا باشه.

- میدونم خیلی از مسائل مثه لابی کردن در اون ارگان یا اداره و مسائل حاشیه ای مثه بازار یابی صحیح و حتی مثه پارتی و... شاید مهمتر از مسائل فنی باشه
    - اگه محرمانه نیست تجربیات عملی خود و یا دوستانتون رو درمیان بذارید

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما من خودم انیمیشن کار میکنم البته کار من بیشتر آموزش به بچه ها توی کانون پرورش فکری بوده...
    ولی یک بار یکی از انیماتورها رو دیدم و ازش اتفاقا پرسیدم گفت هر انیمیشن دقیقه ای حساب میشه و
    از 700 تا یک تومن دقیقه ای میسازن البته اونایی که کله گنده این کارن خوب مبلغشون بالاتره...
    ولی یک از مربیان مشهدبنده خدا برای یه موسسه زبان کار کرد یه کاری حدود 3تا چهار دقیقه کلا بهش 700 دادن!
    که حتی یکی از اساتیدمون گفتن که این کار دقیقه ای 500 می ارزه اینقد خیلی کمه برای 3 چهار دیقه این
    همه زحمت فقط700 تومن!!!دیگه نمیدونم الان شاید قیمت تغییر کرده باشه!بعضیام توافقی کار میکنن مثلا
    بستگی به موسسه ای که قراره براش کار کنی داره مثلا صدا سیما مبلغ بالاتری میده!بستگی به نوع کارم داره.
    مثلا نرم افزاری با انیمیشن های دستی فرق میکنه قیمتاش ...وموضوعات هم مهمه!خصوصا کانون پرورش فکری
    تاکیدش بیشتر روی خلاقیت کار و موضوع و تناسب بادنیای کودکانه...بهر حال این اطلاعات من بود..موفق باشید.
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط کلاغک نمایش پست ها
    درود بر شما من خودم انیمیشن کار میکنم البته کار من بیشتر آموزش به بچه ها توی کانون پرورش فکری بوده...
    ولی یک بار یکی از انیماتورها رو دیدم و ازش اتفاقا پرسیدم گفت هر انیمیشن دقیقه ای حساب میشه و
    از 700 تا یک تومن دقیقه ای میسازن البته اونایی که کله گنده این کارن خوب مبلغشون بالاتره...
    ولی یک از مربیان مشهدبنده خدا برای یه موسسه زبان کار کرد یه کاری حدود 3تا چهار دقیقه کلا بهش 700 دادن!......
    ممنون دوست خوبم
    خود من هم به این اعتقاد دارم که متاسفانه مسائل حاشیه ای بیشتر از محتوا و کیفیت دخیل هستند
    - ولی این یه اصل هستش؛ چه ما بخوایم یا نه : لابی، دَمِ این و اون رو دیدن، با بالاترین مقام و رتبه اون سازمان رفیق و اعتماد و اون رو جلب کردن، واسطه قرار دادن؛ تبلیغات خوب؛ یه بازار یابی موفق و...
    - متاسفانه این روزها همه ارگان های دولتی، دیگه مثه سابق خوب پول نمیدن، با تاخیر مبالغ رو پرداخت میکنن
    - امید داشتم با ورود بچه ها یه روزنه ای باز شه و همه از تجربیات خودمون و دیگران استفاده کنیم

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما اتفاقا من خیلی دوست دارم با یه گروه با هم جمع بشیم بچه های همین انجمن اکثرا واقعا با استعدادن و هر کی

یه بخش از کارو به عهده بگیره و یه کار در خور تولید کنیم ...ولی خیلی مسائل دیگه باعث میشه که آدم نگران این باشه

چون خیلیا بنده خداها ناچارن و من حق میدم چون انیمیشن کار پر زحمتیه که بخوان کار کنن به این امید که کی طرف کارش فروش بره
    بعد پول اونارو بده ...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

کلمات کلیدی این موضوع