برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 2137 , پاسخ ها : 7
موضوع: چرا فيلم بك گراند مايا رندر نميش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا فيلم بك گراند مايا رندر نميش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خسته نباشيد.يك سوال حسين آقا...
    من بعد از اكسپرت كردن دوربين از بوجو به مايا 2012 هر كاري ميكنم فيلم بك گراندم تو صفحه رندر نمياد و فقط آبجكتهاي ساخته شده مايا رندر ميشه (اما فيلم تو ديد دوربين مايا پخش ميشه) .چرا؟

با سلام وخسته نباشيد حسين جان من اصلا كلمه انويرنمت را تو صفحه رندر ستينگ مايا نديدم كه فيلمم را توش بذارم ورندر بشه فقط توي تنظيمات دوربين هست كه مثل آموزش عمل ميكنم وفيلم توي صفحه رندر ظاهر نميشه فقط مه محيطي يا انويرنمنت فوگ توي رندر ستينگ هست.لطفا دقيقت بگيد داداشي

یک دوربین دارید که باید یک عکس به بکگراند اضافه شود
    دوربین رو انتخاب در قسمت atribute editor در سربرگ camera shape در قسمت environment روی دکمه image plane کلییک کنید یک آیکون به شکل فولدر مشاهده میکنید از آنجا عکس مربوطه رو وارد کنید .

سلام.داداش عكس مياد ورندر هم ميشه.اما فيلم رندر نميشه.يعني ويديويي كه ميذارم بك گراند رندر نميشه.توضيح دادم مشكلمو كه.مرسي اگه راهنمايي كني

با سلام یک آموزش شکتن اجسام برای شما گزاشتم http://trainbit.com/files/0359769884/fectMayaDF.rar

دوستان اگرآموزش مایا مخید بگین براتون میزارم

باید فیلم خودتون را به حالت فریم فریم دربیارید ما یا بر پایه فریم کار میکنه نه فرمت ویدیویی درستشم همینه
    میتونی از aftereffect استفاده کنی اول فیلم را تو باز میکنی بعد تو خروجی گرفتن به جای فرمت های ویدیویی از .tga یا ..tif استفده کن ایجوری فیلمت به صورت فریم فریم ذخیره میشه فرمت اسمشم به صورت
    name_#.ext یعنی خروجیت اینجوری میشه
    name_1.tga
    name_2.tga
    name_3.tga
    ...
    ..
    .
    حالا برو تومایا دوربین را انتخواب کن
    برو پنجره attribute editor
    environment>create
    حالا فایل name_1.tga را انتخواب کن (فریم اول)(توجه داشته باش که تمام فریم های فیلمت تو یه پوشه باشه)
    حالا تیک use image sequence
    را بزن حالا با پلی کردن زمان فیلمت اجرا میشه !!

تشكر

مرسي از لطفت داداش.راهنمايي دقيقي بود و نتيجه گرفتم.
    1سوال ديگه دارم اينكه تو مايا چطور سايه بدم به جسم كه ميكس نهايي طبيعي بشه ؟يعني فقط جسم وسايه اش رندر بشه .نه صفحه اي كه سايه جسم روش هست؟درضمن اگر اجازه بديد من باز هم سوال از مايا دارم كه اگه وقت داشته باشيد بگيد خوشحال ميشم داداش

مگه شما می خوای جسمی که درست کردین رو تو یه محیط واقعی قرار بدید؟ اگه اینطوره باید به object یا جسمی که برای سایه ازش استفاده می کنید متریال use background بدید تا سایه جسم روی محیط واقعی مثلا روی زمین بیافته