برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2379 , پاسخ ها : 6
موضوع: یک سوال از زی براشی ها

Amin B3DA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5657

Question یک سوال از زی براشی ها

با سلام

اول از همه باید تشکر کنم از انجمن که خیلی جالب و مفیده

بعدش میخواستم بدونم برای ساخت یه مدل سه بعدی از یک فرد ( مثل یک بازیگر یا خواننده ) برای استفاده در ویدیو چقدر طول میکشه؟

- یک فرد عادی چقدر وقته میتونه یه مدل سه بعدی بسازه؟

- یک فرد حرفه ای چقدر وقته میتونه یه مدل سه بعدی بسازه؟

حالا وقت را به ساعت بگید بهتره

البته میدونم بستگی به کار و جزییات و ... داره ولی یه میانگین میخوام

راستی، چقدر وقت طول میکشه با زی براش بتونه یه نفر یه مدل بسازه؟ ( نرم افزارش خیلی سخته؟ خودم فتوشاپ کار میکنم )

ممنون میشم از افرادی که با زی براش آشنایی دارن بهم کمک کنند و جواب کامل و درستی بهم بدن

Amin B3DA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5657
    نبوووووووووووووووووووووود

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    عزیز این سوال شما اصلا عجیبه
    خوب سعی کن حرفه ای شی که مدل رو سریع بزنید مگه میخوای همون آماتور باقی بمونی مدل بزنی
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Amin B3DA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5657
    نه عزیزم. من تازه میخوام شروع کنم و برای یه پروژه که توی ذهنمه میخوام انجامش بدم

میخوام بدونم یه شخصیت بخوای بسازی چقدر زمان میبره؟ حدوداً؟ یا دقیق؟ که ببینم اصلاً می صرفه برام اون پروژه را راه بندازم و شروع به یادگیری بکنم یا نه؟ میخوام ببینم اگه زیاد طول میکشه هر شخصیت بیخیال بشم و یه حساب کتاب قبلش انجام بدم بعد . . .

ممنون از اینکه به مطلب پاسخ دادید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin B3DA نمایش پست ها
    نه عزیزم. من تازه میخوام شروع کنم و برای یه پروژه که توی ذهنمه میخوام انجامش بدم

میخوام بدونم یه شخصیت بخوای بسازی چقدر زمان میبره؟ حدوداً؟ یا دقیق؟ که ببینم اصلاً می صرفه برام اون پروژه را راه بندازم و شروع به یادگیری بکنم یا نه؟ میخوام ببینم اگه زیاد طول میکشه هر شخصیت بیخیال بشم و یه حساب کتاب قبلش انجام بدم بعد . . .

ممنون از اینکه به مطلب پاسخ دادید
    شما چیزی که میگی رو مثلاً اگر یه شخصیت بسازی باید داخل انیمیشن ازش استفاده کنی، شما انیمیشن سازی؟ منظورت از ویدئو انیمیشن هست؟

ببخشید دوتا پیام پشت هم میدم، اینطور که شما میگید و تازه میخواید حساب و کتاب کنید باید بگم که انیمیشن سازی فقط ساخت کارکتر نیست و ساختن محیط پیرامون رو هم شامل میشه و در آخر تکسچرینگ و متریال دهی و تنظیمات و از همه مهم تر انیمیت کردن(متحرک سازی) که اگر هیچ کدوم رو بلد نیستی باید بگم اگر همه ی ویدئو های آموزشی رو هم داشته باشی یک سالی طول میکشه تا دستت روان بشه و بتونی کار خوب بدی بیرون تازه من حالت کلی قضیه رو گفتم خیلی چیزای دیگه هم هست اگر مایلی بیشتر توضیح بدم، و شما هم هدفت رو بهتر با توضیح بگی ما هم بهتر راهنمایی میکنیم

Amin B3DA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5657
    اهورا جان، اول باید بگم ممنون از پاسخت

دوم، محیط و پیرامون را میدونم باید ساخت ولی اونا هم راحتتر از ساخت یک شخصیته و هم متحرک سازی نداره زیاد و هم در تمام ویدیو یکسانه

بله، شخصیت ها رو میخوام در یک انیمیشن استفاده کنم و میخوام ببینم ساخت یک شخصیت (مثل تتلو یا امین حیایی یا ...) چقدر زمان میبره حدوداً؟

همونطور که گفتم تازه میخوام شروع کنم و مسئله من اون یک سال یا بیشتر نیست. مسئله من اینه که شخصیت سازی ( و یا اگه اطلاعات درباره حدود زمان کار های دیگه مثل تکسچرینگ و متریال دهی یا ..... دارید) چقدر زمان میبره

ببخشید که اینقدر سوال میکنم و مزاحم وقت شما شدم ولی واقعاً بعد برخوردم با این فروم و نمونه کار های سینما4دی و زی براش و ... خیلی خوشم اومد ازشون با اینکه خودم فتوشاپیستم. اصلاً اسم این نرم افزار هارو هم نشنیده بودم

کلمات کلیدی این موضوع