برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2261 , پاسخ ها : 6
موضوع: سانسور

سانسور

سلام و عرض ادب خدمت اقای هادی پور عزیز و دوستان محترم میخواستم بدونم بالای ساختمان با هلیشات تصویربرداری شده و هلیشات از صحنه دور میشه... حالا دوتا مشکل هست که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اول اینکه اطراف سوژه کمی سیم میکروفون و سه پایه تو تصویر هست که باید حذف بشندوم اینکه با دور شدن هلیشات اطراف ساختمان بشقاب های ماهواره دیده میشن که باید حذف شود تکنیک رو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

یه قسمت خالی از اون پشت بودم رو ببرید تکثیر کنید رو موارد و ترک انجام بدید

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    از افتر افکت استفاده کنید - این آموزش رو ببینید
    آموزش قابلیت های جدید نرم افزار افتر افکت CC 2020 | ویدیو افکت | مدرسه ویدیو افکت
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

3d camera

ممنون از لطفتان... میخواستم بدونم با 3d Camera دوربین بسازیم و ی عکس از صحنه رو تو فتوشاپ اصلاح کنیم میشه به null مختصات رو درست کرده و پرنت عکس رو به نال بدیم؟ البته تصویر هم ارتفاع میگیره و همزمان به طرفین چرخش داره..... امکان داره؟؟

سلام دوست من بهترین راهکار ترک صحنه ی شماست ( با موکا یا افتر ییا نرم افزار های سه بعدی ) سپس راه های مختلفی هست که مثلا میتوانید با موکا ترک کنین بعد یک فریم مناسب انتخاب کنین و ببرین داخل فتوشاپ و قسمت هایی که نیاز هست را پاک بفرمائید و سپس وارد موکا یا افتر نمایید و متصل به ترک تان کنین .
    پیوست: با توجه به چرخش ها و تغییرات نور و ... ممکن است نیاز باشد عملیات اصلاح را برای چند فریم مختلف انجام دهید .
    در اینترنت سرچ کنین آموزش های حذف اجسام با موکا یا اموزش های موکا و فتوشاپ و ... براتون میاره .
    موفق و پیروز باشید

ممنون از کمک تان... مساله آینه که تصویر رفته رفته میدان دیدش بیشتر میشه.... من میتونم فریم آخر رو اصلاح کنم بعد از آخر به اول دوربین اونو جانمایی کنه؟؟؟ البته من چند راه رو امتحان کردم جواب نگرفتم ففط میخوام بدونم راهکاری هست؟ یا اینکه محدودیت داره نرم افزار؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

1- نمونه ایی کوتاه (عکس یا فیلم) از تصویرتان در زمان هایی که دچار مشکل میشوید بارگزاری کنین .
    2- عمق تصویر را در فریم های مختلف میتوانید اصلاح نمایید و خروجی مناسبی داشته باشید ... اینکه نرم افزار به تنهایی با یک فریم قادر به انجام باشد یا خیر ... بسته به نوع صحنه و پارامتر های بسیاری است ... تصویرتان را برگزاری کنین یا در خصوصی ارسال کنین ببینم .
    موفق باشید .

کلمات کلیدی این موضوع