برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2610 , پاسخ ها : 4
موضوع: بن کنترل قسمت بن کاسترین

بن کنترل قسمت بن کاسترین

در مورد وقتی که یک پوینت رو بیند میکنیم به بن خارج از اسکلت بدن برای از به هم ریختگی در بیاد و کنترل بشه با اون بن میخواستم یک مثال عملی بزنید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سوال شما واضح نیست.

میخواهید یک (چند) point از طراحیِ داخلیِ بدن رو به استخوانی که خارج از بدن قرار داره bind کنید؟ دلیل این کار چیه دقیقاً؟ هدفتون چیه؟

معمولاً استخوان های خارج از بدن، صرفاً برای کنترل کردن اکشن ها استفاده میشوند و نه کنترل مستقیمِ point ها، همچنین معدودی از پارامترهای لایه ها نیز (مانند چرخش پیرامون anchor یا لایه ای دیگر) به واسطه bone های خارجی کنترل نشده و در این موارد از bind layer به bone های داخلی/سازنده استخوان بندی بدن استفاده میشه.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    توی اون ویدیو و در اون مورد مصرف، یه مشکل دارید و آنهم اینه که control bone شما باید از زاویه استخوان پایینتر استفاده کنه و نه زاویه استخوانی که parent آن است.

برای مثال control bone ای که به استخوان "بازو" متصل کرده اید، باید از زاویه استخوان "مچ" استفاده کنه تا بهم ریختگی نداشته باشید.

متاسفانه کمی دیر رسیدم خونه و در حال حاضر نمیتونم ویدیویی تشریحش کنم، ولی اگه عجله ای ندارید، مبحث رو فردا یا پس فردا کامل و ویدیویی براتون تشریح خواهم کرد. (اگه تونستید خودتون مشکل را با اون یک خط شرح که بالاتر دادم حل کنید، لطف کنید یه پیغام توی تاپیک بزارید).
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

متاسفانه اصلا متوجه منظورتون نمیشم تا اصلاح کنم ویدیو رو ،منتظرم سرتون خلوت بشه ببینم چگونه با این راه حل وضعیت حرکت بهبود پیدا میکنه.
    یک سوال دیگه من متوجه شدم اهمیت دازه که کنترل بن رو کجا بذاریم چون یک پوینت تو دستش داره و اون پوینت رو داره جابجا میکنه ولی هنوز نتونستم جایی برای گذاشتن کنترل بن پیدا کنم که مسلطترین حالت به پوینت باشه و مدیریت بهتری روش داشته باشه
    ویرایش توسط leilirastegar : 04-29-19 در ساعت 18:25

کلمات کلیدی این موضوع