برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2474 , پاسخ ها : 11
موضوع: یه سوال از تمام بچه های ویدئو افکت

یه سوال از تمام بچه های ویدئو افکت

سلام دوستان عزیز و ساکنان ویدئو افکت
    یه سوال از تمام دوستان دارم
    چرا نرم افزار افترافکت رو انتخاب کردید ؟
    نام: ae-legato-708x510.jpg نمایش: 90 اندازه: 162.9 کیلو بایت
    و یک سوال کلی از دوستانی که با نرم افزار های تری دی کار می کنن چرا این نرم افزار رو انتخاب کردید (مثلا 3ds max , maya ,blender , lightwawe ......)

نام: remote_image_1324418434.big.jpg نمایش: 85 اندازه: 67.0 کیلو بایت

اولم خودم به سوال جواب میدم
    دلیل انتخاب افترافکت از میان نرم افزار این بود که با نرم افزار های ادوبی لینک میشه و آموزش های زیادی از این نرم افزار تو بازار یا تو اینترنت موجود هست،

و در حال حاضر با هیچ نرم افزار 3D کار نکردم

امیدوارم دوستان تو این تایپیک شرکت کنن
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

به خاطر اینکه ما نرم افزارهایه ادوبی را دوست میداریم
    J!M

آقا من از قبل به جلوه های ویژه علاقه داشتم ولی بدلیل کمبود اطلاعات نمی تونستم کار کنم . من از طریق یکی از دوستانم (که دیگه نیست) که رشته کارگردانی بود با افتر آشنا شدم و شروع به کار کردم .

من فعلا تازه cinema 4D رو شروع کردم که به خاطر سویچ شدن تو افتر و جالبی محیط کاربری انتخاب کردم .

من چند سال پیش که با افتر آشنا نبودم همیشه برام سوال بود که این کارارو (motion graphic) رو با چه نرم افزاری درست می کنند
    چند وقتی سراغ تری دی مکس رفتم و توی شرکت انیمیشن سازی (ستاره بان) انیمیت می کردم یه انیمشن 23 قسمتی بود که درباره خواص میوه ها بود
    6 ماهی اونجا مشغول کار و یادگیری بودم ولی اون چیزی که می خواستم نبود بعد با افتر آشنا شدم و دیدم این همان برنامه ای است که دنبالش بودم (البته الان افسوس میخورم که چرا تری دی مکس رو هم ادامه ندادم)
    اما حالا وقتی با پریمیر و افتر کار می کنم واقعا لذت می برم انگار که دارم گیم بازی می کنم

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    بخاطر اینکه بیشتر ما با فتوشاپ شروع کردیم...و به محیط های ادوبی بیشتر آشنایی داریم...راستی کی گفته ما فقط افتر رو انتخاب کردیم...
    من الان دارم کار با nuke و modo و mari و houdini رو یاد میگیرم....ولی درکل افتر محیط دوست داشتنی تری داره.
    ویرایش توسط marvel : 10-05-13 در ساعت 19:01

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

آریانا عزیز هنوز هم دیر نشده شما می تونی از الان نرم افزار 3ds max رو ادامه بدی
    3ds max کنار AfterFX طعم دیگه ای داره
    ?????

نقل قول نوشته اصلی توسط CG.Edriss نمایش پست ها
    آریانا عزیز هنوز هم دیر نشده شما می تونی از الان نرم افزار 3ds max رو ادامه بدی
    3ds max کنار AfterFX طعم دیگه ای داره
    ادریس جان نرم افزار تری دی مکس برام خیلی مبهمه اون زمان هم که انیمیت می کردم فقط توی محیط انیمیشن کار می کردم و توی مدلینگ و تکسچرینگو و..... اثلا نمی رفتم ولی نمیدونم چرا محیط سینما فور دی برام خیلی دوست داشتنی تره

marvel ماشالله، امیدوارم نرم افزار های که نام بردی رو فول بشی و کنار J.J. Abrams ببینمت
    ?????

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    نرم افزار افتر و crazy را برای ساده بودن محیط(از نظر خودم) و اینکه زمینه جلوه های ویژه و انیمیشن رو خیلی دوست داشتم

مایا رو هم برای اینکه دیدم هم مدلینگ خوبی داره هم انیمیشن رو میشه راحت با یه موشن کپچر درست کرد....پس چرا که نه

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    نقل قول نوشته اصلی توسط CG.Edriss نمایش پست ها
    marvel ماشالله، امیدوارم نرم افزار های که نام بردی رو فول بشی و کنار J.J. Abrams ببینمت
    مرسی ادریس جان...فعلا که یه جور هنگ کردیم بلد نیستیم new folder بسازیم

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع