برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

درباره انیمیشن قصه که ساختم نظر بدید...حتما ببینید

سلام دوستان من این انیمیشن رو آماده کردم ولی چون کاملا تنها ساختم و صدا گذاری کردم و حتی جریان داستان رو خودم گفتم ،معمولی شده ،ولی اگر همکاری کنیم و مرتب فیدبک بگیریم واز فکرهای هم برای بهبود کار استفاده کنیم ،میتونیم کارسطح بالا انجام بدیم انشااله
    مثلا من توی این انیمیشن خواستم بگم که بره با خودش داره فکر میکنه اگه پشماشو کوتاه کنه سبک میشه و میتونه مسابقه رو برنده شه ولی بنظرتون کسی این موضوع رو متوجه میشه تو داستان ؟
    https://www.aparat.com/v/eOquK
    ویرایش توسط leilirastegar : 01-09-19 در ساعت 15:52

.واقعا عالی بود لذت بردم.

ممنونم لطف دارید

ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی موفقیت در ادامه مسیرتون،چند نقطه در مورد انیمیشنتون به ذهنم رسید که به نظرم در بهتر دیده شدن کارتون و تاثیر گذاریش موثره:
    0)قالب داستان اگر در مورد ترس و دلایل نترسیدن باشد بیشتر دلنشینتر می شود.مثل ترس بره برای ازدست دادن پشما واینکه چی می شه و مواجه با ترسش وقتی می بینه بقیه گوسفندا هم پشمشون چیده شده و شادترن و....

1)بهتره موزیک پس زمینه برای پروژتون در برخی صحنه ها استفاده کنید.مثلا وقتی صبح شده حتما در اون محیط دشت گونه صدای پرنده ها هم گذاشته بشه
    2)به نظرم بهتره قبل از بیدار شدن خورشید خانوم یه افکت شبی برای کل صحنه در نظر گرفته بشه که اثر بهتر دیده بشه
    3)حال که انیمیشن رئال نیست و گویش راوی اینو میگه بهتره کمی اغراق چاشنی کار بشه.بطور مثال از خواب بلند شدن گل ها طوری برنامه ریزی بشه که از رو زمین بلند بشن،بعد گلبرهاشون باز بشه ،سپس لبخند
    4)بلافاصه بعد از بیدار شدن زمین و زمان،برشی زده شده و راست رفته سراغ پدر علی.بر فرض قصه سریالی بوده و بیننده شناختی از علی وپدرش دارد،خوب که چی این پدره قبل از دید زدن بیرون هیچ کاری نکرده.اخه روال قصه داشت پله پله جلو میرفت،تا رسیده به پدر اون وسط کلی برش خرده.درسته جزئیات کار رو حجیم میکنه و وقت گیر،ولی کار رو مقبولتر می کنه
    5)درسته اغراق برای یک انیمیشن حیاتی هستش ولی شعوربیننده(حتی کودک)را هم باید در نظر گرفت.ظاهر قضیه(درسته راوی نمی گه!!!)اینطوریه که شغل پدر علی گله داری(از نوع گوسفند)هستش،پس نباید در نگاه اول بنظرش بیاد که بره چاقه چون ورزش نمی کنه.باید متن قابل قبولتری نوشته بشه
    6)یهویی اومدن علی پیش بره ونصیحت کردنش به دل نمی شینه،بهتره از قبل به روابط خوب علی و گوسفندا اشاره بشه.مثلا قبل از اومدن چوپان برای چیدن پشم بره،علی در صحنه ای داشت با گوسفندا و مخصوصا بره بازی می کرد.شخصیت چوپان هم یهویی ظاهر میشه!!!(بره رو پدر علی دیده چوپان اومده،ماجرا بیشتر شرح داده شود).علی هم قبل از نصیحت بره بهتره توسط پدر یا چوپان در مورد پشم چینی توجیه شود(دانای کل که نیست ،بچه است و باید اول یاد بگیرد و سپس....)
    باز هم براتون آرزوی موفقیت دارم.تلاش و کار بیشتر نتیجه بهتر....

ممنون از اظهار نظرتون ولی من یک انیماتور حرفه ای یا یک نویسنده سابقه دار نیستم و تنها این کار رو انجام دادم ،شما خودتون میدونید چقدررررر کار سختی هست ،در همین حد برای من موفقیت حساب میشه ،خیلی خوشحال میشم انتقادات رو بشنوم ولی کاش انتقادات راهبردی ترو عملی تر بود مثل اون قسمت گفتید گل از روی زمین بلند بشه ،کاملا شدنی هست ،ولی مثلا توی موهو مشکل رو توضیح بدید نرم افزاری انتقاد کنید چون من هدفم یادگیری موهو است نه قصه گویی و آموزش به کودکان
    بازم تشکر وقت گذاشتید

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    سلام خیلی هم خوب
    چندتا چیز به ذهنم رسید گفتم که بگم اول اینکه صدای بکگراند داشت بهتر میشد مثل پرنده،باد و این جور چیزا.دوم اینکه لباس پسره که مسک شد بود کوچیک بود و داخل حاشیه نبود . اون پسر هم بهتر بود یهو غیب نمیشد :d روی حرکت کاراکترها هم کار کنید
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

عالی متوجه شدم.ممنونم نکات خیلی خوب و مهمی رو یادآوری کردید.

عالی ممنونم از راهنمایتون

خیلی خوب بود
    فقط یه سری ایراد داره داره که حتما باید درستش کنید
    اوّلین و مهمترینش اینه که تو عمق دادن به محیط زیاده روی کردید که موقع حرکت و زوم دوربین،چیدمان محیط به هم میخوره و اجسام حالت شناور بودن پیدا میکنن
    دوّم اینکه نظم لایه ها(layer order) رو اصلا رعایت نکردید،
    مثلا تو ثانیه 2 یه درخت و گزاشتین رو یه سنگ و همون سنگ و گزاشتید رو یه سنگ دیگه!
    نام: trock.png نمایش: 58 اندازه: 66.4 کیلو بایت
    یا مثلا کفش عقبی علی جلو تر کفش جلوییشه
    یا خورشید که جلوتر از ابرا قرار داره
    سوّم اینکه چیدمان محیط اصلا خوب نیست
    مثل همین عکس بالا
    یا اون سنگه که دقیقه 1:40 رو هوا قرار داره
    نکته اخر هم اینه که رنگامیزی محیط و شخصیتا زیاد خوب نیست
    مخصوصا زمین که خیلی صاف و یکنواخته
    یا اون تکسچز سنگ خونه که خیلی کیفیتش بالاست و با بقیه قسمتا هماهنگ نیست.
    بعضی چیزارم خیلی خوب دراوردید ولی بازم جای بهتر شدن داره مثلا خمیازه کشیدن خورشید خیلی بانمک بود ولی انیمیشن درخشیدنش خیلی خشک بود
    بیدار شدن گلا هم خیلی بانمک بود با یکم تنوّع خیلی بهتر میشد
    خندیدن قیچی هم خوب بود ولی با morph خیلی بهترش و میتونستید بسازید
    صحنه رشد کردن پشم های گوسفند هم اضافه ست به نظرم
    ولی در کل خیلی خوب بود کارتون خسته نباشید
    ,_][{{}}{{}}"]["

ممنون از اظهار نظرتون خیلی از این ایراد ها به نظر خودم رسیدولی دیگه حوصله نداشتم درست کنم و بعضی ها شم شما اشاره کردید،واقعا قیچی با مورف بهتر میشد و این تصویری که عکس گرفتید فقط کافی لایه ها رو جا بجا کنم درست بشه ،ولی انقدر طول میکشه تا رندر بگیره موهو که صرف نظر کردم از جا بجا کردنش ،متشکرم که توجه داشتید.

کلمات کلیدی این موضوع