برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 4316 , پاسخ ها : 12
موضوع: آموزش افترافکت از مقدماتی تا پیشرفته

فرسا آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5015

آموزش افترافکت از مقدماتی تا پیشرفته

با سلام به مدیریت سایت و اعضای گرامی انجمن

خواهش می کنم برای اونایی که هیچی از افتر افکت نمی دونن مث خود من ولی علاقه زیادی به یادگیری اون دارن هم یه آموزش تو سایت به این خوبی بذارید. کتاب ، جزوه، آموزش های عملی و یا معرفی دی وی دی های آموزشی از پایه در فروشگاه سایت که برای آموزش ما علاقمندان خوب باشه. البته اگه آموزش ادیوس هم بذارید که عالی میشه.

با تشکر از مدیریت سایت.

??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

فرسا آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5015
    تشکر ولی این که کتاب نیست کتاب یا یه فایل پی دی اف لازم دارم تو سایت نگاه کردم بصورت مقدماتی تا پیشرفته دی وی دی آموزشی هم نبود البته تا اینجا که من نگاه کردم!

فرسا آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5015
    لطفا اگه میشه راهنمایی کنید من تازه با این سایت آشنا شدم اگه چنین فایلی هست یا دی وی دی کامل و کاربردی که از مقدماتی شروع بشه راهنمایی بفرمایید تا من از فروشگاه خریداری کنم. با تشکر

دوسته عزیز به نظر من شما اگه وقت بزارید تمامه آموزشایه جنابه هادیپور رو تماشا کنید با افتر افکت آشنا میشید.
    البته به نظر من اول فتوشاپو یاد بگیرید تا دیدتون نسبت به نور و رنگ قوی شه بعد برید سراغه افتر افکت و تکنیکاش
    موفق باشید
    J!M

فرسا آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5015
    با تشکر از شما؛ فتوشاپ رو رفتم (البته نه اونقدر حرفه ای) الانم دارم ادیوس رو با کتاب و پکیج آموزشی می خونم. ولی افتر افکت رو خیلی علاقه دارم یاد بگیرم . خیلی دنبال کتابشم آموزشهای سایت رو چندتاشو دانلود کردم واقعا عالیه از آقای هادیپور بخاطر زحماتش ممنونم ولی یه مقدار اینا برای ما که تازه توکارافترافکت می خوایم وارد بشیم سخته .اگه این سایت پکیجی که شامل آموزش مقدماتی تا پیشرفته بذاره برای ما تازه کارها خیلی بهتره . بهرحال ممنونم از جوابی که دادید.

نقل قول نوشته اصلی توسط فرسا نمایش پست ها
    با تشکر از شما؛ فتوشاپ رو رفتم (البته نه اونقدر حرفه ای) الانم دارم ادیوس رو با کتاب و پکیج آموزشی می خونم. ولی افتر افکت رو خیلی علاقه دارم یاد بگیرم . خیلی دنبال کتابشم آموزشهای سایت رو چندتاشو دانلود کردم واقعا عالیه از آقای هادیپور بخاطر زحماتش ممنونم ولی یه مقدار اینا برای ما که تازه توکارافترافکت می خوایم وارد بشیم سخته .اگه این سایت پکیجی که شامل آموزش مقدماتی تا پیشرفته بذاره برای ما تازه کارها خیلی بهتره . بهرحال ممنونم از جوابی که دادید.
    درود دوست عزیز فکر کنم این اموزش ها بدردتون بخوره+فایل تمرینی(افتر افکت سی سی)! از سایت لیندا هس به زبان انگلیسی هم هس

دانلود - بخش اول
    دانلود - بخش دوم
    دانلود - بخش سوم
    دانلود - بخش چهارم
    ویرایش توسط SunBoy : 09-28-13 در ساعت 06:53

??? ??? ?????....

به نظر من ترکیبه premiere . after efecct
    بهتر از . after effect . edius
    هست

به خاطره رابطه داینامیکی که بینه نرمافزارایه ادوبی هست میگم.
    موفق باشید
    J!M

نقل قول نوشته اصلی توسط فرسا نمایش پست ها
    لطفا اگه میشه راهنمایی کنید من تازه با این سایت آشنا شدم اگه چنین فایلی هست یا دی وی دی کامل و کاربردی که از مقدماتی شروع بشه راهنمایی بفرمایید تا من از فروشگاه خریداری کنم. با تشکر
    با سلام
    شما اگر آموزش های فارسی می خواهید می توانید از همین سایت استفاده کنید ویا از اینترنت جستجو کنید پیدا خواهید کرد.من آدرس دارم ولی به خاطر احترام به قوانین نمی توانم دراینجاذکر کنم.
    ویرایش توسط صادق56 : 03-23-14 در ساعت 20:50

خیلی جالبه برنامه به این مهمی سایت به این بزرگی این همه استاد این همه موضوع یه آموزش مبتدی نداره

اینایی که مبتدی هستن بالاخره باید از کجا شروع کنن!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از آزمون های خارجی!؟؟؟
    از وسطای کار با موضوعات مختلف دوستان
    یا یه آموزش انگلیسی؟

اساتید لطفا پاسخگو باشن ......................

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع