برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1951 , پاسخ ها : 1
موضوع: نحوه ی کسب درآمد از برنامه نویسی یا گرافیک

نحوه ی کسب درآمد از برنامه نویسی یا گرافیک

سلام
    میخوام بدونم برنامه نویس یا گرافیک کارها (منظورم افترافکت و ... هست) که توی انجمن هستن ، چجوری کسب درآمد میکنن؟ یه راهنمایی میتونن به ما کنن که از کجا باید برای کسب درآمد اقدام کرد؟ من مدرک ندارم . برنامه نویسی هم در حد مبتدی - متوسط بلدم و پول هم هیچ چی برای شروع کار ندارم (البته تا 700 هزار تومن شاید بتونم جور کنم) . مثلا از کجا باید پروژه گیر آورد؟ یا خودسر میشه یه پروژه ای نوشت به امید اینکه بعد از ساخته شدن ، کسی بخره؟ این امید تا چقدر میتونه باشه و چه پروژه هایی بیشتر فروش داره؟ حالا بعد از ساخت ، کجا باید فروخت؟
    یه چیز دیگه اینکه از مقداری آموزش دارم بشه کسب درآمد کرد که در حال فکر کردن بهش هستم.
    کلا دوستان یه کمکی میکنن که راه درآمدزایی چجوری میتونه باشه .
    ماهی 700 هزار تومن تا 1.3 تومن درآمد ، فعلا برام کافی خواهد بود.
    ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    برای گرفتن پروژه میتونید یه پروفایل توی Ponisha.ir و Anjammidam.com بسازید و فری لنسری کار کنید (سایت های کوچک و محلی هم هستند مثل parscoders.com که بیشتر پروژه ها و کارهای موجود در شیراز داخلش پیدا میشه، برای شروع کار هرچه سایت برون سپاری پیدا میکنید استفاده کنید).

بعد از مدتی کار، مشتری های خاص پیدا میکنی و کانال میزنی و اینقدر کار سمتت میاد که دیگه نیازی به استفاده از اون سایت ها رو نخواهی داشت و با معرفی دیگران هست که مشتری میگیری.

بعد از اینکه نمونه کار و تجربه مناسبی پیدا کردید، میتونید کارهای دورکاری و یا نیمه وقت و یا تمام وقت انجام بدید، که سایت jobinja.ir و e-estekhdam.com و بسیاری دیگه در اینترنت برای جست و جوی کار مهیا هستند.

استارت رو بزن، روزی یکی دو ساعتی رو برای تحقیق توی دنیای مورد علاقه ات بگزار (مثلاً برنامه نویس ها بهتره ببینند فریم ورک و کتابخانه های جدید چی اومده، زبان برنامه نویسی اشان آپدیت و تغییری کرده یا نه، راه حل های جدید و زبان های داغ بازار چی هستند....)، ببین چه کم و کاستی هایی هست که به شخصه میتونی براشون راه حل و برنامه بسازی، پروفایل ها و ایمیل ات رو هر روز یه بررسی بکن بعد تا صبر میکنی که کار بگیری میتونی روی یک پروژه ای که دوست داری انجام بدی هم کار کنی، حتی اگه نتونی بفروشیش حد اقلش به عنوان نمونه کار میتونی توی وب سایت خودت یا اگه اپلیکیشن باشه به صورت رایگان برای عموم قرار بدی (و روش تبلیغات بگیری یا امکان پشتیبانی مالی با هدیه/دونیشن در سایت/برنامه ات قرار بدی) که یه باریکه آبی بشه.

*هر کاری که میکنید، حتماً و حتماً یه پروفایل linkedin هم بسازید و همیشه آپدیت نگه اش دارید. بهترین راهی هست که بتونید سابقه و پیشرفت کاری خودتون رو در طول زمان ببینید و یا به کارفرماها و پروژه های بزرگ معرفی کنید، با افراد زیادی هم توی linkedin ممکنه آشنا بشید که آینده اتان را تغییر دهند.

خودت رو در دسترس کارفرما ها قرار بده، کار هم میاد.