برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1367 , پاسخ ها : 3
موضوع: حالت خواب و بیداری درموهو

حالت خواب و بیداری درموهو

سلام دوستان
    دارم انیمیشن میسازم میخوام چند ثانیه کاراکتر به خواب بره وادامه داستان در حالت خواب باشه میخوام ببینم چه امکانی است که من بتونم یک حالت خواب بدم به اینیمشن که یعنی داره خواب میبینه نمی دونم متوچه منظورم شدید یانه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    صحنه های رویایی معمولاً کمی blur و یا ماتی در خود دارند که بیشتر در بخش های روشن رنگ صحنه به چشم میخوره (هرچی سطحی روشن تر باشه، از خودش هاله ای بزرگتر به جا میگذاره).

برای ساختِ این صحنه پیشنهاد میشه فوتیج اتان را رندر کنید و در افترافکت بهش افکت بدید، ولی اگه میخواهید در خود موهو چنین صحنه ای را بسازید:
    به تنظیمات Layer settings در لایه هایی که دارای رنگِ روشن هستند (یا روشن ترین لایه های صحنه اگر در شب اتفاق میافته) وارد شوید و مقداری Blur radius در آنها ایجاد کنید، دکمه apply را بزنید و تست رندر بگیرید تا به میزان مورد نظر برسید.

در ضمن ایجاد کمی پارتیکل های کوچک روشن رنگ یا چند شیء معلق در فضای کار که blur raduis بالایی در layer settings اشان دارند هم میتونه کمک کنه صحنه رویایی به نظر بیاد.

البته اگه خواستید کابوس ایجاد کنید، به جای هاله های نوری و افزودن نور به صحنه، باید از نور صحنه بکاهید، اشیاء هرچی دورتر از شخصیت/شیء اصلی میشند باید تاریکتر و شارپ تر بشوند.

سلام موفق نشدم در موهو استفاده کنم جوابنمیده وقتی تغییرات رو روی لایه اعمال می کنماقا توی موهو یک قسمت داره به نام symbol پیداش نمی کنمتوی کدوم منو هست؟اقا لینک سایتدرمورد پارتیکل مشکل دارهhttp://www.video-effects.ir/%d8%a2%d...b1-moho-anime/

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط silverfox نمایش پست ها
    سلام موفق نشدم در موهو استفاده کنم جوابنمیده وقتی تغییرات رو روی لایه اعمال می کنماقا توی موهو یک قسمت داره به نام symbol پیداش نمی کنمتوی کدوم منو هست؟اقا لینک سایتدرمورد پارتیکل مشکل دارهhttp://www.video-effects.ir/%d8%a2%d...b1-moho-anime/
    1- افکت های لایه را باید در هنگام رندر مشاهده کنید، مستقیماً و در خود محیط انیمیشن سازی خودشون رو نشون نمیدند.
    2- موهو symbol نداره، اون مربوط به نرم افزار flash هست.
    3- مشکل از سروری که فایل های سایت رو هاست میکنه هست و مدیر سایت در حال رفع مشکل هستند، شکیبا باشید.